مستند خروج حکومت

کاهش تورم ترس از Covid

Dr Ashok Bhan

شوم گسترش Covid-19 سراسر جهان ضروری, طولانی مدت پیشگیری مستند در هند. ناکافی دست زدن به Covid-19 در برخی از کشورها و اعتیاد به مواد مخدره در رسانه ها ساخته شده است که یک هیولا در خارج از این هیچ شک بسیار عفونی ویروس. آن را ایجاد یک حس عجیب و غریب از اینرسی عصبانیت و ترس از ناشناخته ها در میان شهروندان عادی است. از آن منحرف شده است تمام ماشین آلات از دولت به کاهش خرید اینترنتی از Covid-19.
COVID-19 نمی تواند آرزو دور تا واکسن یافت. مستند بزرگ اقتصادی هزینه های. آن را به دست خود اهداف و باید پایان یابد در حال حاضر. استراتژی خروج را اولین و مهمترین تمرکز بر allaying متورم ترس و اطمینان به سر کار به علت مصرف هشدارها; حضور به مسائل مربوط به معیشت و افزایش به کل حکومت و ماشین آلات در سطح منطقه را مختل خدمات عمومی به اقصی بخشی از کشور است.
آنفلوآنزای اسپانیایی از ژانویه 1918 دسامبر 1920 آلوده برآورد 500 میلیون نفر با 50 میلیون مرگ و میر از جمله قتل 6, 75, 000 نفر در ایالات متحده به تنهایی. در دوران اخیر اچ آی وی ادعا کرده است 32 میلیون زندگی از اوایل 1980s. در پایان 2018 حدود 37.9 میلیون نفر از مردم با اچ آی وی زندگی در سراسر جهان. مانند هر بیماری همه گیر COVID-19 نیز به رفتن و فراموش خواهد شد. وجود دارد هیچ واکسن یا دارو در دسترس است. این ویروس نمی تواند در عین حال توان قفل شده است. تنها دوره از چپ است که اجازه می دهد تا آهسته نشت از عفونت تا گله ایمنی به دست آورد. اوایل شاخص نقطه به سمت کمتر حدت ویروس در هند شرایط به عنوان به خوبی به عنوان ما بهتر سیستم ایمنی بدن با داشتن مقاومت جدی علايم عفونت است. این مزایا نیاز به برجسته می شود برای کاستن از ترس و دلسردی.
هند در حال حاضر سالانه مرگ و مير 7.3 در هر هزار نفر است. به طور متوسط در هر روز بیش از 26,500 مردم مردن از بیماری ها و علل دیگر. در حالی که بیماری های قلبی و عروقی بالا علت مرگ و میر بیماری های مسری مانند Diarrohea سل و عفونت های تنفسی اختصاص 5.19 لاخ, 3.75 لاخ و 3.42 لاخ مرگ و میر در سال 2016. در کمی بیش از دو ماه Covid-19 ادعا کرده 2550 قربانیان در هند از جمله 11 در J&K. پس Covid-19 یک بیماری بسیار کمتر کشنده از بسیاری از بیماری ها است که در حال حاضر وجود دارد. ترس و ننگ متصل به عفونت باید بروید. حمایتی نگرش از “کار از خانه” و چرخشی حضور و غیاب تقویت این ترس است. Secretariats اتحادیه و دولت/UT پایتخت ممکن است مدیریت به کار از خانه از طریق e-دفاتر و ویدئو کنفرانس. ارائه خدمات عمومی به گوشه و گوشه ای نیاز به کل دولت و ماشین آلات به ترس.
تاج رزمندگان از جمله پزشکان و پلیس و کارکنان شهرداری و بسیاری دیگر نشان داده اند راه است که وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت. خدمات عمومی باید از سر به ارائه بسیار مورد نیاز یاری. برخی از کارکنان را آلوده. پس از آن می شود. بسیاری از پزشکان و کارکنان بهداشت و پلیس که کامپیوتر آلوده را درمان شد. ما باید در این ساخت به بسیج خدمات عمومی در یک راه بزرگ است. ما باید سرمایه گذاری در آماده کار در مکان های سازگار به اجتماعی فاصله و هنجارهای ایمنی. کارکنان که واقعا آسیب پذیر به دلیل پزشکی از قبل شرایط را می توان شناسایی و محافظت شده است.
UT دولت نیاز به بازنگری دستورالعمل آن برای ورود مسافران توسط قطار در جامو. تسکین داده می شود با راه اندازی این قطار شده و بازگشت ناپذیر قرار دادن بدون علامت ورود به Covid آزمون و قرنطینه. این ویروس نمی تواند متوقف شود در مرزهای یک دولت یا دانشگاه تهران. آن را به گسترش است. در حالی که ممکن است بهترین اقدامات پیشگیرانه باید انجام شود ما نباید وصل کنید بیش از حد اهمیت به تعداد موارد آلوده در یک سرزمین خاص است.
