استاد باغبان: چه می توانم در مورد آفات کوچک plaguing من نارنجی درخت ؟

س: من یک پرتقال ماندارین درخت است که به نظر می رسد منطقی و سالم به جز وجود یک ماده سفید در قسمت زیرین برخی از برگ. این برگ در حال حاضر تغییر شکل داده و تبدیل به رنگ زرد است. آنچه در آن است و چگونه می توانم خلاص شدن از آن ؟

یک: از عکس های خود را به نظر می رسد مثل شما مرکبات mealybug هجوم.

Mealybugs نرم سالم, بیضی, سگمنتال حشرات هستند که اغلب با پوشش خاکستری روشن یا سفید ماده مومی شکل. فردی حشرات می تواند سخت به نقطه به دلیل آنها بسیار کوچک (در حدود 1/20 اینچ). متاسفانه آنها بسیار به سرعت تکثیر.

آنها را می توان در مناقصه جدید رشد به خصوص در undersides برگ. آنها به عنوان خوراک در sap آنها تولید یک ماده چسبنده به نام عسلک (که بهتر صدایی مدت برای حشرات پو). مورچه ها مانند به اشتراک عسلک, به طوری که آنها اغلب می توان یافت که در آن mealybugs در حال حاضر. در بازگشت مورچه ها را محافظت mealybugs از حشرات درنده.

درخواست Tanglefoot و محل طعمه ایستگاه های کاهش یا از بین بردن مورچه ها از بیاورد و درخت.

اگر درخت به شدت آلوده استفاده از یک جت آب به انفجار حشرات کردن برگ. حشره کشی صابون یا باغبانی نفت هر دو موثر در کشتن mealybugs بدون ایجاد آسیب به حشرات مفید.

س: پس از خواندن مقاله شما در تلاش برای خلاص شدن از شر باغ خود را از آنچه یک بار شبیه لذت بخش گل تنها به حفاری آن را هر سال من تعجب آنچه این گیاه این است که فقط به نظر می رسد در باغ من در این بهار. در ابتدا من فکر کردم آن بود قدومه داوطلب که خود کاربران در هر سال. اما به نظر می رسد کمی متفاوت است. این است که یکی از این گیاهان است که می تواند احمق یک باغبان به فکر آن چیزی است که به حفظ تنها برای تبدیل شدن به یک جدی سردرد ؟

یک: عکس شما را نشان می دهد سالم-به دنبال سفید گلدار گیاه است که قطعا به نظر می رسد مانند قدومه. این گل دوباره دانه به راحتی اما من نمی خواهد در نظر گرفتن آن به عنوان یک آفت.

اگر آن را نشان می دهد تا در یک موقعیت ناخوشایند آن کشیده شود می تواند به راحتی. آن را نمی خواهد خفه کردن گیاهان دیگر و آن جذب بسیاری از حشرات مفید. این گل بوی مانند عسل است.

بسیاری از مردم درک نمی کنند که قدومه است که یک عضو از خانواده کلم است. هنگامی که شما آن را بکشید تا با ریشه, اما, شما متوجه خواهد شد که آن را بسیار بد بو!

س: آنچه در آن است با earwigs در این سال ؟ من به دیدن آنها در اواخر بهار پس از باران اما در حال حاضر ما شاهد هزاران نفر از آنها را!

یک: گاهی اوقات ترفند من نورد مرطوب روزنامه کاملا به اندازه کافی نیست. این یکی از آن زمان است.

علاوه بر از بین بردن جذاب پنهان کردن فضاهای (چوب و برگ شمع خالی گلدان و غیره.), به دام انداختن موثر ترین روش برای کنترل earwigs.

سینک خالی غذای گربه یا ماهی تن می تواند به زمین به طوری که لبه بالا است که حتی با سطح خاک. پور در حدود نیم اینچ از تن نفت به می تواند. روغن نباتی را با مقدار کمی از بیکن گریس باید به خوبی کار. در صبح خالی می و تکرار شبانه.

یک کلمه از احتیاط: بخشی از پوشش قوطی طوری که تنها earwigs می توانید به نفت است. اگر گربه خود را می توانید به طعمه روغن شما می توانید تا پایان با جکسون پولاک-نوع فاجعه در خانه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>