اکثر سرخپوستان شک و تردید در مورد سفر در 30 روز آینده: بررسی

بمبئی: اکثر سرخپوستان مورد بررسی در حال شک و تردید در مورد سفر در 30 روز آینده با وجود این دولت افتتاح پرواز خدمات به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در حال حاضر به طور متوسط در حدود 7000 در هر روز در کشور است.

دولت در 25 مه مجاز از سرگیری پرواز محدود خدمات با اجرای یک مدل که در آن فرودگاه و عملیاتی شرکت های هواپیمایی را به دنبال خواهد داشت مجموعه ای از اقدامات احتیاطی و رعایت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

تنها 21 درصد از پاسخ دهندگان گفت: یکی یا بیشتر از اعضای خانواده خود را به احتمال زیاد خواهد شد در نظر گرفتن یک پرواز در ظرف 30 روز آینده بر اساس یک نظرسنجی که توسط جامعه رسانه های اجتماعی پلت فرم LocalCircles.

این نظرسنجی نشان داد که تنها 10 درصد گفت: آنها باید رزرو بلیط و سفر خواهد کرد به زودی در حالی که 11 درصد گفت: آنها ساخته شده است رزرو نشده است اما آن را به زودی.

حداکثر 76 درصد گفت: آنها هیچ برنامه ای برای سفر در حال حاضر به آن اضافه شده است.

LocalCircles انجام نظرسنجی با بیش از 16000 پاسخ دهندگان بیش از 212 مناطق در سراسر هند که در آن 71 درصد مرد بودند در حالی که 29 درصد زنان 49 درصد پاسخ دهندگان از ردیف من 34 درصد از ردیف دوم و 17 درصد پاسخ دهندگان از tier III, IV و روستایی مناطق. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>