مستند ما آموزش دیده برای ‘جدید هنجارهای’ در شیوه زندگی: دکتر Jitendra

Union Minister Dr Jitendra Singh speaking to media at New Delhi.
اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ صحبت کردن با رسانه ها در دهلی نو است.

Excelsior خبرنگار
NEW DELHI, مارس 31 : اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ گفت: امروز در اینجا است که مستند از بیش از هشت هفته آموزش دیده است ما برای جدید “هنجارها” در شیوه زندگی است.
صحبت کردن با رسانه ها در نتیجه گیری از مستند 4.0 امروز اینجا Dr Jitendra سینگ گفت: در حالی که زندگی را به حرکت می کند و نشان می دهد باید در مستند است القا در ما ضروری شیوه های بهداشتی, سالم, نگهداری از فاصله فیزیکی و نظم و انضباط در روز به روز. آن را زنده کرده است که شیوه های سنتی از دست بشویید و تبریک با دست خورده است که به بخشی از “هنجار جدید” اجتماعی, فرهنگ, او گفت:.
در یک کشور به عنوان ناهمگن و به عنوان پرجمعیت به هند, اگر ما قادر به جلوگیری از ازدحام بیش از حد به حداکثر میزان ممکن است این خود خواهد بود یکی از پرارزش ترین “جدید هنجارهای” در پست COVID دوران او اضافه شده است.
Dr Jitendra سینگ گفت: مستند دوره نیز به ما آموخت چگونه به حفظ عملکرد و اجرای حرفه ای کار با وجود محدودیت از حضور در دفتر. این شگفت انگیز است که در بسیاری از موارد این کار خروجی بالاتر بود در حالی که کار از خانه است که احتمالا علامت های جدیدی در زندگی حرفه ای در بار آمده است.
Dr Jitendra سینگ گفت: زمانی که نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد مستند در زمانی که بسیاری از کشورهای اروپایی در حال حاضر به انجام این کار بسیاری از سوال مطرح شد اما امروز به دنبال بازگشت به صورت گذشته نگر آن است که همه اذعان کرد که یک کشور از 130 کرور جمعیت شده است و نجات از یک فاجعه بزرگ به دلیل این تصمیم است. او گفت: اقدامات پیشگیرانه توسط نخست وزیر مودی در حال ستایش در سراسر جهان و تصریح کرد: او به عنوان یک رهبر جهانی دید.
به رغم سوء ظن در برخی محله های, Dr Jitendra سینگ گفت: ارقام آماری خرس که طی 10 هفته عملکرد ما در مبارزه با کرونا نه تنها موثر بوده است اما همچنین بهبود بهتر است. ما میزان بهبودی او گفت: بیش از چند هفته گذشته بهبود یافته به بیش از 47 درصد و میزان مرگ و میر باقی مانده است محدود به حدود 0.2 هر لاخ و ما دو برابر زمان نیز بهبود یافته است.
حتی اگر دولت را از برخی تسهیلات در روز به Dr Jitendra سینگ گفت: رعایت شیوه های آموخته شده در طول مستند دوره باید انجام شود برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>