Marlo Thomas and Phil Donahue صحبت به 40 زوج مشهور برای ‘چه چیزی باعث یک ازدواج گذشته’

زمانی که Marlo Thomas and Phil Donahue یاد یک دوست نزدیک بود که طلاق گرفتن بعد از نزدیک به 30 سال از ازدواج این بازیگر و نشان می دهد بحث میزبان — که خود را در حال جشن 40 سال از ازدواج این ماه — متزلزل شد.

توماس که می تواند به یاد داشته باشید در بوته پنهان شده زمانی که او یک کودک به تماشای 18 ساله, Elizabeth Taylor, برای ترک کلیسا برای اولین بار از هشت بد بخت ازدواج فکر می کردم که یک رابطه بود که اب و هوای سه یا چهار دهه باید قادر به رفتن از راه دور.

به عنوان آنها در زمان سهام خود ازدواج توماس و Donahue در نظر گرفته رازهای موفقیت خود و تعجب که چگونه دیگران ساخته شده اتحادیه خود را کار می کنند. یک ایده ظاهر: آنها به خوبی شناخته شده طولانی-ازدواج و ببینید چه درس آنها ممکن است یاد بگیرند. این کتاب که شد “چه چیزی باعث می شود یک ازدواج گذشته” — وارد این ماه است.

“ما واقعا این کتاب نه مانند خبرنگاران خواهد آن را انجام دهد ما آن را به عنوان یک تاریخ” توماس می گوید از طریق تلفن از زن و شوهر آپارتمان در منهتن شده است. “ما به عنوان زن و شوهر و بر نام دیگر شوهران و همسران و نشستم با آنها خوردند پنیر و کراکر یا شراب نوشیده و یا هر چیز دیگری.”

می افزاید: Donahue: “و گفتگو فقط شروع به رول. و رول. آن شگفت انگیز بود.”

آنها پرواز به عقب و جلو در سراسر شمال امریکا برای انجام مصاحبه های خود در فرد — که شد قانون شماره 1 برای این پروژه — و آنها متوجه شدند از زوج ها که شامل رئیس جمهور جیمی و Rosalynn کارتر بیلی و جانیس کریستال رپ LL Cool J و سیمون I. Smith, راک استار التون جان و دیوید تزیین. و آنها به عنوان آنها در بر داشت که هیچ روش منحصر به فرد به سعادت wedded یا موانعی که بوجود می آیند در طول راه.

“واقعا وجود دارد نه یک چالش شما می توانید از فکر می کنم که ازدواج را به صورت آن نبود که به نوبه خود در این کتاب” توماس می گوید. “منظورم این است که ما نمی دانیم که زمانی که ما را انتخاب, ارتباط جنسی,, اما, مثلا, Jamie Lee Curtis مواجه شد یک کوکائین عادت و جسی جکسون و همسرش با آن مواجه خیانت.

“Michael J. Fox and Tracy Pollan سه سال خود را به ازدواج آنها مایکل تشخیص یک بیماری مادام العمر,” او می گوید. “Kyra Sedgwick و کوین بیکن از دست داد 30 سال از پس انداز خود را به برنی Madoff.”

بنابراین آنچه که آنها یاد بگیرند از خود دو تاریخ با دیگر طولانی-ازدواج — تقریبا همه آنها با هم برای بیش از 20 سال ؟

“خوب, شما می توانید ببینید که آره آنها می خواستند به ازدواج می گوید:” Donahue که اول ازدواج 17 سال به طول انجامید. (توماس که بازیگر پدر دنی توماس و مادر رز ماری ازدواج کرده بودند و حدود 55 سال به حال شده است قبل از ازدواج او بحباله نکاح در اوردن, Donahue on May 21, 1980.) “و اگر مشکلات وجود دارد و همیشه وجود دارد آنها toughed آن را.

“چه کسی بود که گفت: این خیلی بیشتر پیچیده است ؟” او می گوید.

“السا والش باب وودوارد را” توماس پاسخ. “او گفت:” من نمی فهمم این ضربه برای اختلال این همه انرژی آن طول می کشد به خارج از ازدواج که در آن شما می توانید تمام است که انرژی و قرار دادن آن را به عقب به ازدواج است. این افراد با چالش مواجه و آنها را اجرا کنید از آنها.”

برخی از صحبت در مورد سخت-برنده بلوغ پس از شکست از ازدواج های قبلی مانند بازیگر Ted Danson, در حال حاضر ازدواج 25 سال به بازیگر Mary Steenburgen. او از همسر سوم خود او با شوهر دوم خود را.

“من به او گفت:” سه بار. وای خوش بینانه است. آنچه باعث می شود شما فکر می کنم این امر می تواند خوب سوم زمان است؟” توماس می گوید. “او گفت:” من آموخته زیادی در مورد خودم. یکی از چیزهایی است که من را متوقف دروغ گفتن است.'”

