مستند تمدید تا مه 31, دولت به صدور دستورالعمل در این شب

دهلی نو: مرکزی دستورالعمل برای مستند 4.0 — برای ادامه تا 31 مه — به احتمال زیاد اعلام کرد بعد از این شب پس از دیدار بین مقامات مرکز و ایالات متحده به ریز لحن برخی از نکات بسیار مهم است. با دستورالعمل های انتظار, سه متحده — Maharashtra, Tamil Nadu و Punjab — در حال حاضر به تمدید مستند تا مارس 31.

دیدار دبیر کل و دولت روسای پلیس برگزار خواهد شد در این شب شهادت” ، این تسهیلات به طور عمده حول حمل و نقل عمومی. اما منابع گفت: در حال حاضر مسافرت هوایی و مترو خدمات اجازه داده نخواهد شد.

وجود خواهد داشت دیگر تسهیلات در نظر فعالیت های اقتصادی است که به احتمال زیاد مجاز در تمام مناطق. تا کنون برخی از فعالیت های اقتصادی با محدودیت های زیادی شده اند مجاز تنها در عدم مهار مناطق. منابع گفت: ایالات متحده داده خواهد شد و این آزادی را به تصمیم گیری در این زمینه است.

شروع مجدد فعالیت های اقتصادی با استقلال برای تصمیم گیری در این مناطق شده بود یک کلید تقاضا از کشورهای در جلسه هفته گذشته بین وزرای ارشد و نخست وزیر نارندرا.

برخی از ایالت ها هر چند تا به حال حمایت از تمدید مستند. علاوه بر ماهاراشترا تامیل نادو و پنجاب لیست شامل Haryana, بیهار Odisha و آسام.

دیگران از جمله دهلی آگهی گجرات بود و خواستار سرعت راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی با اشاره به بحران درآمد از مستند اعلام شد در 25 مارس.

منابع نشان می دهد که جزئی افتتاح مراکز خرید و مراکز مجاز ممکن و مترو خدمات می توانید دوباره باز اما با محدودیت.

در حالی که اعلام این مستند فرمت در هفته گذشته, نخست وزیر نارندرا مودی گفته بود آن را در یک “کاملا متفاوت” با قوانین جدید.

“تاج با ما خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی اما زندگی ما نمی تواند در اطراف آن است. ما را به پوشیدن ماسک, ما را دنبال کنید doh gaj دوری (شش پا فاصله) اما ما نمی خواهد اجازه دهید آن را از خط خارج شدن اهداف ما” تاکید کرد. او همچنین خواسته متحده برای ارائه نقشه های خود را برای مستند و تدریجی خود را حذف.

فاز 4 از مستند می آید به عنوان کشور عبور 90,000 علامت در coronavirus موارد ضبط بزرگترین واحد-روز پرش از 4,987 جدید بیماران آوردن مجموع به 90,927. این رقم شامل 2,872 بیمارانی که کشته و بیش از 34,000 بیمارانی که بهبود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>