زندگی فراتر از coronavirus انزوا: سالمندان دیدن با چالش ها و تغییرات پیش رو است.

توسط جودیت گراهام

مشارکت نویسنده قیصر سلامت نیوز

ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس, مسن, بزرگسالان با داشتن یک زمان سخت تجسم خود را “طبیعی است.”

بسیاری از باقی می ماند ترس از ابتلا به این ویروس و برنامه ریزی به دنبال سخت احتیاطی — اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و دستکش محدود گشت و گذار در اماکن عمومی — برای آینده نامحدود.

مرگ و میر است و دیگر یک انتزاع برای کسانی که دیده اند دوستان و بستگان مرگ COVID-19. مرگ فوری حضور به عنوان قبل از هرگز.

بسیاری از مردم عزادار از دست دادن خود را در زندگی و دوست دارم هیچ چیز بهتر از به انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش. دیگران معتقد هستند زندگی خود را هرگز همان خواهد بود.

“ما در آستانه یک دنیای جدید گفت:” هری Hutson, 72, یک سازمانی مشاور و مربی اجرایی که در بالتیمور.

او را در میان نزدیک به یک دوجین از افراد مسن که در مورد “جدید” در مکالمات طولانی. همه اذعان آسیب پذیری خود را به عنوان کشورهای در سراسر کشور بالابر stay-at-home سفارشات. (بزرگسالان 65 ساله و مسن تر بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به بدحال اگر شما با coronavirus.) در اینجا برخی از آنچه به آنها گفت:

Willetha, 67 و هارولد, 68, Barnette از Durham, North Carolina. این Barnettes هستند غیر معمول زن و شوهر: آنها طلاق در سال 1995 اما شروع زندگی دوباره با هم در سال 2014 زمانی که هر دو Willetha و مادر مسن بیمار شد و هارولد بازگشت برای کمک به.

برای Willetha که دارای بیماری کرون و ضعف سيستم ايمنی را “طبیعی” است که توسط هوشیاری — ماسک و دستکش ضد عفونی کننده, اجتماعی, فاصله, کار از راه دور (او یک افسر توسعه در یک مدرسه).

“من قصد ندارم به راحتی و آزادانه در حال حرکت در سراسر این جهان تا زمانی که آنها قادر به انجام قابل اعتماد آنتی بادی آزمایش است و واکسن,” او گفت:. “در حال حاضر من فکر می کنم همه ما باید به یاد بگیرند برای زندگی کوچکتر است.”

هارولد معتقد است که اعتماد به نفس و محلی پشتیبانی از شبکه های مهم تر از همیشه. گفت: “برای من همه گیر نشان می دهد نگران چیزهایی که در مورد دولت از موسسات در جامعه ما است. سالمند مراقبت از سیستم فاسد است و سیستم مراقبت های بهداشتی پر از غفلت” او گفت:.

“من خودم آماده به صورت های مختلف نظم اجتماعی. من فکر خواهد بود که در روابط با خانواده و افراد نزدیک به ما است و همه ما می تواند کمک به هر یک از دیگر بیشتر است.”

پاتریشیا گریفین, 80, آکسفورد, Pennsylvania. گریفین یک بازنشسته میکروبیولوژیست که به تنهایی زندگی می کند در ادامه مراقبت از جامعه و دوست دارد به سفر. در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جمع آوری بخار او به علت سفر به آمازون که لغو شد.

“من تصور می کنیم شرایط را برای سالمندان محدود بودن تا زمانی که ما یک واکسن” گریفین گفت. “که باعث می شود من به خاطر خشم من لازم نیست که سال های بسیاری باقی مانده است. و من می خواهم به انجام چیزهایی که من می خواهم به انجام. در این لحظه من تکیه نسبت به محتاط بودن اما نه به طور کامل یک زندانی است.”

