لوئیس پدرسن: همه گیر نشان داده است که پارک ها و مسیرهای حیاتی برای ما روزانه رفاه

نظر: از آن مهم تر از همیشه است که ما تمرکز ما در حال گسترش پارک ها و مناطق تفریحی از جمله در سرزمین اصلی پایین تر است که به 60 درصد از B. C. جمعیت.

یکی از درس های است که از زمان همه گیر به ما آموخته است که ما در اینجا در B. C. عشق ما پارک ها و مسیرهای پیاده روی یک معامله بزرگ است. به عنوان زندگی ما به طور ناگهانی تبدیل شده بر روی یک سکه و رهبری ما را به ماه جمعی از سردرگمی و اضطراب پارک های ما به عنوان تسهيل کننده از هوای تازه و آفتاب و birdsong ارائه شده برای کمک به همه ما از جمله کسانی که از دست داده اند شغل در برخورد با آینده ای نامعلوم و در حال کار از خانه در حالی که صفحه اصلی-تحصیل فرزندان ما.

گوگل داده های مکان نشان داده است که اهالی بریتیش کلمبیا شده اند و هزینه های زیادی بیشتر زمان خود را در محلی پارک در طول COVID-19. داده ها نشان می دهد افزایش در پارک بازديد حیرت انگیز 84 درصد در حالی که سفر برای کار مواد غذایی و یا فروشگاه های خرده فروشی کاهش یافته و پس از پایان ماه مارس. این به ما می گوید که اهالی بریتیش کلمبیا نیاز ما پارک ها و مناطق طبیعی در زندگی روزمره ما در طول این نگران کننده و استرس بار.

علم روشن است که مزایای گرفتن در خارج بسیار بیشتر از خطر عفونت داخل یک پارک تنظیم. از اوایل روز همه گیر دکتر Bonny هنری همواره تشویق اهالی بریتیش کلمبیا به خارج از منزل با خانواده و مشاوره ازدواج و مشاوره برای کمک به مراقبت از سلامت جسمی و روانی. به عنوان او همچنین با اشاره به چندین بار خطر ابتلا به COVID-19 در حالی که در خارج از منزل ناچیز است زمانی که ما با حفظ فاصله فیزیکی داشته باشید. ما سلامت روانی و جسمانی نیز به طور مستقیم مربوط به قدرت سیستم ایمنی بدن ما است که مهم تر از همیشه.

علاوه بر این انسان با طبیعت و موجودات اجتماعی است و بسیاری از ما برای معنی دار چهره به چهره و تماس با افراد دیگر. در طول زمان از داخل انزوا زمانی که بسیاری از مبارزه با استرس و افسردگی و احساسات غرق شدن ما در پارک های عمومی شده اند در میان این مکان تنها جایی که ما توانسته ایم به کمی تعامل اجتماعی جسمی فاصله گرفته البته از طریق دوستانه nod یا موج. این به احتمال زیاد کمک بسیاری به حفظ یک حس ظاهر ،

با توجه به شواهد بسیار زیاد مزایای بهداشت و درمان آن را هیچ جای تعجب است که یک راه رفتن و یا سوار شدن در خارج از منزل احساس می کند مهم تر از همیشه. به طور منظم دسترسی به طبیعت و پارک ها است بسیاری از مزایای بهداشت و درمان از جمله بهبود تناسب قلبی عروقی, افزایش تراکم استخوان و کاهش خطر سکته مغزی و حمله قلبی بهبود در نسبت بین خوب و بد, کلسترول, کاهش استرس و بالاتر به طور کلی درک خود از خوب بودن است.

علم نشان داده است که بخش قابل توجهی از عوامل مرتبط با سلامت به احتمال زیاد باید کمی با سیستم بهداشت و درمان است که باعث می شود یک مورد قوی برای بهداشت عمومی سیاست به تمرکز بر روی محیط زیست و جنبه های اجتماعی سلامت. عمومی فضاهای طبیعی هستند ایده آل تنظیمات برای حمایت از این و دیگر جنبه های انسانی خوب بودن.

مسیرهای پیاده روی در پارک ها و مناطق تفریحی ارائه فرصت های ضروری برای افرادی که به لحاظ جسمی فعال است. وجود دارد یک شرکت پیوند بین تراکم بالاتر از نزدیک-به-صفحه اصلی, تفریحی, مسیرهای پیاده روی و بالاتر نسبت به بزرگسالان در جلسه توصیه می شود فعالیت بدنی توصیه. بیشتر از راه دور مسیرهای پیاده روی نیز لازم به آنها ارائه مزایای دیگر مانند تنوع بیشتری در تجارب و فرصت های از مسیرهای محلی به تنهایی می تواند ارائه.

اگر ما پارک ها و فضاهای باز گرفته شده از داده را در گذشته در نظر گرفته و امکانات لوکس — امکانات رفاهی است که به خوبی, اما ما در نهایت می تواند بدون زندگی می کنند — COVID-19 ساخته شده است آن را کاملا روشن است که به راحتی در دسترس عمومی پارک ها و مسیرهای پیاده روی کاملا حیاتی برای روزانه ما خوب بودن. آن است مهم تر از همیشه است که ما شروع به تمرکز بر گسترش شبکه ما را از پارک ها و مناطق تفریحی از جمله در اینجا در سرزمین اصلی پایین تر است که به 60 درصد از B. C. جمعیت. در همان زمان ما باید ارائه بودجه مناسب برای موجود و آینده, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی زیرساخت مانند مسیرهای پیاده روی و همچنین امکانات است که کمک به ما در درک فرهنگی ، تاریخی و طبیعی جنبه های هر منطقه است. اهالی بریتیش کلمبیا به وضوح گرسنه برای این.

لوئیس پدرسن است, مدیر اجرایی, هوای آزاد, تفریح شورای B. C., یک موسسه خیریه ثبت شده است که با این نسخهها کار به نمایندگی از بیش از 50 استانی و منطقه ای عضو سازمان برای حفاظت و ترویج مسئول تفریح در فضای باز در بریتیش کلمبیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>