نامه به استان 28 مه سال 2020: پرداخت هزینه کارگران بهداشت و درمان و پاک کننده های مناسب و معقول دستمزد


پرداخت, پاک کننده متولیان سرایداران و تمام خط مقدم کارگران پول آنها سزاوار است. هانا مک کی / استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

پرداخت, پاک کننده متولیان سرایداران و همه کارگران خط مقدم پول آنها سزاوار می نویسد: Trudy رکین.

ما باید رعایت نظافت بیمارستان دراز مدت مراقبت از خانه ها و نهادهای دیگر است که نیاز به تمیز کردن مداوم است. چندین سال پیش که دستمزد پرداخت شده به کارگران مراقبت های بهداشتی و پاک کننده ها کافی بود به طور مستقل زندگی می کنند و همچنین تعطیلات و مزایای عالی پزشکی و دندانپزشکی پوشش. پرداخت, پاک کننده متولیان سرایداران و همه کارگران خط مقدم پول آنها سزاوار است.

COVID-19 به ما نشان داده است که پاکیزگی از تمام موسسات قبل و بعد از یک بیماری همه گیر بازدید ترین است حیاتی. مردم پرداخت دستمزد مناسب و معقول به طوری که تمام کارگران خط مقدم که مقابله با ویروس ها نمی خواهد که برای رفتن از یک خانه مراقبت در بیمارستان یا موسسه گسترش میکروب ها به عنوان آنها بروید. پرداخت آنها ارزش خود را, آنها آن را سزاوار است.

Trudy رکین پیت مرغزار

نژاد پرستی و نفرت جدید عادی است ؟

این باعث تاسف من را ببینید که چگونه بی رحمانه برخی از کانادایی ها می توان به همسایگان خود. تصاویری از سوء استفاده و نفرت که در کشور ما سخت است به معده است. به عنوان یک مقوا کانادا (یک تابعیت کانادا از 1950s) من تجربه خفیف نژادپرستی در انتاریو جامعه به عنوان یک دختر هشت ساله خارجی. هیچ چیز مانند وجود مطلق و نفرت از برخی از “شهروندان” در حال حاضر نمایش داده می شود.

تجلیل به برتر جان هرگن و ونکوور اداره پلیس برای تاکید بر تکمیل تحمل این رفتار است. هر روزنامه, سازمان دیده بان هر تلویزیون نشان می دهد درگیر می شود و در هر پلت فرم رسانه های اجتماعی و ببینید چقدر غیر کانادایی هستند تا افتخار به این کشور خانه خود را و کمک بسیار. بسیاری از رهبران جامعه و بخشندگان که فراموش نکرده اند که در آن و چه از آنها آمد. ما باید خدا را شکر به آنها تماس بگیرید همسایگان و دوستان.

راجر Bjaanes Harrison Hot Springs

کاباره ها خطرناک هستند

Re: محله بارها امن تر از کاباره ها

با تشکر از شما برای انتشار این نامه فوق العاده در مورد چگونه همسایگی بارها بسیار امن تر از کاباره ها. من نمی توانستم آن را گفت بهتر است خودم به عنوان نویسنده واقعا ضربه ناخن در سر. کاباره ها خطرناک هستند مکان هایی که جذب انواع lowlife جنایتکاران و اگر آنها در آستانه تعطیل به طور کامل و سپس من نه احساساتی.

مایکل برایان سوری

ماسک نیست اجباری

Re: ماسک های کمک به مبارزه با بیماری همه گیر خوان می نویسد:

به عنوان ماسک شده اند تلقی اجباری در اینجا در B. C., من شیء به نامه نویسندگان فرض که آن را غرور محور به پوشیدن ماسک. در 74 سال از سن من می خواهم احتمالا کمی بهتر با ماسک اما این نقطه نیست. با آلرژی فصلی ضربه در این زمان بسیاری از افراد مبتلا به آلرژی را هم دشوار با چیزی اضافی به آبریزش بینی خدشه تنفس خود را.

تا کنون در کانادا رایگان است و کشور ما می تواند ما را در تصمیم گیری های خود.

S. e. Kotnik پیت مرغزار


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>