مایک Smyth: $900 میلیون دعوی در دادگاه اقدام کلاس اهداف ICBC


B. C. دادستان کل دیوید است در یک فایل عکس. یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام راه اندازی شد توسط احزاب چند روز او اعلام کرد: اصلاحات به ICBC. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات

نظر: مجروح در تصادف? جدید طرح دعوی در دادگاه می گوید: شما ممکن است پاره شده اند توسط ICBC.

در روز دیوید است رونمایی شد او بسیار به کرات no-fault خودکار سیستم بیمه — اوه منظورم خود را “پیشرفته مدل مراقبت” — او دیگری غیر منتظره بدن با شدت بهم زدن از عصبانی محاکمه وکلا.

جدید no-fault سیستم جلوگیری خواهد شد car-crash قربانیان از استخدام یک وکیل و تحت پیگرد ICBC برای دیگران بزرگ به جز در موارد تخلف جدی متعهد توسط یک راننده و یا خودروساز. به جای قربانیان تصادف را دریافت خواهد کرد “افزایش-مراقبت” پرداخت از ICBC. است می گوید پرداخت خواهد شد توسط پزشکان و سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای مانند فیزیوتراپیست ها.

وکلا هستند به عنوان جهنم دیوانه در مورد آن, از آنجایی که آنها به طور معمول در جیب 30 درصد از حل و فصل پول نقد به آنها فشار از ICBC در سودآور دادگاه.

در حال حاضر برخی از وکلا در حال پرسیدن که آیا ICBC واقعا می توان اعتماد کرد به خصوص زمانی که خودرو-بیمه انحصار شده است گفته فریب دادن قربانیان خود را از مزایای کامل در حالی که سرقت نرخ بیمه. اتهام موجود در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ این هفته ادعا ICBC شده است پرداخت هزینه های پزشکی برای مراقبت از قربانیان تصادف هزینه که باید پرداخت شود توسط استان مدیکر سیستم.

“مردم پرداخت مالیات برای حمایت از بهداشت و درمان” استدلال اسکات استنلی سرب وکیل در این مورد. “هنگامی که کسی در یک تصادف مجروح و آنها به یک دکتر مراجعه کنید, کسانی که هزینه های متحمل شده اند باید توسط پزشکی و خدمات طرح نه ICBC.”

به جای استنلی استدلال دولت را ملزم کرده است ICBC به پرداخت بسیاری از کسانی که مراقبت های بهداشتی هزینه انتقال هزینه کردن دولت در کتاب و چسبیده ICBC با متناوب لایحه.

“این حداقل 900 میلیون دلار به علاوه علاقه” او به من گفت. “این پول است که یا باید دست به قربانیان حادثه و یا در آنجا ماند در ICBC سیستم. به این معنی قربانیان حادثه تا به حال پول کمتری برای بازیابی و مقابله با صدمات خود را. و آن افزایش نرخ ICBC ratepayers.”

اما است گفت: طبیعی است برای یک شرکت بیمه مانند ICBC به پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی صورتحساب ناشی از یک درایور در گسل.

“ICBC و همچنین سایر شرکت های بیمه پرداخت هزینه های مراقبت های بهداشتی,” است گفت:. “آنها بازپرداخت MSP هنگامی که کسی در چیزی است که به طور غیر قانونی در دادگاه. آن را غیر معمول نیست. من در تلاش برای دیدن غیر قانونی است.”

است گفت که او طول می کشد طرح دعوی در دادگاه به طور جدی. اما دولت خودی بیدارم خصوصی که کت و شلوار کلاس اقدام به نظر می رسید به پایان رسیده و شرمسار دولت و لام ICBC به عنوان است راه اندازی جدید خود را بدون خطا در سیستم.

است bragged دوباره جمعه که برش وکلا از این معادله خواهد شد صرفه جویی در پول زیادی که ICBC ارائه خواهد شد 20 درصد کاهش نرخ برای رانندگان در سال آینده. در یک خیره کننده از تصادفی که اتفاق می افتد به یک انتخابات سال! جدید دموکرات ها به وضوح امید شاداب ICBC حق بیمه قطع خواهد آنها را به نفع خود رای.

اگر است ارائه کالا آن را به عنوان یک سکته مغزی از سیاسی درخشندگی. اما سازمان دیده بان برای محاکمه وکلا برای مبارزه با به عقب به شدت.

msmyth@postmedia.com

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>