معدن و مافیای فعال در کتهوا مردم اعتراض

Tractor used for illegal mining seized by protestors in Kathua on Saturday. —Excelsior/Pardeep
تراکتور مورد استفاده برای استخراج غیر قانونی ضبط شده توسط معترضان در کتهوا در روز شنبه. —اکسلسیور/Pardeep

Excelsior خبرنگار

کتهوا, مارس 30: مردم کتهوا برگزار می شود تظاهرات اعتراضی در برابر زمین شناسی و معدن بخش کتهوا بیش از استخراج غیر قانونی در Kumari-Kathera منطقه است. معترضان به رهبری عبدالرشید مطرح شعار علیه وزارت معدن در Pallah Morh نزدیکی Kumari Kathera.
آنها همچنین برخی از متوقف تراکتور چرخ دستی پر شده با مواد و مصالح ساختمانی بود که استخراج شده از رودخانه به طور غیر قانونی. معترضین ادعا شده که این معدن مافیا عامل در ناحیه زیر بینی بسیار از معادن و جنگل ادارات. این مافیای محلی است که با داشتن یک روز درست به عنوان آنها اغلب در منطقه عملیاتی. با وجود ممنوعیت استخراج در این منطقه تعداد زیادی از تراکتور چرخ دستی اغلب در حال حرکت لود شده با مواد و مصالح ساختمانی مانند شن و ماسه و سنگ است که یا در حال استخراج شده از بستر رودخانه یا جنگل زمین آنها اضافه شده است.
معترضین در حالی که انتقاد از مقامات گفته است که هیچ یک از معادن و جنگل ادارات زحمت برای قرار دادن یک چک در معدن مافیا.
هنگامی که برخی از مردم محلی رفت و به جمع آوری شن و ماسه برای استفاده های خانگی ، معدن بخش مورد آزار و اذیت آنها اما زمانی که مافیایی با تراکتور چرخ دستی و اتاق كمپرسي هیچ کس طول می کشد اقدام علیه آنها را به خاطر آنها لیز کننده کف دپارتمان مقامات.
آنها گفتند که برخی شنیدها فعال هستند برای جمع آوری پول به نام اعضای خانواده سلطنتی از صاحبان تراکتور. این موضوع در آورده بود اطلاع از جنگل های بخش معدن بخش و کتهوا پلیس اما هیچ اقدام گرفته شده توسط هر کسی. این ما مجبور به در جاده ها می آیند آنها اضافه شده است.
آنها خواستار قضایی پرس و جو به این موضوع و استرن عمل در برابر گناه.

مقاله قبلیDharmarth اعتماد ارائه می دهد نماز در فرنی Bhawani محلی MCs در دیگر عالیات
مقاله بعدیوزیر مالی بسته به درایور پاک کننده

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>