مایک هارکورت و کن vanessa arsenault: از آن زمان به پایان صرفه جویی در Skagit


این عکس نشان می دهد که منطقه عمومی بالا Smitheram کریک ولی در سوراخ شیرینی بی شیرینی است که امپراتوری فلزات پیشنهاد به اکتشاف. این پرپیچ وخم ورود به جاده ای در سمت راست عکس جاده است که آنها می خواهند به گسترش است. این کوه های جنگلی در فاصله ای نزدیک همه منینگ در پارک. این عکس گرفته شده بود در تابستان سال 2018 در هنگام برش بلوک شما می توانید ببینید که به سیستم وارد شده توسط B. C. چوب فروش.

نظر: تاریخی معدنی ادعای چپ کوچک حساس منطقه باز برای استخراج از معادن در محل اتصال دوقلو جواهرات از B. C. پارک منینگ و Skagit دره و پارک ها و توسعه یک معدن خواهد عمیقا تنزل ارزش خود را.

پنجاه سال پیش کانادایی ها و آمریکایی ها پیوست و نیروهای خود را برای صرفه جویی در کانادا, Skagit, ولی از بالا و راس سد.

1984, Skagit, رودخانه پیمان در نهایت متوقف سد و در سال 1995 قبل از میلاد تاسیس, Skagit, Valley Park. در عین حال این “سوراخ شیرینی بی شیرینی” — مساحت با شکوه پیر رشد که در آن بزرگراه 3 صعود نسبت منینگ پارک — حذف شد از حفاظت. تاریخی معدنی ادعا می کند از میلاد از پیش محیط زیست عصر سمت چپ این منطقه حساس باز برای استخراج از معادن در دهانۀ آبهای بین المللی رودخانه و محل اتصال دوقلو جواهرات از B. C. پارک.

امپریال فلزات — که ما به ارمغان آورده مونت پلی باطله سد سقوط — صاحب غول مس معدنی ادعا می کند در بالای Skagit. پس از سال 2016, Skagit, محیط زیست وقف کمیسیون (SEEC) تاسیس تحت رودخانه Skagit پیمان به دنبال بازنشسته این tenures اما تا کنون بدون موفقیت است.

در عین حال ارزش شاهنشاهی ایران سوال برانگیز است, از هر دو و معدن, محیط زیست دیدگاه ها. سوراخ شیرینی بی شیرینی را دارای سابقه ای طولانی در اکتشاف اما هیچ توسعه — حتی در دوران سهل انگاری تنظیم بالا و قیمت فلز.

اول ادعا می کند بنا توسط Cominco در سال 1930 و Invermay در سال 1933 تثبیت شد توسط Canam شرکت مس در سال 1950. 1955 مغول معدن آغاز شده بود ساخت و ساز از 100 مرد اردوگاه پیچیده و 1,450 متر adit به آماده شدن برای فعال معدن. با سقوط قیمت مس آنها راه می رفت دور. با وجود بیشتر اکتشاف در 1960s و Canam فروش به لوله طلسم, بدون توسعه صورت گرفت. توسط 1974 لوله طلسم معادن حذف آن اردوگاه و در سال 1988 آن را فروخته به بیت لحم منابع شرکت بعد برای تبدیل شدن به امپراتوری فلزات.

پس از حفاری بیشتر در سال 1995 و 1996 امپریال متوقف اکتشاف اما به صورت جزئی برنامه در سال 2017 و به شدت مخالف 2019 برنامه دیگر اجازه. بیش از تقریبا 90 سال و پنج با تجربه شرکت اقتصاد مانع توسعه است.

دلایل خوبی وجود دارد که چرا من موفق نمی در اینجا. ابتدا منابع معدنی است که به وضوح در حاشیه. مهم تر این است که این چالش در حال توسعه یک معدن در مجاورت منینگ و Skagit استانی پارک بین المللی رودخانه. آنچه ممکن است عملی در نرم افزار-توسعه 1950s در هنگام ضبط وحشی, Skagit, رودخانه همچنین جایز است که در حال حاضر تقریبا غیر قابل تصور. حتی اگر معدن در اقتصاد شد مطلوب است احتمال اینکه امپریالیستی فلزات همیشه می تواند به دست آوردن مجوزهای لازم در بریتیش کلمبیا — اجازه دهید به تنهایی به مقابله با اعتراض از آمریکایی ها پایین?

