MHA مسائل SOP برای قطار, مسافرت, تنها بدون علامت تایید بلیط دارندگان اجازه داده می شود

دهلی نو: وزارت امور روز دوشنبه با صدور یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای جنبش مردم توسط قطار و روشن ساخته است که تنها بدون علامت و تایید بلیط دارندگان اجازه خواهد داشت به سفر.

در دستور Union, صفحه اصلی, وزیر آجی Bhalla گفت: همه مسافران را مجبور به پوشیدن ماسک و رعایت اجتماعی فاصله هنجارها در حالی که ورود به ایستگاه و در طول سفر.

“تنها آن دسته از مسافران با تایید e-بلیط مجاز برای ورود به ایستگاه. جنبش مسافر(ع) و همچنین راننده وسیله نقلیه حمل و نقل مسافر(ع) به و وپیش ایستگاه راه آهن باید اجازه داده می شود بر اساس تایید بلیط الکترونیکی” منظور گفت.

وزارت راه آهن خواهد اطمینان حاصل شود که مسافران باید اجباری به نمایش در آمد و تنها کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ورود و یا هیئت مدیره ،

این وزارت خانه گفت: تمام مسافران باید فراهم شود دست sanitiser در ایستگاه و مربیان است.

در بدو ورود در مقصد سفر مسافران را مجبور به پایبندی به چنین درمانی به عنوان پروتکل های تجویز شده توسط کشور مقصد یا قلمرو اتحادیه.

برای اولین بار پس از آوریل 25, زمانی که مستند آغاز شد و در مجموع 15 قطار برای مقاصد مختلف ترک خواهد کرد دهلی نو در روز سه شنبه که برای رزرو آغاز شد و در روز دوشنبه.

دادن نشانه ای است که دولت تمایل دارد که اجازه می دهد تا قطار بیشتر به رفت و آمد در این وزارت خانه گفت: حرکت قطارها باید مجاز توسط وزارت راه آهن در یک شیوه ای مدرج در مشورت با وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) و وزارت امور (MHA).

“آموزش برنامه, پروتکل, برای رزرو ورود و حرکت مسافران و مربی مشخصات سرویس باید به طور گسترده ای به اطلاع عموم توسط وزارت راه آهن” منظور گفت.

سلامت مشاوره و دستورالعمل خواهد بود منتشر شده توسط وزارت راه آهن از طریق اطلاعات آموزش و پرورش و ارتباطات (IEC) کمپین برای خود کارکنان و مسافران است. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>