Michael S. قهوهای مایل به زرد: همه گیر هل ونکوور چینی به آستانه


B. C. چینی کانادا موزه با هدف بزرگداشت زندگی میراث فرهنگی از ونکوور محله چینی ها و نقش قابل توجهی چینی کانادایی در حال ساخت کانادا. Jason Payne / PNG

نظر: بدون یک تاسیسات که همه ما باید از چپ به بازدید خوب, براق, موزه, که در آن ما می توانید نگاهی به تصاویر پشت شیشه موارد نشان چه زندگی بود که در محله چینی ها از دست دادیم. و فراموش نکنید که در مورد یک پیشنهاد برای یک میراث جهانی یونسکو تعیین.

در چند هفته آینده وجود خواهد داشت یک اطلاعیه ایجاد B. C. چینی کانادا موزه و جدید خود را در هیئت مدیره. این است که گام بعدی پس از تعهد از 1 میلیون دلار در ماه نوامبر از B. C. دولت نسبت به ایجاد یک موزه است.

این موزه با هدف بزرگداشت زندگی میراث فرهنگی از ونکوور محله چینی ها و نقش قابل توجهی چینی کانادایی در حال ساخت کانادا و خواهد بود یک بنای حیاتی در نرم افزار نسبت به میراث جهانی یونسکو تعیین. اما در طول coronavirus همه گیر جامعه ما می دانیم و عشق به محله چینی ها شده است سخت تر آمار نسبت به بسیاری از مناطق. به طوری که اگر یک راه نجات است و نه در آینده برای حمایت از این منطقه تاریخی را در کسب و کار و کارگران و سازمان های هنری آنها را نمی توان ساختمان موزه در واقع آنها خواهد بود ساختمان آرامگاه — آرامگاه به نمایش گذاشتن آنچه که بود.

قبل از همه گیر ونکوور محله چینی ها بود که در حال حاضر در دولت لرزان. اعتماد ملی یک موسسه خیریه که هدف این است که برای صرفه جویی در سایت های تاریخی در سراسر کشور به نام محله چینی ها یکی از 10 بیشتر در معرض خطر محلات در کانادا. با وجود این محله چینی ها همچنان حیاتی جامعه hub و محبوب ترین مقصد برای گردشگران است, هر دو در سطح بین المللی و محلی است. اما پس از آن coronavirus همه چیز را تغییر داد.

ونکوور کسب و کار متکی به گردشگری شده است به خصوص ضربه گیر. با توجه به مترو ونکوور گردشگری و صنعت مهمان نوازی پاسخ و بازیابی وظیفه نیروی 72,000 تمام وقت معادل شغل می تواند از دست رفته با توجه به کوروناویروس. چندین برنامه های فدرال مانند CEWS, CECRA و CEBA برای حمایت از کسب و کار از طریق همه گیر اما حقیقت این است که برای بسیاری از هر دو این برنامه ها کافی نیست و یا یک کسب و کار ممکن است واجد شرایط.

در محله چینی ها این Kafkaesque واقعیت برای بسیاری از کسب و کار خود و سازمان های هنری; آنها می تواند استفاده از حقوق و دستمزد یارانه ها از آنجا که آنها می تواند باز نمی شود و آنها نمی توانند اجاره یارانه ها با توجه به صاحبخانه یا نه در حال حاضر به درخواست مستاجر از طرف, و یا اگر آنها یکی از 20 مستاجران در محله چینی ها پلازا است که متعلق به شهر ونکوور آنها واجد شرایط نیست در همه.

دولت فدرال به آرامی تبدیل شدن به آگاهی از برخی از این شرایط و شروع به رسیدگی به آنها از طریق حمایت هدفمند. دو هفته پیش به آنها اعلام کرد 2 میلیون دلار در بودجه برای آکواریوم ونکوور. هفته گذشته Granville Island فدرال متعلق به مرکز اعلام کرد 19 میلیون دلار در بودجه فدرال معادل ارزش یک سال از درآمد حاصل از اجاره و پارکینگ برای کمک به این آب و این بحران است. این بودجه اجازه خواهد داد که تمام مستاجران در Granville Island برای قرار دادن خاموش اجاره و هزینه های عملیاتی برای یک سال و تسکین فشار مالی در حالی که بدانند چگونه به بازگشایی با خیال راحت در میان استارک رکود در مشتری ترافیک.

این همان مسائل مواجه شده بودن کسب و کار و هنر جامعه در محله چینی ها, نه به ذکر است افزایش رکورد در ضد آسیایی نژادپرستی نمی دانستند اگر آنها خواهد بود تف در مورد آزار و اذیت و یا جسمی حمله کردند در حالی که تلاش برای قرار دادن غذا روی میز را برای خود و کارگران خود را.

بدون مشابه تاسیسات برای Chinatown بسیاری از این سازمان در منطقه نمی خواهد آن را از طریق این بحران است. آنها قلب جامعه و بدون آنها را فراموش کرده ام در مورد هر زندگی میراث فرهنگی اجازه دهید به تنهایی یونسکو پیشنهاد و یا یک جامعه با قلب و روح خود کمک کرده است که ساخت این ملت از ساحل به ساحل. بیشتر آخر هفته تار مبالغ شنیدن اپرا کانتونی از یک پنجره باز و clickety-clack از mah-jong حال بازی. ما به جای خواهد بود قادر به بازدید خوب, براق, موزه, که در آن ما می توانید نگاهی به تصاویر پشت شیشه موارد نشان چه زندگی بود که در محله چینی ها از دست دادیم.

Michael S. قهوهای مایل به زرد است که روسای ونکوور محله چینی ها میراث پاسداشت گروه شهر ونکوور شورای منصوب گروه هدایت جامعه اقدامات و ارائه مشاوره به کارکنان شهرستان در مسیر رسیدن به یک امکان میراث جهانی یونسکو نرم افزار. او همچنین یک مقام ارشد اجرایی مالی در ونکوور tech صحنه برگزار داشتن نقش های ارشد در Hootsuite, Unbounce, و در حال حاضر دامون موتور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>