KLOS 95.5 محور سرد Stilwell از سرد هایدی & Frank نشان می دهد

سرد Stilwell که KLOS-FM/95.5 furloughed در حال حاضر به طور دائم از شغل خود در ایستگاه با توجه به پست های رسانه های اجتماعی توسط Stilwell در روز دوشنبه.

“بله درست است” نوشت: Stilwell در Facebook به اعلام او نمی خواهد بازگشت به سرد هایدی & Frank نشان می دهد. “متاسفانه مدیریت در KLOS پایان داده به من و من دیگر در نشان می دهد.

“این است که در حال حاضر هایدی & Frank نشان می دهد و من امیدوارم که شما ادامه خواهد داد تا آنها را به حمایت از” او ادامه داد. “آیا آنها را سرزنش كنند و می گویند در این. برخی از بهترین دوستان من هستند که در اتاق و من فقط آرزو می کنم همه باقی مانده در نشان دادن بهترین رفتن به جلو است.”

در مارس 23, هایدی همیلتون و فرانک کرامر اعلام کرد در هفته صبح نشان می دهد که Stilwell شده بود furloughed با توجه به از دست دادن درآمد حاصل از تبلیغات به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش و اقتصاد سقوط کرد.

اقتصاد هنوز به خزیدن از دهانه آن تا ایستگاه ساخته شده کاهش دائمی Stilwell نوشت.

“ظاهرا مدیریت بودجه-برش تبر-نوسانی نیز قطع چندین نفر دیگر و شاید من باید احساس افتخار را در همان شرکت از اعدام LA radio افسانه گری, JD, Jonesy و فریز در KLOS,” او نوشت.

رادیو میزبان Stilwell ذکر شده عبارتند از Gary Moore برگزار شد که پایین بعد از ظهر در KLOS و جیم “JD” دانیلز و فریز اسمیت که مشغول به کار تعطیلات آخر هفته در هوا در ایستگاه. هر سه نیز شده بود furloughed در اوایل این سال است. خود خروجی نیز گزارش شده توسط Radioinsight.com و Allaccess.com.

اشاره به Jonesy — سابق انجمن هفت تیر استیو جونز که به میزبانی Jonesy را Jukebox در روزهای جمعه — نبود بیشتر توضیح داده شده در Stilwell پست و می تواند هنوز رتبهدهی نشده است تایید شود. این لینک Jonesy را Jukebox صفحه در KLOS سایت مرده بود در روز دوشنبه.

“من امیدوارم که شما را در درک وجود دارد هیچ چیز من می توانم در مورد این” Stilwell ادامه داد. “پس آن را دوست دارم یا نه, من از تیم. من باید بیشتر بگم بعد. اما نه فقط در حال حاضر است.”

Stilwell تشکر شنوندگان خود را سال حمایت کرد و گفت او را از دست آنها عمیقا.

“انجام این کار نشان می دهد ما همیشه برجسته از روز من,” او گفت:. “تنها دلیل من تا صبح واقعا. و من خواهد بود در درد از دست رفته صحبت کردن با دوستان من در آن نشان می دهد که نشان می دهد شده است همه چیز را به من.

من می دانم که بسیاری از شما با ما بوده است برای به معنای واقعی کلمه چند دهه برخی از شما بیش از 20 سال با ما در اینجا در LA. در همه سال من در این کسب و کار من هرگز تجربه هر چیزی شبیه به این جمله اتصال همه ما مانند بخشی از یک خانواده بزرگ است.”

او همچنین در زمان به اذعان سختی که شنوندگان و مردم در همه جا پایدار در این سال است.

“و من فقط باید به این می گویند بیش از حد,” او نوشت. “من می دانم که وجود دارد بسیاری از شما خارج وجود دارد رفتن را از طریق مبارزات خود و ضرر و زیان در حال حاضر در این خیلی نگران کننده زمان ما همه در حال رفتن را از طریق. چه فاسد سال 2020 معلوم است برای همه ما.

“موفق باشید به شما با هر بحران این هفته شما در حال رفتن را از طریق. در اینجا به روز بهتر برای همه ما. و وجود خواهد داشت بهتر از روز است. وجود دارد باید. به سلامتی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>