مینه سوتا بازدید 365 coronavirus موارد در یک روز

“با افزایش تست با توجه به فرماندار هدف از باز کردن تست و همچنین فشرده تست انجام شده در حوزه های مختلف کشاورزی گیاهان در سراسر کشور ما شاهد یک افزایش بزرگ در مورد اعداد” گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان مدیر بیماری های عفونی کریس Ehresmann در یک بعد از ظهر تماس را فشار دهید.

“مردم نباید شوکه شده و یا نگران” Ehresmann افزود: “به دلیل بازگشت هنگامی که ما تا به حال کمتر قابلیت تست ما صحبت در مورد چگونه هر مورد نشان داده بخشی از آنچه که واقعا اتفاق می افتد در جامعه است. در حال حاضر که ما باید بیشتر تست ما یک شانس برای اندازه گیری آنچه اتفاق می افتد در جامعه است.”

دولت انجام 2,561 آزمون در روز دوشنبه یک سه برابر از 847 تست های انجام شده فقط یک هفته پیش. سنبله در موارد مثبت به نور در نسبت بالایی از ساکنان بودند که بیمار با این ویروس اما قبلا رد تایید به عنوان دولت اقدام به حفظ منابع محدود از PPE و کیت های آزمایش در اوایل هفته از وقوع.

مقامات بهداشتی دولت صرف شروع شیوع در انتظار وعده داده شده از منابع استراتژیک ملی ذخایر قبل از حاکم در انتظارات خود را برای کمک های فدرال و تبدیل به مینه سوتا-بهداشت و درمان مبتنی بر شرکت هایی مانند 3M, کلینیک مایو و دانشگاه مینه سوتا به بزرگنمایی آن تست و PPE ظرفیت در دولت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که طرح موضوع از مراجعه به روچستر در روز سه شنبه توسط نقطه فرد برای فدرال coronavirus برنامه واکنش معاون رئیس جمهور مایک پنس.

پس از یک بعد از ظهر بازدید با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به کلینیک مایو در روچستر هر دو مایو و پنس شروع روند در توییتر با این حال با توجه به این تصمیم توسط پنس به دست انداختن درمانگاه درخواست که همه بازدید کنندگان پوشیدن ماسک برای ایمنی بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی. مطبوعات استخر عکس به نظر می رسد آنلاین از معاون رئیس جمهور ایستاده در کنار مایو مدیر عامل دکتر Gianrico Farruggia و در این شرکت از یک بیمار در حالی که با پوشیدن ماسک.

مایو گزارش اطلاع بود معاون رئیس جمهور از سیاست های خود را که همه بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک.

در یک بیانیه معاون رئیس جمهور بعد در توضیح تصمیم خود با بیان این که او اغلب با آزمایش این ویروس و در نتیجه احساس اطمینان از ایمنی خود را به دیگران حتی اگر یک تست تشخیصی تنها می گوید یک فرد اگر آنها آلوده در زمان آزمون.

“هنگامی که شما انجام یک تست تشخیصی شما دنبال آن هستید در یک نقطه در زمان” گفت: دولت اپیدمیولوژی دکتر اموزش Lynfield. “اگر آنها منفی امروز این بدان معنا نیست که آنها نمی انکوبه عفونت و می تواند مثبت فردا.”

Lynfield اظهارات در تست به عنوان شواهدی از ایمنی داده شد کاملا اتفاقی بخشی از یک بحث طولانی در وزارت بهداشت دولت جلسه توجیهی توصیف دولت انتظار می رود استفاده می کند و محدودیت های مشتاقانه در انتظار تست سرولوژی. این آزمون که شناسایی ایمنی بدن مبارزان علیه این ویروس را در خون نشان می دهد که آیا فرد در معرض شده است به کوروناویروس.

Lynfield ذکر شده یک میزبان از دلایل که چرا این تست این است که هنوز رتبهدهی نشده است قادر به مردم اطمینان می توانید آنها را در معرض خود را به دیگران بدون نگرانی با استناد به ناشناخته سوال که آیا آنتی بادی های محافظ در برابر آینده عفونت و نامشخص اعتبار بیش از 100 سرولوژی آزمون در حال حاضر در بازار است.

“ما نمی دانیم که در این زمان چگونه به استفاده از آنتی بادی به صورت فردی تصمیم گیری” گفت: Lynfield. “ما می توانیم می گویند شما نمی خواهید به حذف ویروس به طور کامل دوباره چون ما نمی دانیم که. خوب با استفاده از این آزمون در سطح جامعه برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم شده اند در معرض این ویروس و همچنین برای شناسایی افراد قادر به اهدای نقاهت پلاسما.”

“من امیدوار هستم وجود خواهد داشت ایمنی برای یک دوره از زمان پس از تماس با ویروس” Lynfield اضافه شده است. “اما در این برهه از زمان اگر من تا به حال یک مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال بهبود از یک تشخیص داده شده عفونت با COVID-19 من اصرار دارند که فرد با پوشیدن همان تجهیزات آزمایشگاه به عنوان یک شخص که نمی آن را داشته باشد.”

مقامات بهداشتی دولت همچنین خطاب به یک درخواست جمعه توسط دولت از سوی دیگر ، کارین Housley که دولت جدید تست ظرفیت استفاده می شود برای انجام تست از ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“من فکر می کنم ما متاسفانه هنوز در این موقعیت نیاز به تنظیم برخی از اولویت ها برای تست” گفت: مالکوم. “این ممکن است قابل ستایش هدف برای ارائه در سراسر-هیئت مدیره تست در این آسیب پذیر تنظیمات, اما آن را نمی خواهد چیزی است که ما قادر خواهد بود به انجام بلافاصله با ظرفیت موجود.”

افزایش موارد در یکشنبه اعتقاد بر این است برای منعکس هماهنگ مطالعه در نقاط غربی و جنوبی مینه سوتا است.

Kandiyohi County دیدم که اول خود را بكند و آن را مورد تعداد پرش 25 خانه را به یک شیوع در به تازگی بسته Jennie-O ترکیه فروشگاه هورمل گیاه در ویلمار. دوم بزرگتر شیوع در شهرستان به تازگی توقیف JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون ادامه داد: در روز سه شنبه به عنوان به خوبی به عنوان اشراف شهرستان گزارش اضافی 78 نفر. که در شهرستان در حال حاضر 477 موارد آن را بالاترین سرانه مورد بار برای coronavirus در دولت توسط یک حاشیه قابل توجهی.

دولت گزارش 15 مرگ و میر در روز سه شنبه افزایش تعداد مرگ و میر در کشور به 301 نفر است. پنج متوفی شد ساکنان Hennepin County, سه Anoka County, دو داکوتای شهرستان با یک مورد مرگ گزارش شده در هر در خاک رس, Crow Wing, سنت لوئیس واشنگتن و Kandiyohi شهرستان و در محدوده سنی از 60s خود را به بیش از 100. ده بودند ساکنان مراقبت طولانی مدت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>