مرد به اتهام, groped, دختر بچه در رانچو کوکامونگا بدنسازی

یک رانچو کوکامونگا مرد دستگیر شد جمعه ظن باتری جنسی و آزار دهنده و یا تعرض یک فرد زیر 18, یک هفته پس از سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: او برداشت یک دختر زیر سن قانونی باسن یک هفته قبل است.

حادثه اتفاق افتاده در فوریه. 28, مقامات گفت. نمایندگان در پاسخ به یک کسب و کار در 9000 بلوک Foothill بلوار در رانچو کوکامونگا پس از گرفتن گزارش از یک باتری جنسی که فقط رخ داده است.

“که زیر سن قانونی قربانی گزارش او بر روی تردمیل زمانی که یک مرد با نزدیک شدن به او و گفت: او در سمت چپ کلید های خود را در جام دارنده تردمیل او در” بخش کلانتر گفت. “مشکوک پرسید: سوالات خود را و سپس او را برداشت و باسن.”

مقامات گفت: دختر من از تردمیل و رفت به دنبال پدرش که او نیز کار کردن با این مظنون پس از نزدیک پشت سر او. انسان و سپس از سمت چپ درب جلو قبل از پدر دختر می تواند او را پیدا کنید.

استیون Calle, 29, از رانچو کوکامونگا دستگیر شد در روز جمعه در خانه خود را پس از مصاحبه با محققان بخش کلانتر گفت. Calle رزرو شده بود به غرب دره مرکز بازداشت با قرار وثیقه از $75,000.

بخش کلانتر خواسته هر احتمالی گزارش نشده قربانیان به تماس آن رانچو کوکامونگا در 909-477-2800. کسانی که می خواهند به ناشناس باقی می ماند می تواند تماس با ما نکته در 1-800-782-7463.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>