LG منجر به J&K هیئت به احمدآباد فردا

چندین پیشرو صنعتگران به امضای تفاهم نامه
JK انتظار دارد سرمایه گذاری های خوب از ساعت, HM خانه دولت

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 7: با توجه به جذب حداکثر سرمایه گذاری خصوصی از نارندرا نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در ایالت گجرات معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu خواهد بود که منجر به جامو و کشمیر هیئت به احمدآباد در مارس 9 برای roadshow وجود دارد تعامل با سرمایه گذاران و بسیج آنها برای راه اندازی صنعت در قلمرو اتحادیه.
برترین منابع رسمی گفت: Excelsior که Murmu که تا به حال نیز در خدمت به عنوان اضافی اصلی با مودی زمانی که او وزیر گجرات تصمیم گرفته است به خود منجر به جامو و کشمیر هیئت به احمدآباد برای دیدار با صنعتگران و جذب سرمایه گذاری برای جامو و کشمیر با یک پیشنهاد به تقویت بخش خصوصی به بهانه اشتغال برای جوانان محلی.
“بالا صنعتگران گجرات در حال حاضر در تماس با دولت در جامو و کشمیر و تعداد آنها توافق کرده اند که به امضای یاداشت تفاهم (م) در مارس 9 roadshow در احمدآباد” منابع میگویند که J&K دولت انتظار خوش تیپ سرمایه گذاری بخش خصوصی در قلمرو اتحادیه از گجرات به عنوان آن اتفاق می افتد به دولت مودی و شاه, که مصرف بسیار علاقه زیادی به توسعه جامو و کشمیر و نیز به احتمال زیاد برای حضور در اولین سرمایه گذاران جهانی اجلاس سران در سرینگر و جامو on May 26 و 27.
قبل از احمدآباد معاون فرماندار حضور داشتند roadshow در بمبئی تنها در حالی که roadshows در دیگر شهرستانها عمده مانند کلکته, بنگلور, حیدرآباد, چنای و غیره بودند پیوست توسط بوروکرات های بالا تعیین شده توسط اتحادیه قلمرو دولت است.
“جامو و کشمیر دریافت تشویق پاسخ در همه roadshows بالا در سراسر شهرهای کشور است و پیش بینی پاسخ خوب در احمدآباد بیشتر از همه شهرهای دیگر” منابع گفت:, و اضافه کرد که به عنوان مقدمه ای برای roadshow چند صنعتگران گجرات در حال حاضر در تماس با اتحادیه قلمرو دولت است.
در جامو و کشمیر هیئت بود و انتظار می رود به ثبت نام غیر الزام آور یاداشت تفاهم با صنعتگران گجرات در احمدآباد در مارس 9 در انتظار مشارکت آنها در سرمایه گذاران جهانی نشست.
جامو و کشمیر است که میزبانی اولین سرمایه گذاران جهانی اجلاس سران در سرینگر و جامو دوقلو چرخشی شهرستانها سرمایه از قلمرو اتحادیه در آوریل 26 و 27 که در آن پیش بینی سرمایه گذاری خصوصی در حال اجرا به حدود 40,000 تومان کرور روپیه به تومان 45,000 کرور. اما در نظر داشتن زیرساخت های محدود دولت ممکن است فیلتر سرمایه گذاری و تشویق سازگار با محیط زیست سرمایه گذاری به لحن 15,000 تومان کرور روپیه یا کمی بیشتر در ابتدا و نگه داشتن بقیه انتظار برای مرحله دوم.
دولت احساس می کند که سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی خواهد شد راه طولانی در جلسه اشتغال مطالبات در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر. آن نیز کمک خواهد کرد که جوانان از همسایه اتحادیه سرزمین لاداخ در تامین اشتغال منابع گفت.
آنها اضافه شده که منجر به زنجیره ای از آموزش و پرورش و پزشکی بخش بودند مشتاق به سرمایه گذاری در جامو و کشمیر بود که راه را در این زمینه نسبت به همسایه پنجاب و هیماچال پرادش است.
“آموزش و پرورش بخش نشان داده علاقه ای به باز کردن حرفه ای کالج ها و دانشگاه های درجه و حتی دانشگاه ها در حالی که پزشکی بخش بود مشتاق برای باز کردن بیمارستان های بزرگ,” منابع اشاره کرد.
با تشویق پاسخ به سرمایه گذاری در جامو و کشمیر زیر انداختن ویژه قانون اساسی این مرکز و دانشگاه تهران دولت ها اعتماد به نفس است که حداقل 40 درصد شغل ارائه خواهد شد توسط بخش خصوصی ترک 60 درصد فضا برای دولت است.
با توجه به منابع متعددی وجود دارد جامو و کشمیر بخش های خاص است که در آن صنعتگران در سراسر کشورهای مختلف نشان داده اند که علاقه زیادی برای سرمایه گذاری است. دولت در مذاکرات با آنها. تعداد صنعتگران باید تصمیم به اعزام نمایندگان خود به قلمرو اتحادیه در امر سرمایه گذاری یک بار Coronavirus تهدید پایین می آید.
به گزارش منحصرا توسط, تراشه, نارندرا نخست وزیر, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman, تجارت, وزیر Piyush Goyal و اتحادیه های وزیر امور خارجه در دفتر نخست وزیری (PMO), Dr Jitendra سینگ به احتمال زیاد برای حضور سرمایه گذاران جهانی اجلاس سران در جامو و کشمیر در مارس 26 و 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>