نامه به استان, مارس 15 سال 2020: Horvat هیچ مقايسه با Pettersson


ونکوور کناکز’ بو Horvat در سال 2018 است. Kevin King / Kevin King/وینیپگ خورشید

نامه به استان, مارس 15 سال 2020 است.

من آن را دریافت کنید. وجود دارد هیچ ورزشی اتفاق می افتد. اولین نشانه ای که ما در حال تراشیدن پایین در هر بشکه بود که از این استان فرار یک داستان در یک مرافعه بین دیوید پرات و به تیلور.

شرم بر شما.

در حال حاضر اد Willes گزارش TSN نسخه از بهترین Canucks تمام وقت به عنوان انتخاب شده توسط کریگ را فشار دهید. من نمی توانم فکر می کنم از یک چیز بهتر بگویم از تراشیدن پایین بشکه دوباره.

بو Horvat — به طور جدی ؟

باید کناکز واقعا این بد بیش از این همه سال ؟ بیایید شکستن Horvat حرفه ای: 275 امتیاز از طریق 446 بازی برای یک 0.61 نقطه در هر بازی به طور متوسط. وحشتناک نیست اما سالن از شهرت شایسته یا تمام وقت-Canuck ارزش است. بزرگ از تماس با بو است و به علاوه/منهای امتیاز از منهای 65. اجازه دهید که غرق در یک دقیقه …

منهای 65 نه تایپی. اگر شما می خواهید به حفاری عمیق تر به Corsi یا فنویک نمرات آن را بسیار بهتر برای Horvat. خط پایین این است که او بر روی یخ برای اهداف بیشتر علیه از برای. خوب در faceoffs اما پس از آن حتی جن-در اختیار داشتن شماره می افتند.

من می دانم که الیاس Pettersson تا حد زیادی به اثبات اما کالدر جایزه 0.95-امتیاز به ازای هر بازی و به علاوه 16 خود را از طریق سال اول-and-a-half یک شروع خوب است. که شما نه می توانست در این تیم در پنج سال ؟ بو تمام وقت Canuck? به سختی.

داگ ساندرز سوری

از بین بردن مدرسه مستقل بودجه

چرا باید قبل از میلاد دولت پول را به افرادی که نمی پشتیبانی عالی ما مدرسه دولتی ،

در B. C. ما عالی معلمان و عالی دستیاران آموزشی که کمک به آسیب پذیر و اضطراب کودکان, و کودکان با نیازهای ویژه.

قلدری نیست تحمل در مدارس ما طوری است که نباید یک موضوع است.

پول رفتن به خانه مستقل مبتنی بر یادگیری بهتر خواهد بود صرف رفتن به ما در سیستم آموزش و پرورش عمومی است که پشتیبانی از تمام بچه ها.

C. راس Cultus دریاچه

رستوران خوب پروفایل

ایده ها و رستوران ها نگهداری سوابق افرادی که استفاده از خدمات خود را به نگه داشتن مسیر از پتانسیل COVID-19 انتقال یک گام در مسیر درست است.

به یاد داشته باشید زمانی که ما با استفاده از رستوران ما در حال حاضر در حال پیگیری به عنوان بسیاری از مشتریان با استفاده از کارت های اعتباری.

آن را برای خوب بیشتر.

برایان بارنز Steveston

قانونگذاری سرعت فرمانداران

من فقط به عنوان خوانده شده داستان در مورد یک راننده جوان گرفتار انجام 308 متر/ثانیه. ما قانونگذاری بسیاری از موارد ایمنی در وسایل نقلیه مانند ABS, کمربند ایمنی, کیسه های هوا, کنترل ثبات و دوربین های پشتیبان. هنگامی که ما می رویم به قانونگذاری سرعت فرمانداران?

هیچ وسیله نقلیه مجوز برای جاده های عمومی باید قادر به سرعت بیش از 140 کیلومتر/ساعت. سرعت بیش از 140 متر/ثانیه به مخاطره می اندازد دیگر رانندگان و پلیس که باید برای گرفتن این speeders.

نیز وجود دارد یک فرصت خوب است که بسیاری از این speeders هرگز گرفتار شده است.

کاهش حداکثر سرعت آستانه نه تنها صرفه جویی در زندگی می کند بلکه مانع از خریداران خودرو از چیدن به عنوان گزینه های بی ارزش زیادی موتور که نجات محیط زیست نیز هست.

S. I. پترسون, Nanaimo


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>