نامه به استان, مارس 13 2020: با تشکر از شما دکتر بانی هنری

“من نمی توانم تصور کنید که استرس او است و تحت فشار او دریافت از گروه های مختلف” می نویسد: کلارنس Scatchard.

شده است وجود دارد به خوبی سزاوار تشویق و تجلیل برای کارکنان پزشکی و کسانی که حضور افراد در مراقبت از خانه. اما من می خواهم بگویم بزرگ “متشکرم” به دکتر بانی هنری ما سلامت استان افسر. من نمی توانم تصور کنید که استرس او است و تحت فشار او دریافت از گروه های مختلف — رستوران, خرده فروشی, مغازه, گردشگری, انجمن های, هتل ها, ساخت و ساز, صنعت, اتحادیه های کارگری و البته سیاستمداران امیدوار به تغییر احکام در مورد سلامتی ما.

من به ذکر یک نظر امروز از یک دکتر که نگران است چرا که دانش آموزان ممکن است رنج می برند برخی از اثرات منفی اگر آنها قادر به لذت بردن از یک مراسم فارغ التحصیلی. من می گویم نگه دارید تا کار خوب دکتر هنری, و با تشکر دوباره. اتفاقا من همکار ساکنان و من شده اند محدود به بازنشستگی ما/کمک-صفحه اصلی زندگی پس از مارس اما ما غلبه خواهد کرد.

کلارنس Scatchard, Port Coquitlam

فوق العاده مشتری رویداد

من به تازگی دریافت کاملا غیر منتظره و غیر معمول تماس تلفنی از استان تحویل فرد است. آن روز مادر ویژه روز شنبه و این بود آخرین نفر من انتظار می رود به شنیدن از. او پرسید: اگر من دریافت کرده بود من جمعه استان (من نه) چرا که او متوجه شده است که توقف تحویل سفارش داده شده (حسابداری خطا). به نام او من را به تایید می کنند که من تا به حال متوقف تحویل به دلیل آن را غیر معمول به نظر می رسید به او. که این نمی کند ؟ در روز امروز و سن از دست رفته مقاله مانند نیش کک. من استان تحویل شخص وینس او زندگی می کند در چیللیوکک و او را یک مرد بزرگ!

راجر Bjaanes Harrison Hot Spring

خودکار تغذیه کاغذ حوله اسپری توصیه می شود

Re: چگونه به خلاص شدن از درجه خشک کن در washrooms

من موافق با این مقاله این است که حوله کاغذی اسپری باید خودکار نوع خوراک.

من دیده ام مردمی با استفاده از دست خود را به صورت دستی خوراک حوله به جای استفاده از آرنج خود را به عنوان دستورالعمل نشان می دهد. تولید کنندگان از کسانی که دستی تلگراف نیاز به وضوح صفحه نمایش این دستورالعمل به جای قلم زنی آنها را در همان رنگ به عنوان توزیع اهرم است که بخشی از اکستروژن در قالب گیری از آن بخش.

جورج Figueiredo, Guelph

ممنوعیت سلاح های نظامی پاسخ

Re: ممنوعیت اسلحه باید به عنوان گام در مسیر درست

در پاسخ به آقای Runtes’ نامه ای در روز دوشنبه, مقاله, من فکر می کنم هر کس می خواهد یک امن تر جامعه کانادا برای زندگی است. به عنوان یک پلیس بازنشسته, او باید در حال حاضر می دانیم که این حمله از سلاح های او اشاره ممنوع شده است برای چندین دهه در کانادا.

ما باید قوانین در کانادا مورد سوء استفاده از الکل و در عین حال الکل شماره 1 مشکل در جامعه همراه با قاچاق مواد مخدر به این دلیل که عنصر جنایی احترام قوانین; همان برای اسلحه. نه مرد در تورنتو که به کشته شدن 10 نفر در ون رانندگی در یک خیابان به قانون احترام بگذارید.

ممنوعیت چیزهایی مانند الکل کار نمی کند به عنوان عنصر جنایی درگیر می شود و باعث می شود همه چیز 10 برابر بدتر است. همان اتفاق می افتد با سلاح گرم است. واقعی جنایتکاران پرداخت با جملات و توقف مرز قاچاق.

ری مضرات سوری


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>