شاید کلیساها نیست اما ایمان مطمئن است

گرفتن یک کمی کج خلق بیش از این مستند? این بار نه به خصوص خوش نیت به دنبال در گفتمان عمومی. اما برای برخی از irascibility است فقط به اندازه ظرف به عنوان بدون.

بحث ما خیلی در مورد این ویروس و ترس از ویروس تهدید اقتصادی و سیاسی تلاش به دریا-تغییر تغییرات در حال حاضر به قوانین ما و جامعه است که ما گاهی اوقات براق یکی دیگر از جنبه های مهم از همه این ها: ارواح ما.

بسیاری از مردم قضاوت بیکاری اعداد واقعا می توانید می گویند که آنها در حال از کار ترس و شکست. هر کسی می تواند تحریک پذیر که در مورد. این زمانی است که ایمان می تواند عرضه برخی از دلداری.

در حالی که بسیاری از رسانه پاپ تمرکز بر زندگی در مقابل معیشت برخی از مقالات و دیجیتال گزارش را در چیزی ذاتا مرتبط: عمومی ارواح. گزارش آن استناد upticks در مصرف الکل و مواد مخدر سوء استفاده داخلی و افسردگی و تنهایی و خودکشی پس از این مستند آغاز شد.

به نحوی کلیساها را ندارد آن را بسیار بالا تا دولت را “ضروری” list – آنها دنبال آن هستید در یک جزئی مرحله 3 بازگشایی. برخی از مردم تحقیر رد دین به عنوان خرافات اما برای بسیاری از مردم از همه مذاهب مختلف را فراهم می کند تغذیه معنوی.

این مستند برای بسیاری به معنای قطع روابط شخصی با افرادی که کمک به ایجاد زندگی یک فرد کل. برخی از مردم ندارد و هر کسی که “برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را با” جان کالینز اجرایی پاستور در برداشت یاران مسیحی گفت. “آنها نیاز به بیان احساسات خود امید و آرزو خود را – همه چیزهایی که ما در تلاش برای زندگی است.

“مرد در نظر گرفته نمی شود به تنهایی” کالینز اضافه شده است. “در واقع این است که چگونه پیدایش شروع می شود – به خدا نمی خواهم به در انزوا زندگی می کنند.”

مانند بسیاری از داخلی شبان کسانی که در برداشت ها تماس parishioners به طور منظم و کاملا چند مذاکرات کمی طولانی بحث در مورد مسائل مربوط به تنهایی و یا افسردگی کالینز گفت.

Matt Brown, کشیش سرب در صندل کلیسا در کنار رودخانه گفت: “ما باید مسائل زناشویی در کلیسا ما. ما شاهد افزایش افسردگی و خودکشی و اعتیاد به مواد مخدر و وجود دارد رفتن به یک خرید اینترنتی پست-COVID. هنگامی که وجود دارد یک واکسن برای این بیماری وجود دارد نمی شود یک واکسن برای ازدواج. وجود دارد رفتن به یک واکسن برای اعتیاد. وجود دارد رفتن به یک واکسن برای افسردگی است.”

دنی Carroll, کشیش ارشد در آب زندگی جامعه کلیسا در فونتانا افزود: “کلیساهای ما بخشی از راه حل; ما مشکل اینجا. اما ما غیر ضروری تلقی شده است. ما شده ایم لگد به محدود کردن.”

آب زندگی برداشت و صندل های غول پیکر, کلیساها, با ده ها هزار نفر از مردم در مدار خود. صدها نفر از دیگر داخلی کلیساها و برخی تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان این آدرس طرف روحانی.

آنها مقدار زیادی از مستند عواقب به مقابله با. نیلسن داده در اوایل هفته از این مستند نشان داد که ایالات متحده به فروش الکل تا 55 درصد است. فروش ارواح شروع به پریدن کرد به 75 درصد در سال بیش از سال. آبجو: تا 42 درصد است. شراب: تا 66 درصد است.

موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر گفت: مواد مخدر-معتاد مردم آسیب پذیر در coronavirus دوران به دلیل سرکوب ایمنی کاهش تنفس و کاهش سطح اکسیژن. این مقدار به شرکت مرضی شرایط فیزیکی برای مواد مخدر معتادان مدیر نورا Volkow گفت. “شما باید یک دارو است که به طور فعال در حال کاهش توانایی خود را برای مبارزه با یک عفونت ویروسی در حالی که کاهش تنفس خود را,” او گفت:.

A U. s. Department of Veterans Affairs مطالعه در سال گذشته مرتبط افزایش بیکاری و خودکشی و گفت که “تلفظ به ویژه در طول اخراج های دسته جمعی.” و مجله بین المللی سیاست مواد مخدر با اشاره به افزایش استفاده از مواد مخدر “در دوران رکود اقتصادی” که بسیار زیبا که در آن ما در حال حاضر.

قرار دادن تمام است که با واقعیت از ابتلا و یا ترس از ویروس و تلخ مستند ناشی از آینده و آن را سخت برای دیدن نیاز به تغذیه معنوی. بسیاری از دیگران کار کرده اند سخت را به دخالت در راه مثبت است. این شرم آور کلیساها نیست, در نظر گرفته “ضروری” از آنجا که آنها شده اند می تواند کمک به حتی بیشتر از آنها در حال حاضر.

کسانی که ارواح ما هر بیت به عنوان “ضروری” را به عنوان بسیاری از مسلم است که وضعیت در زمینه بهداشت و بازرگانی. اگر کلیساها می تواند باز باشد – حتی اگر موضوع به شرایط سخت – ترین خواسته خواهد.

تنها یک زن و شوهر از سال پیش ما خیلی لودگی و نسبتا سالم; ما تا به حال بیشتر مشاغل از مردم به آنها را پر کنید; اقتصاد بود موفق. در حال حاضر قفل شده است-پایین مردم در خانه نشسته جنگهاى بسیار زیاد ناگهانی و عمدتا منفی بودن تغییرات اعمال شده در زندگی خود و آینده. این است که یاران روح در حال انجام برخی از بهترین کار خود را.

رسیدن به راجر Ruvolo در rruvolo@att.net

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>