زمانی که Skagit پیمان مانع جاری شدن سیل در کلمبیا, Skagit, ولی آن را نیز ایجاد SEEC بودجه توسط B. C. شهر سیاتل. SEEC قوی زیست محیطی دستور در Skagit حوزه آبخيز شامل کسب معدنی ادعا می کند “سازگار با حفاظت از محیط زیست و تفریح اهداف است.”

بازنشستگی امپریالیستی ادعا حیاتی برای حفاظت از محیط زیست. توسعه یک معدن خواهد عمیقا تنزل ارزش منینگ و Skagit دره و پارک. پایین دست در ایالات متحده, محیط زیست و سازمان ملل از ترس مس/acid mine drainage شسته شدن از چاله زباله و باطله حوضچه. این تهدید می تواند ذخایر ماهی در پایین رودخانه Skagit — مهم ترین تولید ماهی قزل آلا در Puget صدا. واشنگتن و سیاتل شهرستان نور صرف میلیون ها نفر ارتقاء Skagit ماهی زیستگاه. آنها ترس از تکرار آنچه که معدن را به از بین بردن ماهی قزل آلا در B. C. اردن و Tsolum رودخانه.

SEEC دشواری در مذاکره برای خرید “سوراخ شیرینی بی شیرینی” ادعا می کند این است که شاهنشاهی هنوز درک آنها را به مقدار قابل توجهی داشته باشد. اما در سال 2016 یک کارشناس مستقل بررسی به این نتیجه رسیدند که توسعه نیاز به محل آسیاب که به سنگ مشخص خواهد تنها حمایت از یک معدن به مدت 10 سال است که قیمت مس را به افزایش به مراتب بالاتر از قیمت های امروز به عملی که بسیار قابل توجه زیست محیطی و اجتماعی و مسائل اجازه خواهد مادی بر زنده ماندن.

جغرافیا توضیح می دهد که چرا “سوراخ شیرینی بی شیرینی” یک تردید سایت برای موفق معدن. نقد و بررسی توصیه می شود که معدن نیاز به یک گودال عملیات با افسردگی زباله واقع در ضلع شمالی Silverdaisy ریج رو بزرگراه 3. آسیاب و باطله حوضچه خواهد بود بلافاصله در سر بالایی از Skagit Valley Park. جدید 138kV خط انتقال از امید نیاز به اجازه منینگ در پارک. خواهد اهالی بریتیش کلمبیا تحمل چنین اثرات در یکی از B. C. بهترین-دوست مناظر?

علاوه بر این تنها کافی منبع آب برای معدن خواهد بود Skagit رودخانه که جریان را به طور کامل در داخل دو استانی پارک ها قبل از ورود به ایالات متحده و صلاحیت بین المللی کمیسیون مشترک.

با وجود این به طور موثر و غیر قابل عبور محدودیت های استخراج معدن در Skagit “سوراخ شیرینی بی شیرینی,” امپراتوری مدعی است که ادعای خود را با ارزش حتی اگر آن را نمی توسعه زمانی که قیمت مس بالا بودند. ناظران بی طرف نتیجه گیری کرد که ارزش اصلی شاهی ملک است که به عنوان یک “برگزاری برای جبران.”

به عنوان SEEC را آهسته رقص با شاهنشاهی درآمد حاصل از این شرکت باید در نظر بگیرید که در اعتراض به معدن مس غول پیکر از بومی و زیست محیطی جوامع در هر دو طرف مرز خواهد بود قوی پیگیر و بی امان. از سوی دیگر اگر شرکت به فروش می رساند استخراج از معادن ادعا می کند در یک قیمت مناسب آن می تواند با قاطعیت بازگرداندن آن تصویر عمومی پس از کوه Polley. اهالی بریتیش کلمبیا خوش آمدید نهایی وحدت Skagit و منینگ پارک و دائمی حفاظت از رودخانه Skagit. امپریالیستی می تواند در عین حال یک قهرمان در آوردن این 90 سال از حماسه به یک نتیجه مثبت است.

مایک هارکورت است نخست وزیر سابق B. C. کن vanessa arsenault یک بازنشسته مهندس عمران که کار کرده به 51 سال برای حفظ Skagit دره.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>