ماها: مرد ارائه می دهد سبزیجات به صورت رایگان به فقرا در طول مستند

اورنگبد: در میان این مستند یک تخته قرار داده تا در سبزی دست سبد گفت: “خرید در صورت امکان به صورت رایگان اگر نه’ جذب شده است رهگذر در ماهاراشترا شهرستان اورنگبد.
برخی از آن نگاه با چشم کنجکاو در حالی که دیگران حرکت قدردانی از فروشنده – فارغ التحصیل که با این نسخهها کار با یک شرکت خصوصی – ارائه سبزیجات به صورت رایگان در یک زمان هنگامی که بسیاری از مردم در مواجهه با مشکلات مالی با توجه به کروناویروس-اجرا lockdown.
پس از شرکت خود را متوقف او پرداخت حقوق و دستمزد در طول مستند, Rahul Labde تصمیم به فروش سبزیجات در یک سبد دست به همراه پدر خود به برخی از درآمد به حفظ امرار معاش خود.
در ابتدا او فروش سبزیجات در بازار نرخ فقط مانند دیگر فروشندگان اما تصمیم به ارائه آنها را به صورت رایگان به فقرا و نیازمندان پس از یک زن مسن داشتن فقط Rs 5 با او آمد و به او چهار روز بازگشت.
“پیر زن به من آمد و پرسید: برای سبزیجات فقط برای Rs 5 به عنوان او هیچوقت بیشتر پول” Labde که قرار داده تا دست خود را سبد خرید در Ambedkar Chowk در Bhavsingpura منطقه از شهر گفت: PTI.
“من تعجب آنچه که من باید او را برای Rs 5. من به او به صورت رایگان و سبزیجات او می خواست و تصمیم گرفت برای کمک به مردم دیگر نیز توسط آنها ارائه سبزیجات رایگان از هزینه اگر آنها را در یک موقعیت برای پرداخت,” او گفت:.
Labde ادعا کرد که کمک کرده اند نزدیک به 100 نفر با حرکت خود در سه روز اخیر.
“من با توجه سبزیجات به ارزش حدود 2,000 تومان به صورت رایگان. من می خواهم برای ادامه این کار تا زمانی که من می توانید استطاعت. آرزوی من این است که هیچ کس نباید گرسنه به رختخواب در پایان روز,” او گفت:.
او می گوید: در برابر افرادی که در حال اجرا کوتاه از پول احساس خجالتی به درخواست او را به سبزیجات به صورت رایگان.
“اما نیروهای گرسنگی آنها را به از من بپرسید در یک صدای پایین…من فکر می کنم با کمک آنها می تواند کمک به جامعه در چنین زمان حساسی را,” او گفت:. (سازمان)

قبلی مقالهپرخاشگری نمی تواند آموزش داده شود آن را باید جریان به طور طبیعی در پیسرز: Ambrose

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>