KROQ 106.7 FM راه اندازی ‘Alternalido,’ جدید لاتین جایگزین رادیو نمایش

Entercom اعلام کرده است که همه جدید جایگزین لاتین موسیقی نمایش “Alternalido” که خواهد شد در KROQ 106.7 FM در لس آنجلس.

نشان می دهد خواهد شد توسط DJ آنتونی Valadez و هوا از 8-10 بعد از ظهر هر جمعه آغاز مارس 17. آن را به زبان انگلیسی نشان می دهد که برجسته خواهد شد طیف گسترده ای از لاتین هنرمندان از جمله اعمال مانند Chicano بتمن, عمر, آپولو, Helado نگرو و بیشتر.

“‘Alternalido’ است خالی نوار کاست در حال انتظار برای پر جنب و جوش و جهانی برای تلفن های موبایل از امریکا لاتین” Valadez از طریق آزادی مطبوعات. “من بسیار هیجان زده برای به اشتراک گذاری برای تلفن های موبایل است که در حال جسورانه و شجاعانه و متفاوت از بسیاری از این هنرمندان شگفت انگیز. لاتین جایگزین است و نه فقط یک نوع اما مجموعهای از بسیاری از. این Anthony Bourdain پشت turntables معرفی شما را به یک صوتی عنصر است که می تواند زندگی خود را تغییر دهید.”

Valadez میزبانی رادیو نشان می دهد در L. A. برای بیش از دو دهه از جمله نانامی به بازی در KCRW, KPFK و KCSN. او همچنین ریمیکس منتشر شده برای هنرمندان مانند Ozomatli و دیوید بویی و باز برای Bruno Mars بن هارپر شاهزاده و جنیفر لوپز.

“لس آنجلس یکی از معتبرترین شهرهای مختلف ایالات متحده و ما هیجان زده به گسترش صدای ما به منعکس کننده سلیقه موسیقی از جامعه ما” جف Federman منطقه ای رئیس جمهور گفت: Entercom از طریق آزادی مطبوعات. “‘Alternalido’ خواهد شد از ویژگی های برخی از بزرگترین لاتینی, ستاره موسیقی برای کمک به شنوندگان نزدیک کردن تعطیلات آخر هفته خود را در یک یادداشت بالا.”

این تنها یکی از بسیاری از تغییرات اتفاق می افتد در ایستگاه. بازگشت در ماه مارس Entercom اخراج خود را “کوین در صبح با Allie & Jensen” صبح نشان می دهد خدمه. نشان می دهد که تنها شده بود در هوا به مدت دو ماه و نیم بود که به رهبری دیرین KROQ DJ, Kevin رایدر که معروف به میزبانی مشترک “کوین و باقلا نمایش” همراه ژن “باقلا” باکستر یک جزء اصلی از ایستگاه از سال 1990 است.

Ryder & Co. جایگزین شد بعد از ظهر duo, Ted مجهز با وسایل و کوین کلاین که لگد کردن خود را مجهز با وسایل & Klein صبح نمایش” در مه 6.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>