نظم و قانون و تسلیم شده است قبل از شنیدها’ در: Priyanka

دهلی نو: ضربه در یوگی Adityanath دولت در اوتار پرادش بیش از افزایش جرم و جنایت کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra روز جمعه گفته است که قانون و نظم در دولت است “تسلیم” قبل از شنیدها و هیچ کس احساس امنیت در هر نقطه.
او حمله بیش از این دولت آمد به گزارش قتل یک مرد از کنپور گفته او توسط آدم ربایان حتی پس از باج پرداخت شد.
پریانکا گاندی گفت: نظم و قانون در اوتار پرادش به طور کامل فرو ریخت.
پس از در نظر گرفتن زندگی مردم عادی در حال حاضر در مکان اعلام شده در مورد آن, او گفت:, و اضافه کرد که آن خانه, جاده, اتاق کار هیچ کس احساس امنیت در هر نقطه.
“پس از Vikram جوشی در حال حاضر ربوده شده Sanjeet Yadav در کنپور کشته شده است. پلیس رو پرداخت پول به ربایندگان و او کشته شد و همچنین. جدید ‘gundaraj’ آمده است به وجود” پریانکا گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.
“در این جنگل راج نظم و قانون و تسلیم شده است قبل از شنیدها,” او گفت:.
پریانکا گاندی شده است حمله کردن دولت بیش از دولت از قانون و نظم و افزایش جرم و جنایت در کشور.
کنگره نیز ناودان دولت بیش از ویکاس Dubey حادثه و کشتار Ghaziabad-روزنامه نگار بر اساس Vikram جوشی بود که به ضرب گلوله در سر برخی از مهاجمان.
جوشی شکایت کرده با پلیس ادعا آزار و اذیت خواهر زاده خود را در جولای 16 و مورد حمله قرار گرفت حدود ساعت 10.30 روز دوشنبه در حالی که او به خانه بازگشت و در Vijay نگر منطقه است. (سازمان)

مقاله قبلیاستخدام جولای 24, 2020

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>