مستند: CISCE اجازه می دهد تا کلاس 10,12 دانش آموزان به تغییر مرکز آزمون به نظر می رسد برای تابلوهای بعد

دهلی نو: شورای مدرسه گواهی امتحانات (CISCE) اجازه داده است دانش آموزان به نظر می رسد برای دستور امتحانات هیئت مدیره از شهر آنها در حال حاضر و نیز با توجه به گزینه ای را برای داوطلبان به آزمون بعد از طی compartmental آزمون توجه کنند.
امتحانات که تعویق در نمایش یک مستند در سراسر کشور اعمال شده شامل گسترش COVID-19 شده اند برنامه ریزی شده از ژوئیه 1 به 14.
بسیاری از دانش آموزان از نقل مکان به مکان های مختلف پس از مستند آمد به اثر در 25 مارس.
“ما باید درخواست های دریافت شده از مدارس و والدین برای تغییر در نامزد آزمون مرکز. به اطمینان حاصل شود که دانش آموزانی که در حال حاضر در منطقه که در آن خود را در مدرسه واقع شده است و به داوطلبان اجازه داده شده به نظر می رسد برای امتحانات باقی مانده از آزمون مرکز واقع در CISCE وابسته به مدرسه در محل سکونت آنها می گوید:” جری Arathoon مدیر اجرایی و دبیر CISCE.
دانش آموزانی که قادر به نظر می رسد برای باقی مانده امتحانات با توجه به COVID-19 مجاز خواهد بود به امتحانات در زمان انجام اگر compartmental امتحانات او اضافه شده است.
از دانش آموزان خواسته شده است به درخواست برای تغییر در آزمون مرکز ژوئن 7 با مدارس.
این شورا نیز خواسته مدارس برای اطمینان اجتماعی فاصله به دنبال آن است و به کارگردانی نامزدها به حمل دست sanitisers و پوشیدن ماسک.
بر خلاف CBSE که انجام خواهد شد در انتظار امتحانات در تنها 29 موضوعات بسیار مهم برای توسعه و ورود به موسسات آموزش عالی این CISCE برگزار خواهد شد همه در انتظار امتحانات.
انتظار هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) امتحانات برنامه ریزی شده از ژوئیه 1 به 15 است.
مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 16 زمانی که این مرکز اعلام سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان بخشی از یک کشت از اقدامات شامل COVID-19 شیوع.
بعد دولت اعلام کرد که یک مستند در سراسر کشور آغاز شد که در 25 مارس. این مستند در ابتدا اعمال شده برای 21 روز تا تاریخ 14 آوریل. اما آن را تا سه بار تمدید شده است. در مرحله کنونی از مستند گذشته تا مارس 31.
برنامه ریزی برای امتحانات هیئت مدیره تصمیم گرفته شده است به منظور اطمینان حاصل شود که آنها به پایان رسید قبل از امتحانات رقابتی. در حالی که مهندسی کنکور JEE-برق برنامه ریزی شده است برگزار می شود از 18 جولای به جولای 23, پزشکی, کنکور NEET است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 26. (سازمان)

مقاله قبلیGSTN افزار جدید قابلیت ثبت نام برای عجز از پرداخت دیون با وضوح حرفه ای

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>