محلی اکونومیست پیش بینی تیز ‘V’ بازیابی از COVID-19 خرید اینترنتی

به عنوان ملت همچنان دست به گریبان با خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر بسیاری از آنها تعجب هنگامی که بهبود اقتصادی آغاز خواهد شد و آنچه در آن خواهد بود.

آن را آهسته و دردناک است ؟ یک گام به جلو دو گام به عقب روند ؟ یا یک بازگشت سریع به کسب و کار به عنوان معمول ؟

اقتصاددان کریس Thornberg موسس شریک زندگی با چراغ علم اقتصاد, پیش بینی های بزرگ و سریع “V” بازیابی. او به تازگی منتشر شده پست COVID-19 تجزیه و تحلیل او توضیح می دهد که این به چه معناست.

“سه ماهه دوم قطعا پست رکورد منفی” او گفت:, “اما خواهد شد که به دنبال رکورد مثبت در نیمه دوم سال به عنوان ما به سرعت بازگشت به حالت عادی.”

دولت چهارشنبه اعلام کرد که اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه اول.

مردم با پوشیدن ماسک پیاده روی گذشته Hayworth تئاتر در لس آنجلس در میان COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

سالم سوم و سه ماهه چهارم

Thornberg پیش بینی 7.5% کاهش در رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم یک 6.2 درصد افزایش در سه ماهه سوم و 5% افزایش در سه ماهه چهارم. اما او هشدار داد که وجود دارد می تواند یک حاشیه خطا در هر دو طرف از اعداد به خاطر تمام ناشناختهها.

“ما می دانیم سه ماهه دوم باید یک تاریخی کاهش اما نمی توان آن را محور مشکلات اقتصادی بلکه سلامت عمومی اجباری,” او در مصاحبه روز شنبه. “ما صفر دلایل به فرض که به نحوی در اقتصاد ادامه خواهد داد به underperform زمانی که حکم برداشته می شوند.”

اقامت در خانه حکم را محدود به گسترش ویروس او گفت: اما اقتصاددانان به مراتب کمتر از برخی از آنچه که کامل شوک اقتصادی خواهد بود که آمار اقتصادی قابل توجهی تاخیر بهداشت عمومی شماره.

گسترده اثرات

جنوب کالیفرنیا مانند بقیه ملت دارای اب و هوای بسته شدن همه غیر ضروری کسب و کار اعم از مادر و پاپ عملیات به شرکت های بزرگتر که تلقی انتقادی در میان بحران بهداشت و درمان.

مدارس و پارک ها بسته ورزشی و رویدادهای موسیقی لغو شده و یا به تعویق افتاد و رستوران ها بسته به ناهار خوردن در مشتریان اگر چه بسیاری از آنها ارائه takeout و خدمات تحویل.

گرفتن پارک در مسیر

چهارشنبه فلوریدا نیروی کار برشمرد مقدماتی طرح مرحله به مرحله بازگشایی دنیای دیزنی و یونیورسال اورلاندو. فاز 1 این طرح را از حضور در پارک ها به نصف و مرحله دوم افزایش خواهد که به 75%.

که از نزدیک مسابقات توصیه شده توسط کارشناسان صنعت — دستورالعمل برخی ممکن است انتظار می رود به توان به بازگشایی دیزنی لند, Universal Studios و دیگر عمده کالیفرنیای جنوبی جاذبه های.

“رفتن را از طریق ریگ روان’

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: چشم انداز بهبود خواهد لولا در احتمالی در دسترس بودن یک coronavirus واکسن. او انتظار ندارد که اقتصاد به دست آوردن مجدد آن در جای پای پایدار اساس تا تقریبا اواسط 2021 — و فرض بر این است که یک واکسن خواهد بود آماده برای استفاده از آن.

“من می خواهم مشخص این دوره به رفتن را از طریق ریگ روان تا زمانی که ما یک واکسن” او گفت:.

به عنوان زمانی که اقامت در خانه حکم ممکن است برداشته Thornberg یادداشت شماره جدید کروناویروس موارد به نظر می رسد به اوج خود رسید در ایالات متحده آمریکا با کالیفرنیا در حال حاضر شاهد جزئی بلند کردن اجسام از کنترل. نقاط داغ می تواند دوباره ظهور در برخی از مکان های, او گفت:, اما واکنش دولت به هر شیوع بیماری های جدید خواهد شد “سریع و شدید.”

درصد کمی از فعالیت های اقتصادی

در ارزیابی عمق اقتصادی اثرات Thornberg گفت: واضح مسائل با رستوران ها و هتل ها و فرودگاه در سفر عملیات و بخش بزرگی از خرده فروشی. اما این تعطیلی گفت: حساب کمتر از 10 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی در یک سال معمولی.

در شرایط مداخله دولت او یادداشت های یک “سابقه ای از حمایت عمومی” برای کسب و کار و کارگران که در حال منفی نهفته است.

“در حال حاضر شمارش می آید 2 تریلیون دلار به علاوه در محرک اقتصادی دولت که عظیم است,” او گفت:. “همانطور که پیش بینی کاهش در 10% دامنه برای سه ماهه دوم است که به مقدار یک و نیم تریلیون دلار کاهش دهد و یا گرفتن. $2 تریلیون بسته محرک است که چهار بار اندازه این محاسبه کاهش است.”

Thornberg گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم برای استفاده از بیکاری در حال گذاشته شدن از سود آور و پایدار کسب و کار است که توقیف شده است به طور موقت به عنوان یک نتیجه از سلامت عمومی داد.

نه طبیعی جدید

اما صرف نظر از زمانی که همه چیز بهتر Thornberg چهره برخی از عادات ممکن است باقی می ماند هنگامی که COVID-19 است در آینه.

“قطعا مردم به شستن دست های خود را بیشتر و از دست دادن ممکن است تبدیل به یک چیزی از گذشته است.” “اما به مصرف کنندگان جلوگیری از رفتن به ballgames و جشنواره های موسیقی? آنها خواهد شد بیش از حد ترس برای رفتن به رستوران ها? این طبیعی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>