LG بررسی طرح اقدام برای احیای اقتصادی و فعالیت های ساخت و ساز

Lieutenant Governor Girish Chandra Murmu chairing a meeting in Jammu on Friday.
معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu ریاست جلسه در جامو روز جمعه.

‘تسهیل اشتغال به کار مجدد راه از کارگران’

Excelsior خبرنگار
جامو آوریل 8: معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu امروز به ریاست یک نشست سطح بالا در راج Bhavan به بحث در مورد استراتژی کلی و گام های موثر گرفته شود برای اطمینان از احیای ساخت و ساز و دیگر فعالیت های اقتصادی در قلمرو اتحادیه علاوه بر این به طور منظم ارزیابی و از تلاش های دولت برای پیشگیری, مهار و مدیریت COVID-19.
به عنوان بخشی از رویکرد پیشگیرانه به Lt فرماندار کارگردانی افسران به انجام یک ارزیابی عینی از وضعیت و بر این اساس برنامه ریزی برای حصول اطمینان از احیای فعالیت های اقتصادی. وی با تاکید بر تدوین استراتژی دقیق پس از ارزیابی اولیه نامیده می شود و به صورت بصری و نوآورانه و عملی استراتژی برای اطمینان از ترمیم از فعالیت های ساخت و ساز بدون کمبود و مواد.
در حالی که در نظر گرفتن سهام از وضعیت فعلی محلی از کارگران که به ارمغان آورد به J&K, Murmu به نام برای فراهم کردن تمام امکانات برای اطمینان از صاف خود را حمل و نقل به مناطق مربوطه خود را. او در ادامه به کارگردانی افسران برای آماده سازی یک skill-مجموعه پایگاه داده های دریافتی کارگران محلی به طوری که آنها اشتغال به کار مجدد راه می تواند به تسهیل در قلمرو اتحادیه تنها.
این Lt فرماندار به کارگردانی افسران اسکان و توسعه شهری بخش و جال شاکتی بخش به کار در پشت سر هم و اطمینان از تامین آب باقی می ماند مستمر در طول فصل تابستان و مقامات در راس امور باقی می ماند در دسترس و پاسخگو به مسائل و خواسته های عموم مردم است. او بیشتر ترغیب ماموران برای کار با تمدید تعصب و غیرت برای اطمینان از حداقل اختلال در مشاهده وضعیت فوق العاده ای.
مذاکرات برگزار شد در مورد مسائل مهم از جمله در دسترس بودن و صاف و حمل و نقل کالاهای ضروری; اطمینان 100% تست از تمام تماس های ورودی J&K ساکنان; پرداخت از بسته امداد در میان ذینفع; موثر عملیاتی راهنما-خطوط حصول اطمینان از بدون هیچ زحمتی رایگان انتقال از رشته افراد از Lakhanpur به مناطق مربوطه.
من Subrahmanyam رئیس, منشی,; A. K. Mehta مالی کمیسر امور مالی Bipul Pathak, اصلی, وزیر به معاون فرماندار; Dheeraj, Gupta, اصلی, وزیر مسکن و توسعه شهری; شایلندرا کومار ,اصلی, منشی, عمومی کار می کند (R&B), Manoj Kumar Dwivedi, کمیسر/ وزیر صنایع و تجارت Ajeet کومار Sahu; کمیسر, منشی, جال شاکتی بخش و Judd Nanda, منشی, توسعه روستایی و Panchayati راج در جلسه حضور داشتند.

مقاله قبلی درمورد نزدیکی 60,000, مرگ و میر, عبور از 1900

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>