Lt فرماندار بازديد یودهمپور ایستگاه راه آهن, طول می کشد سهام از امکانات ارائه شده به عودت

یودهمپور : معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu همراه با بانوی اول از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر دکتر Smita Murmu امروز در بازدید از ایستگاه راه آهن یودهمپور و در زمان انبار از امکانات ارائه شده به مردم از J&K که گرفتار شده بودند خارج و در حال آورده و از طریق قطار ویژه.

Sh. Manoj Kumar Dwivedi, کمیسر وزیر به دولت و صنایع و وزارت بازرگانی است که گره افسر برای مدیریت بازگشت از رشته مردم در یودهمپور, جریان Lt فرماندار در مورد امکانات مختلف ارائه شده به عودت و روش های درگیر در این فرآیند است. او اطلاع Lt فرماندار که حدود 60000 عودت در 60 قطار ویژه در به طور متوسط از 1000 مسافر در قطار در حال انتظار برای دریافت شود.

دکتر Piyush singla sv (sv) معاون کمیسر یودهمپور به مفصل power point presentation در مورد فرایند درگیر در پذیرش و اعزام مسافران به مناطق. DC اطلاع داد که رشته مسافران de-هیئت مدیره قطار و ثبت نام آنلاین بر روی پلت فرم در حمل و نقل سیستم اطلاعات مدیریت. آن بیشتر مطلع که گره افسران منصوب شده اند در سطوح مختلف برای اطمینان از کارآمد کار بر روی زمین است.

این Lt فرماندار مشاهده شده است که وجود دارد و باید با اجرای دقیق تمام دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در این زمینه و تاکید بر تضمین این پروتکل به دنبال آن در طول فرایند آوردن رشته مردم از J&K بازگشت به دانشگاه تهران و همچنین در حالی که دست زدن به مسافران است. وی با تاکید بر حرارتی اسکن از این مسافران به شناسایی پتانسیل COVID-19 موارد مثبت.

این Lt فرماندار تاکید بر اهمیت دفع مناسب از PPE کیت با توجه به پروتکل و همچنین کارگردانی برای حصول اطمینان از در دسترس بودن تامین مقدار کافی از مواد غذایی برای عودت علاوه بر ارائه طرفداران/خنک کننده تسهیلات در برگزاری منطقه است.

او کارگردانی ماموریت مدیر ملی بهداشت ماموریت J&K, Bhupinder کومار برای تسریع در روند تهیه بیشتر PPE کیت و ارائه تعداد کافی از آن را به دولت منطقه یودهمپور. ‘اطمینان بیشتر و هماهنگی در تمام سطوح به طوری که تمام مقدمات و تدارکات کار هموار” او اضافه شده است.

این Lt فرماندار پرسید: در مورد مجموعه نمونه فرایند در منطقه و تاکید بر نگهداری اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا ویروس است. او همچنین در بازدید از این پلت فرم در منطقه و تعامل با کارکنان مستقر در آنجا برای پذیرایی از مسافران است.

بعد Lt فرماندار, بازدید, برگزاری, منطقه, مواد غذایی ضد; حمل و نقل منطقه و غیره که در آن او در زمان سهام از ترتیبات ساخته شده برای عودت کننده گان. او با ابراز رضایت بیش از ترتیبات در محل عودت و قدردانی از تلاش های انجام شده توسط دولت های منطقه برای تسهیل مسافران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>