مردان فعال حقوق ضرب گلوله در مقابل خانه در سان برناردینو کوه

یک رهبر در یک گروه مدافع برای مردان حقوق بود به ضرب گلوله در مقابل درب در کرستلین جامعه سرو سنبه پارک در شنبه, جولای 11.

یکی از بستگان قربانی به نام مقامات در حدود 4 p. m. به گزارش یک تیراندازی در 22400 جلوگیری از Glenwood, درایو, سان برناردینو شهرستان کلانتر سخنگوی وزارت مدل لباس Bachman گفت. نمایندگان وارد جامعه در سن برنردینو کوه ها مواجه می شوند و یک مرد مبتلا به زخم گلوله.

پرسنل پزشکی پاسخ داد و بعد از آن تلفظ قربانی مرده در مقابل خانه خود را. او شناسایی شد که 52 ساله مارک Angelucci.

یک انگیزه برای عکسبرداری شناخته نشده بود.

“مارک بود و بسیار خوش صحبت و ماهر روزنامه نگار برای مردان مسائل” نمایندگان ائتلاف ملی برای مردان (NCFM) نوشت: در یک پست در وب سایت خود را.

Angelucci اعتبار شد در این پست به عنوان بنیانگذار و رئیس جمهور سابق از NCMF را Los Angeles فصل. در زمان مرگ او به عنوان یک عضو هیئت مدیره برای ائتلاف که توصیف خود را به عنوان یک “جنسیتی فراگیر حزبی قومی متنوع سازمان” است که “متعهد به پایان دادن به مضر تبعیض و کلیشه برابر پسران, مردان, خانواده و زنانی که آنها را دوست دارم.”

NCFM رهبری یک نبرد قانونی که منجر به یک 2019 تصمیم گیری است که در بر داشت conscripting تنها سربازان مرد به خدمت نظامی اجباری از طریق پیش نویس ناعادلانه و خلاف قانون اساسی. وکلای وابسته به این گروه باید شکایت کرد شرکت هایی که میزبان “خانم شب” و دیگر حوادث باز تنها به زنان به اتهام تبعیض علیه مردان است.

مقامات خواسته هر کسی با اطلاعات مربوط به تحقیقات خود را برای تماس با کارآگاه سیمون Demuri با کلانتر تحقیقات تخصصی بخش – جزئیات قتل در 909-387-3589.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>