مردان نباید مجاز به رای دادن

در طول انتخابات اخیر نجومی — که در حال حاضر به نظر می رسد که از مدتها پیش به عنوان قرون وسطی و به عنوان پر با عجیب و جالب و نو خطرناک آداب و رسوم — من نشسته بود در پنجره اتاق کنفرانس با دو نفر از همکاران تحریریه وعده و چت نوشیدن آب از بطری های پلاستیکی در انتظار یک سیاستمدار.

من می ترسم که همه رفته به زوم در آینده همراه با دست تکان دادن و عقب-سیلی مردمی محدوده را به یک اتاق با سنگین مشاوران و Cheshire گربه لبخند می زند. از هم اکنون بر روی این صفحه نمایش کوچک ،

اما در گذشته اعضای تحریریه در طول مراسم تایید روند شد برای همیشه لطفا برای در حال انتظار در اتاق واقعی در یک برنامه ریزی سیاستمدار یا یک می شود یک به چرخش در هر ساعت در ساعت و موارد خود را برای این روزنامه حمایت از پیشنهادات خود را برای دفتر.

این یک راه بد برای ساختن یک زندگی و I ain’t شکایت. کمی خسته کننده است. ضربان حفر خندق به عنوان یکی می تواند توجه داشته باشید به پدر استفاده می شود که هشدار می دهند از جمله در دوره سستی.

بنابراین در بین نامزدها فقط نسیم با بچه ها به هیئت تحریریه اعضای معتاد بود — من به طور ناگهانی capriciously با هیچ کینه توزی پیش اندیشیده — بدون فکر در همه, در واقع — پرتاب کلامی مفهوم است.

“من فکر نمی کنم مردان باید مجاز به رای دادن” به من گفت.

“چه!” یکی از همکاران پراکنده. “منظورت چیست؟”

“درست است که. گمان می کنم که به معنی آنها — ما — نمی تواند اجازه برای اجرا به صورت دفتر یا. خب. شما می خواهم خود را از دست باراک اوباما اما نه آنقدر خود را جورج Wallaces.”

“اما چرا؟”

“چون ما را خراب کرد” به من گفت. “ما تا به حال شانس ما و ما آن را منفجر ، به زنان, من نمی دانم, می گویند یک هزار سال و پس از آن سهام. پس از همه, ما نمی اجازه دهید آنها را به رای گیری تا یک قرن پیش است.”

همکار من نبود داشتن آن است. “شما فقط می خواهید به قانون” علت بسیاری از سیاست خود را بیشتر تراز وسط قرار دارد با شماست.”

“و خود را نقطه است؟”

آن را به عنوان اتفاق افتاده است ما در جلسه با دو بسیار قدرتمند لس آنجلس زنان سیاستمداران آن روز دادستان منطقه جکی Lacey و شهرستان سرپرست کاترین Barger. در هیئت مدیره از Supes فوق العاده چهار نفر از پنج نفر زن هستند. در جای دیگر در حالی که شده است وجود دارد پیشرفت در تخلیه-the-کسل-men و در مقابل آن بسیار نیست. زمانی که من شروع پوشش پاسادنا تالار شهر به عنوان یک توله خبرنگار 35 سال پیش دو نفر از این هفت نفر اعضای شورای شهر بودند. در حال حاضر یکی از هشت است.

اثبات سیاسی پودینگ — خوردن از آن است که سمت راست وجود دارد در داستان های موفقیت در مورد مبارزه واقعی امروز-بحران جهانی. زنان به رهبری سازمان ملل انجام می دهند بسیار بهتر کار stomping پایین coronavirus همه گیر تر افتاده اجرا شده توسط خسته کننده bumbling blokes. هفته گذشته نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد کشور او تا به حال اساسا ریشه کن نه فقط کنترل گسترش COVID-19 و مستند 25 مارس می تواند در نهایت. به عنوان آماندا Taub گزارش در نیویورک تایمز: “آلمان به رهبری آنگلا مرکل تا به حال به مراتب پایین تر مرگ و میر از بریتانیا, فرانسه, ایتالیا یا اسپانیا است. فنلاند که در آن نخست وزیر Sanna, Marin, 34, حاکم با ائتلافی از چهار زن به رهبری احزاب تا به حال کمتر از 10 درصد به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان همسایه سوئد. و Tsai و نشستند ون رئیس جمهور تایوان است که ریاست آن را یکی از موفق ترین تلاش ها در جهان حاوی ویروس, استفاده, تست, تماس, ردیابی و جداسازی اقدامات لازم برای کنترل عفونت بدون ملی مستند.”

من قصد دارم با چه کار می کند. من آواز خواندن با رابرت پالمر “درست است — زنان دقیق است.” مردان شاید ما در چیزهای دیگر. در طول هزاره ما می توانیم کار پیدا کردن فقط به آنچه آنها هستند.

Larry Wilson در هیئت تحریریه جنوب کالیفرنیا اخبار ، lwilson@scng.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>