مرد زن دستگیر; کودک به خانواده خدمات پس از کشف چینو هیلز ‘توله سگ میل’

یک زن و مرد در چین هیلز آپارتمان در بازداشت به ظن کودک خطر افتادن و حیوانات ظلم و ستم پس از نمایندگان پاسخ دادن به یک اختلال داخلی یافت آنچه مقامات در سهشنبه, مارس 17 به نام غیر قانونی توله سگ آسیاب با اقامت “تحت پوشش در مدفوع سگ.”

1-سال-کودک قرار داده شده بود در بازداشت San Bernardino County گروه از کودکان و خانواده, خدمات و چهار سگ و پنج توله سگ به عنوان French bulldogs گرفته شد توسط کنترل حیوانات برای امن نگه داشتن این سن Bernadino شهرستان کلانتر گفت.

چین هیلز ایستگاه نمایندگان ساخته شده کشف کودک سگ و وضعیت آپارتمان زمانی که آنها جواب داد: 8:22 صبح تماس در روز شنبه به گذرگاه های پیچیده در 15101 Fairfield Ranch Rd. “شرایط زندگی برای هر دو کودک و سگ شد ناسالم” آزادی گفت.

Thamasa بروکس, 27 باقی مانده در بازداشت یکشنبه در ازای ارسال پیوند در $75,000 وثیقه; Daundre Hines, 28, منتشر شده در پیوند با بعد از ظهر یکشنبه. نمایندگان را فاش نمی کند روابط بین بروکس Hines و کودک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>