در طول مستند دوره مترو شهری و شرکت در هند دریافت کرده اند نامتناسب توجه دولت است. تمرکز بر صرفه جویی در زندگی از طریق آزمایش نظارت جداسازی و بستری شدن در بیمارستان. از سوی دیگر گلایه از درهم و برهم بخش و خرید اینترنتی از بیکاری نمی شد پیش بینی شده است. آواره ‘سازندگان از هند” ساخته شد به دفع کردن برای خود از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان گرسنگی و خستگی. Once bitten twice shy آن خواهد بود طولانی قبل از آنها مبادرت به بازگشت به محل کار خود را. تمرکز در حال حاضر باید شیفت به مسائل مربوط به امرار معاش و به معنی بازسازی آنها. طرح های موجود مانند MNREGA نیاز به تکمیل و ارائه انتفاعي. رفتن صرفا توسط تعداد آنها این خواهد بود یک چالش بزرگ برای دولت ها است.
برای بهترین نتایج در زمین ما باید توانمند دولت های منطقه از طریق هیئتی از قدرت و منابع در دسترس در مقدار زیادی است. برخی از مواد تشکیل دهنده از ‘تک خط دولت’ ممکن است به ارائه سرنخ برای تقویت دولت های منطقه است. این مناطق باید تبدیل به نقطه کانونی نه تنها تدوین استراتژی در مستند خروج و بهداشت و درمان بلکه برای تمام حیطه حکومت. ستاد منطقه نیاز به تبدیل به گره هاب نفس کافی پاسخگو و جوابگو عامل در گسترده اهداف و دستورالعمل های تعیین شده توسط اتحادیه و دولت/UT دولت. شناسایی و جداسازی نقاط داغ نیاز نیز به سمت چپ به قضاوت از افسران زمینه. در مناطق روستایی اساسی درمان علامتی برای Covid-19 باید در دسترس ساخته شده در مقدار زیادی در خوب کارکنان بهداشتی اولیه در مراکز و خانه قرنطینه تشویق کرد.
اگر لازم است با تجربه افسران با قدرت اداری و دبیران می تواند ارسال شده به ویژه کمیسیون نظارت دو تا سه دور افتاده ولسوالی.
این بیماری همه گیر را فراهم می کند یک فرصت برای کار به سمت هدف بدون درز دیجیتال خدمات عمومی است. ما در حال حاضر به دست برخی از نشانه های سراسر کشور در این ماموریت است. از آن خواهد شد یک فرصت برای پر کردن شکاف ها در این تلاش در دانشگاه تهران از J&K. اما عدم در دسترس بودن تلفن های هوشمند و اتصال به اینترنت در مناطق دور افتاده ممکن است مانع. ما باید در نظر راه اندازی پنجره واحد “دیجیتال seva کیوسک” در panchayat سطح به عنوان به خوبی به عنوان درب به درب “تلفن همراه دیجیتال وانت” برای کمک به شهروندان به سود آنلاین خدمات عمومی در این مناطق است. این خواهد بود یک سرمایه گذاری بلند مدت در دیجیتال هند ابتکار. محل از بخش دولتی به بانک ها و یا Panchayat Ghars می تواند requisitioned برای راه اندازی امکانات است.
اجتماعی فاصله و گسترش استفاده از سیستم عامل های دیجیتال را تغییر می دهد از جنایات. در سناریوی جدید نیروهای پلیس نیاز به سرمایه گذاری بسیار در آموزش و ایجاد زیرساخت ها برای مقابله با جرایم اینترنتی. زندانها و پلیس lockups باید سازگار به نیازهای جدید. بیمارستان ها و دیگر امکانات بهداشتی خواهد شد و نیاز به توجه ویژه ای از پلیس برای برخی از زمان به عنوان راش غیر Covid بیماران موظف است برای ایجاد موقعیت های ناخوشایند. پلیس deputed در وظایف است که آنها را در معرض عفونت باید مورد دنده محافظ. پلیس رهبری نیاز به اطمینان حاصل شود که خستگی نمی کند مجموعه ای در ساعت های طولانی در چنین شرایط تخلیه افراد از لحاظ جسمی و ذهنی به عنوان.
Covid-19 وجود دارد و ما باید یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند شبیه به مردم چگونه زندگی می کنند با بیماری های قلبی, دیابت, کاهش ریوی عفونت های دستگاه سل یا حتی تصادفات جاده. مانند هر بیماری دیگر بیماران با شرایط پزشکی و حاصل سیستم ایمنی ضعیف هستند بیشتر در معرض خطر و نیاز به محافظت می شود. بقیه اگر آلوده را درمان. اجتماعی فاصله و پیشگیری نیاز به یک بخشی از زندگی روزمره است. گاهی اوقات از آن است که ترس از Covid است که جان و عفونت خود را. ما باید با ریختن این ترس است. Allaying متورم ترس از Covid-19 و تشویق به از سرگیری خدمات عمومی و مصرف آنها را به دورترین گوشه باید باقی می ماند مهم ترین هدف دولت را مستند استراتژی خروج. این طرز فکر باید تغییر برای خداحافظی به Covid ناشی از تنبلی. که خواهد بود که بهترین راه برای ضرب و شتم Covid-19.
(نویسنده سابق DG پلیس و عضو سابق امنیت ملی مشورتی هیئت مدیره)
feedbackexcelsior@gmail.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>