یک نا امیدی بزرگ برای گریفین عدم روشن شدن هدایت برای سلامت افراد مسن مانند او که نمی باید زمینه ای شرایط پزشکی. “همه ما می بینیم که آمار توده همه ما با هم سالم و با کسانی که مسائل متعدد,” او گفت:. من تعجب آنچه که من شانس گرفتن واقعا بیمار از این ویروس هستند.”

ویلما Jenkins, 82, از جنوب Fulton, گرجستان. جنکینز که مقابله با افسردگی بیشتر از زندگی خود و توصیف خودش را به عنوان یک درونگرا, زندگی به تنهایی در یک خانه کوچک فقط در خارج از آتلانتا.

“من اعتراف می کنم من قصد دارم به ترس در حالی که برای” او گفت:.

در طول همه گیر سه تن از فرزندان و نوه ها را به ایجاد یک سنت جدید: زوم جلسات هر یکشنبه بعد از ظهر. قبلا کل خانواده رو هم یک بار در سال در روز شکرگزاری. “این به من کمک می کند و من فکر می کنم آن خواهد داشت چرا که ما باید بسیار سرگرم کننده” جنکینز گفت.

قبل از او زندگی زمین به توقف جنکینز به طور منظم ارائه داد در ارشد مراکز در سراسر آتلانتا در آنچه آن را مانند به رشد است. “کار من این است که کمک کمی از مردم مانند من,” او گفت: “و هنگامی که من می توانید دوباره به من یادآوری آنها است که ما به یک نقطه هنگامی که ما می پوشند تاج و ما باید انجام دهند که با افتخار.”

ماریان و اد Hollingsworth, 66 و 72, La Mesa, California. اد نادر سرطان دستگاه گوارش است و ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی یک داروی جدید.

“من چشم انداز آینده تا حدودی محدود توجه به سن و سال من و من پیش آگهی,” او گفت:. “وجود دارد یک ترس مداوم و عدم اطمینان. من نمی بینم که تغییر در هر زمان به زودی. ما خواهید بود در این خانه زیادی در پخت و پز, بسیاری, تماشای بسیاری از Netflix بکشد.”

“من به دنبال به حداقل یک یا دو سال از گرفتن قوی احتیاط گفت:” ماریان ایمنی بیمار حمایت کند.

“من همیشه کسی که فعال بود و کار را برای دیگران: در حال حاضر من در خانه نیاز به کمک بخواهید و این احساس خیلی, خارجی,” او گفت:. او فوری ترین اندوه: “ما نمی دانیم که ما را ببینید ما [چهار] بچه ها دوباره.”

Annis Pratt, 83, بیرمنگام, Michigan. یک بازنشسته و استاد زبان انگلیسی رمان نویس و فعال محیط زیست, پرات به تنهایی زندگی می کند در یک خانه در حومه دیترویت.

“آنچه من به دنبال به جلو به بازگشت به تعامل با مردم واقعی. خیلی از انسان من تماس بگیرید در حال حاضر در زوم که به نظر من حدود 75% از یک برخورد شخصی” او گفت:. “اما هر روز من خودم را از بیرون رفتن و صحبت کردن با کسی مانند مصرف قرص ویتامین.”

پرات در حال حاضر یک “قرار نیست من در یک” نظم در مقابل راهرو همراه با یک “نه زنده” سفارش. “من می دانم که آن را بسیار به احتمال زیاد است که اگر من به نقطه که در آن من باید برای رفتن به بیمارستان من احتمالا مرگ,” او گفت:. “البته من قصد دارم به مرگ به هر حال: من 83. اما به نوعی این بیماری همه گیر آورده این همه خانه.”

رفتن به جلو پرت می بیند دو امکانات. “ما اخلاقی تصورات خواهد شده اند به دلیل آنچه که همه ما رفته و ما را بهتر انجام خواهد داد. و یا هیچ چیز تغییر کرده است.”

بیشتر از همه, او گفت:, “من می خواهم برای من شگفت انگیز, زندگی شگفت انگیز است.”

قیصر سلامت, اخبار غیرانتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که نه وابسته Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>