مرلین Slett: Post-COVID-19 ‘طبیعی’ باید اول ترک ملل پشت

نظر: این بیماری همه گیر است برجسته موانع رشد اقتصادی رو از راه دور جوامع ساحلی از جمله: دسترسی به سرعت بالای اینترنت پهن باند خدمات و بهبود حمل و نقل و افزایش فرصت های ماهیگیری و جنگلداری و گردشگری.

به عنوان B. C. حرکت می کند و نزدیک به راه اندازی مجدد اقتصاد ما ارسال COVID-19 مستند ضروری است که در بازنگری جدید “عادی” برای اولین بار کشورهای ساحلی جوامع نمی توان پشت سر گذاشت.

به عنوان ساحلی برای اولین بار سازمان ملل ما رو به یک چالش تابستان است. ما کوچک و سازگار با محیط زیست-گردشگری کسب و کار شده است آمار تعطیلی مورد نیاز برای محافظت از مردم ما از این ویروس مرگبار است. ما ماهی, برداشت, پردازش و صدف عملیات کارخانه که فراهم کردن شغل برای بسیاری از خط خارج شده اند توسط رستوران تعطیلی بازار در سراسر جهان.

ما در صورت از دست دادن درآمد حاصل از تفریحی boaters و ماهیگیران که صرف گردشگری دلار در جوامع ما — به عنوان اولین سازمان ملل مجبور به محدود کردن سفر برای جلوگیری از COVID-19 شیوع است که می تواند به نابودی ما زبان و فرهنگ و مردم.

این COVID-19 همه گیر نیز برجسته موانع رشد اقتصادی رو از راه دور جوامع ساحلی. این خدمات عبارتند از نیاز به دسترسی به سرعت بالای اینترنت پهن باند خدمات و بهبود حمل و نقل و افزایش فرصت های ماهیگیری و جنگلداری و گردشگری و گذار به انرژی پاک.

در نور از این چالش های کانادا و B. C. باید اطمینان حاصل شود جوامع ما در حال فراموش نکرده است. به عنوان مدرن روز ملت ما سخت کار کرده اند بیش از 20 سال گذشته به همکاری با هر دو دولت به ساخت قوی و پایدار ساحلی اقتصاد در B. C. شمال و ساحل مرکزی و Haida Gwaii. از طریق ملت-به-ملت سازی با فدرال و استانی ذینفعان ما ایجاد فرصت های جنگلداری و ماهیگیری, محیط زیست-گردشگری و آب و هوا ابتکارات.

ما می پرسند که میلاد و کانادا آن را به یک اولویت برای کار با سازمان ملل به اطمینان حاصل شود که در این “طبیعی” این همه کار خوب از دست داده است. ما می خواهیم که آنها را ببینید “re-opening” از میلاد به عنوان یک زمان برای re-پیش بینی راه های جدید انجام کسب و کار. پر رونق اول ملت اقتصاد بهره مند شوند نه تنها جوامع ما اما این استان و کانادا نیز هست.

کربن افست فروش یک مثال است. خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر شده و تشابه به اثرات جهانی را تجربه کنند از مخرب تغییر آب و هوا. در حال حاضر بیشتر از همیشه دولت باید نگاه به آینده و سرمایه گذاری در کربن-کاهش طرح های.

ایجاد شده توسط ساحلی برای اولین بار سازمان ملل در سال 2011 خرس بزرگ جنگل کربن پروژه بزرگترین در جهان است. آن را نیز در کانادا اولین بومی-led کربن افست برنامه. هر دو کشور کانادا و B. C. باید جبران انتشار کربن از زیرساخت آنها در ساخت و اقتصادی و سرمایه گذاری آنها در حال آماده سازی را بسیار به زودی. دولت می تواند به کاهش انتشار کربن خود را و سرمایه گذاری در سازمان ملل نظارت بر برنامه های اشتغال و انرژی پاک.

این همچنین فرصتی است برای احیای ساحلی جنگلداری بخش — با قرار دادن در محل درآمد های با اولین سازمان ملل از عملیات جنگلداری و سرمایه گذاری در مشاغل و طرح های کسب و کار. همان فرصت وجود دارد برای حمایت از تولید بومی مبتنی بر جامعه شیلات و افزایش مدیریت دریایی ما منابع است.

ارسال های امروز-COVID-19 جهان بسیار متفاوت از یکی از ما در سمت چپ دو ماه پیش. ما به عنوان اولین سازمان ملل را نشان تاریخی توانایی برای زنده ماندن فاجعه و انطباق با شرایط جدید. ما درک می کنیم بیشتر از این نیاز به تغییر با زمان ما با آن روبه رو هستند.

ما همچنین می دانیم که آن را به کار با هم — ساحلی برای اولین بار سازمان ملل و دولت کانادا — به تاثیر مورد نیاز برای ساخت قوی و انعطاف پذیر و پایدار جوامع ساحلی.

به این منظور ما دعوت کانادا و B. C. به پیوستن به ما برای کمک به اطمینان حاصل شود “the new normal” همچنان به تنفس زندگی را به جهان پیشرو پایدار اقتصادی طرح برای اولین بار سازمان ملل خیلی سخت کار کرده اند به در محل قرار داده.

جوامع ما نباید پشت سر گذاشت.

رئیس مرلین Slett است pساکن ساحلی برای اولین بار سازمان ملل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>