“ماموریت”: وزیر امور خارجه پس از Airlifting سرخپوستان از Coronavirus-آمار ایران

دهلی نو: پنجاه و هشت سرخپوستان شده اند تخلیه از coronavirus-آمار ایران یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در جهان شیوع در دسته اول آورده و از کشور وزیر امور خارجه S Jaishankar گفت: این صبح است.
“دسته اول از 58 هندی زائران آورده بودن از #ایران. IAF C-17 گرفته شده از تهران و انتظار می رود به زمین به زودی در Hindon,” وزیر امور خارجه S Jaishankar نوشت.
در یکی دیگر از صدای او تشکر سفارت مقامات و کارکنان پزشکی برای تلاش های خود را در حصول اطمینان از تخلیه. “با تشکر از تلاش های ما در سفارت @India_in_Iran و تیم پزشکی وجود دارد عامل تحت شرایط چالش برانگیز. با تشکر از شما @IAF_MCC. قدردانی از همکاری مقامات ایرانی. ما در حال کار بر روی بازگشت از سرخپوستان دیگر رشته وجود دارد,” Mr Jaishankar نوشت.
دسته اول آورده بود در نیروی هوایی – C-17 Globemaster – که فرود در Hindon نیروی هوایی ایستگاه در Ghaziabad در نزدیکی دهلی نو بود ، “ماموریت به اتمام” وزیر امور خارجه توییتی دقیقه بعد.
این دومین جمله تخلیه توسط C-17 Globemaster – بزرگترین هواپیمای نظامی در نیروی هوایی اسرائیل موجودی – در دو هفته گذشته. در 27 فوریه 76 سرخپوستان و 36 اتباع خارجی آورده بودند از چین در شهر ووهان کانون شیوع کروناویروس با هواپیما از نیروی هوایی هند. این هواپیما می تواند بزرگ مبارزه با تجهیزات نظامی و کمک های انسان دوستانه در سراسر مسافت های طولانی در تمام شرایط آب و هوایی.
صدها نفر از سرخپوستان به رشته در ایران یکی از بدترین آمار در کشورهای جهان شیوع کروناویروس که سرچشمه در ووهان در ماه دسامبر. بیش از 230 نفر فوت کرده اند بیش از 3000 آلوده در کشور است. با 1,945 موارد پایتخت تهران باقی مانده است, این استان با بسیاری از موارد.
روز دوشنبه S Jaishankar ساخته شده یک سفر به کشمیر برای اطمینان از خانواده دانش آموزان هندی گیر در ایران است. “ملاقات در #سرینگر خانواده های دانش آموزان هندی در #ایران. به آنها اطمینان داد که سفارت ما @India_in_Iran است نظارت خود را رفاه. ما متعهد به تسهیل اولیه خود بازگشت به هند” او در توئیتر خود نوشت پس از بازدید.
در هند تعداد کل coronavirus موارد افزایش به 47 روز دوشنبه پس از بنگالور ساکن بود که به تازگی تعداد بازدید ایالات متحده آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مقاله قبلیچهار کشته یک مجروح پس از یک تخته سنگ سقوط کرد در یک خانه در Ghordi, یودهمپور.

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>