برخی از جمله مدیر رون و شریل هوارد و بازیگر نیل پاتریک هریس و David Burtka اعتبار, ارتباط جنسی, مشاوره برای کمک به آنها حرکت گاهی اوقات سنگی مسیر ازدواج است. توماس به نقل از آنچه “Breaking Bad” ستاره Bryan Cranston گفت: در مورد رفتن به زوج مشاوره با همسر رابین Dearden.

“برایان کرانستون گفت:” ما به دنبال یک داور ما به دنبال یک مترجم است که او می گوید:” توماس. “از آنجا که گاهی اوقات شما می توانید یک مبارزه خود را با همسر و در آن طول می کشد یک زن و شوهر از دور به شکل” من که چیزی است که شما به معنای.'”

به جای اینکه نشانه ای از شکست و مشاوره نشانه چقدر شما مراقبت Donahue می افزاید.

“من فکر می کنم که یک عمل عشق سمت راست وجود دارد,” او می گوید. “اگر شما درگیر یک مشاور ازدواج, شما واقعا می خواهید به صرفه جویی در ازدواج ، که نشانه خوبی است.”

جیمی و روزالین کارتر گفت که خود را نزدیک به 74 سال از ازدواج آنها اطمینان حاصل کرده ایم که هرگز به خواب رفتن دیوانه در هر یک از دیگر. اما مدیر بن فالکون, ازدواج بازیگر ملیسا مک کارتی از سال 2005 گفته توماس و Donahue او برعکس.

“او گفت:” من به عمد از رفتن به رختخواب–,'” توماس آغاز می شود.

“‘–چون وقتی که از خواب بیدار شدم آن خواهد رفت و من می دانم که من احساس بهتر,'” Donahue همچنان ادامه دارد.

برخی از زوج ها با اشاره به اهمیت طنز, دیگران نیاز به کار بر روی مسائل که بوجود می آیند که یک شریک حرفه ای ایستاده است تحت الشعاع قرار دیگر. خواننده Patty Smyth, ازدواج افسانه ای تنیس John McEnroe از سال 1997 به آنها گفت که او معتقد است باید هرگز ازدواج با قصد تغییر فرد آنها بحباله نکاح در اوردن.

“او گفت:” زنان را به اشتباه ازدواج پتانسیل — ازدواج چه می بینید, آن را نمی خواهید به تغییر'” توماس می گوید.

به طور مشابه, توماس به یاد می آورد جودیت Viorst تاکید کرد پذیرش شریک زندگی خود را که او و یا او.

“او گفت:,” شما می دانید که همه چیز در ازدواج’ — شده است و او ازدواج 50 سال — که هرگز حل و فصل شود'” توماس می گوید. “‘مهم نیست که چقدر سخت شما کار می کنند بر آن, او هرگز به شما و شما هرگز به او. بنابراین گام بیش از آن مرحله در اطراف آن اجازه دهید آن را برو.’ “

توماس و Donahue می گویند که آنها شکست یک مدت طولانی حکومت در رابطه خود — هرگز به کار بر روی یک پروژه با هم به نوشتن کتاب. اما نوشتن آن را به آنها آموخت چیزهایی که در مورد هر یک از دیگر آنها را نمی خواهم قبل از شناخته شده مانند قدردانی مختلف, اغلب مکمل ویژگی های هر یک دارای.

“من نمی خواهم به کار با او را به خاطر خودم فکر کردم,” اوه, شما می دانید, ما توان مبارزه با او را به خاطر یک نوع A و من یک نوع A. او خود را نشان می دهد من من اجرا خود را نشان می دهد'” توماس می گوید. “اما آن را روشن نمی کردن که راه به دلیل سبک های ما خیلی متفاوت است. او بسیار سرد, بسیار, به عقب گذاشته, من نیستم, من در بالا از آن پریدن از روی نرده ها به آن را دریافت.

“این فقط یک سبک های مختلف — چه به شما می گویند عسل؟”

“من می خواهم می گویند صحبت کردن به تمام این زوج در مورد ازدواج ناچار تقویت خودمان” Donahue می گوید. “از آن ساخته شده ما فکر می کنم در مورد چیزهایی که فکر نمی کنم — من برای خودم صحبت می کنند — من می خواهم که.

“شما می دانید, شما, ازدواج و برنج و همه اقوام و مردم آن را خیلی خوشحال می کند.” “و شما را پر از عشق. و من مطمئن هستم که ما اجازه دهید مردم می دانند که به ناچار وجود دارد رفتن به دشواری است.”

بنابراین در آغوش تفاوت ها و پیدا کردن قدرت در آن به عنوان به خوبی به عنوان شما شباهت توماس می گوید.

“با عشق و شهوت و تمام شور و هیجان از هر چیز دیگری شما را از طریق چند سال اول,” او می گوید. “این نوع مانند مادر طبیعت به همه شما که به طوری که شما می توانید از طریق خشن و جست و خیز کردن در تلاش برای زندگی با کسی که متفاوت از شما.

“این سخت است و طول می کشد در حالی که برای شروع به درک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>