نامه به استان, مارس 12 سال 2020: خاطرات دوران کودکی بعد از اینکه


بسیاری از این سال VE-جشن روز شد جریان در کانال های رسانه های اجتماعی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. درو Angerer / گتی ایماژ

میله Waterlow سهام خود را در دوران کودکی خاطرات VE روز.

در سال 1944 به عنوان یک کودک در حال رشد در لندن در طول جنگ جهانی دوم من به یاد داشته باشید این هواپیماهای بدون سرنشین از V-1 بمب های پرواز (که ما آن را به نام “doodlebugs”) به عنوان آنها با نزدیک شدن به شهر است. من با شنیدن بود حاد تر از مادر من و من به او بگویید زمانی که یک بمب بود. ما را به عجله به خانه و پوشش را در Morrison پناهگاه حمله هوایی را اشغال کردند که بسیاری از ما اتاق کوچک زندگی بود که در آن ما خواب در شب در اوج بمباران است.

یک سال بعد در 8 مه 1945 (در حال حاضر شناخته شده به عنوان VE روز) پدرم مرا به پیوستن به جمعیت جشن رسمی پایان جنگ در اروپا است. ما بخشی از ازدحام در خارج از کاخ باکینگهام شعار “ما می خواهیم پادشاه! ما می خواهیم پادشاه!” سرانجام پادشاه جورج ششم و ملکه الیزابت همراه با کل خانواده سلطنتی و دیگر بزرگان بیرون آمد و بر روی بالکن کاخ و دست تکان دادند به جمعیت.

از تشویق پر سر و صدا بود و اگر چه من تنها هفت سال من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید شادی همه در اطراف من. این ساعت که به دنبال آن بودند همچنین به یاد ماندنی, اما برای بیشتر دنیوی دلایل. این جشن ادامه داشت و به شب و در زمان پدر من و من در نهایت به ایستگاه راه آهن آخرین قطار رفته بود. ما صرف یک ناراحت کننده شب در ایستگاه اتاق انتظار و نمی توانید خانه تا ساعات اولیه صبح (پدر من حتی تا به حال به من حمل) اما آن روز خاص است که من همیشه به یاد داشته باشید.

میله Waterlow ونکوور

باز B. C.

به نظر من که اگر شما فقط باز کردن کسب و کار خاص و امکانات مردم را گله به آن و ایجاد جمعیت از مردم شما در حال تلاش برای جلوگیری از. اگر شما باز همه کسب و کار و امکانات (با COVID محدودیت در محل) در همان زمان مردم بیشتر خواهد شد گسترش و اجتماعی فاصله خواهد بود آسان تر به حفظ. فقط یک فکر است.

کارول بلند, Burnaby

LifeLabs’ حوله کاغذی

جالب بود خواندن این مقاله به جای دست خشک کن با خوب قدیمی از مد افتاده حوله کاغذی. من شده اند با پرسیدن این سوال برای سال هر بار که من را به بازدید LifeLabs برای کار خون ، من حتی نام رئیس آزمایشگاه در این مورد و پاسخ این بود که “ما نمی حوله کاغذی زیرا برخی از افراد آنها را پرتاب کردن توالت.”

برای من این یک مسخره پاسخ به مردم در حال خرید و فروش با تعداد زیادی از مشکلات پزشکی و نگه داشتن آزمایشگاه washrooms تمیز باید یک اولویت است. حوله کاغذی باید دوباره نصب کنید برای ایمنی از همه. این نباید به یک مسئله هزینه.

هنجار Duplissie, North Vancouver


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>