کیا reveales اول رسمی ارائه آن Sonet SUV جمع و جور

بمبئی : کیا موتورز هند و یک شرکت تابعه تماما متعلق به از کیا موتورز شرکت در روز پنج شنبه نشان داد رسمی اولین رندر از تولید جدید آماده کیا Sonet SUV جمع و جور.
این Sonet مفهوم رونمایی شد برای اولین بار در سال 2020 دهلی نمایشگاه خودرو به تحسین گسترده ای به لطف و تازه طراحی بیرونی. با تصویر جدید منتشر شده امروز Sonet هدف مجموعه جدید طراحی معیار و تزریق جدید و پویایی در این SUV جمع و جور بخش هنگامی که آن را نشان داد بعد از این تابستان.
کیا این, ارائه, از Sonet بر نام تجاری پویا DNA ادغام احساسی, طراحی با بیمه و جوان درخواست تجدید نظر به ایجاد یک قوی در جاده حضور. پررنگ طراحی SUV جمع و جور ترکیبی از کیا امضا طراحی صفات مانند برجسته ‘ببر-بینی’ پنجره مشبک سه بعدی ‘stepwell’ هندسی مشبک مش برای قوی تصور بصری. آن موضع تهاجمی خود را نشان می دهد ناهموار تجدید نظر در حالی که نمایشگاه خودرو هند الهام گرفته از تأثیرات کیا امضا پنجره مشبک است.

“با جدید کیا Sonet ما تا به حال جاه طلبی به این SUV جمع و جور قوی و عضلانی شخصیت تنها در حد وسایل نقلیه بزرگتر. با استفاده از این در ذهن ما طراحی کرده اند آنچه به اعتقاد ما یک SUV بزرگ با یک منحصر به فرد ورزشی نگرش اعتماد به نفس موضع و پویا شبح. ما نیز به جدید کیا Sonet سازش توجه به جزئیات و انتخاب رنگ ها و مواد است که می تواند تنها با الهام از بزرگ میراث فرهنگی است که طراحان ما در بر داشت سراسر هند” گفت: کریم حبیب معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس مرکز طراحی کیا در, Kia Motors Corporation. “به عنوان یک کل ما معتقدیم جدید کیا Sonet خواهد بود فوق العاده SUV بسیار قانع کننده و اتصال به شخصیت ما جوان و جوان در قلب همیشه متصل به مشتریان در هند و فراتر از آن”
این Sonet خواهد بود دوم ‘ساخته شده در هند’ ماشین از کیا پس از معرفی کیا Seltos. مدل های جدید تجدید نظر به مصرف کنندگان در سراسر جهان و خود را برتر جهانی در مدت کوتاهی پس از آن بازار اولین در هند در آینده فصل جشن. جدید کیا Sonet هدف قرار داده است در نسل جوان که تکنولوژی زرنگ و دانا aspirational و اجتماعی در ارتباط است.
با نام تجاری آن شعار ‘قدرت را به تعجب’, کیا موتورز هند در تلاش برای شناسایی و تحقق نیازهای برآورده نشده و خواسته های مشتریان به منظور ارائه بی نظیر تجربه مالکیت به عنوان دیده می شود با اخیر اندازی Seltos و کارناوال در بازار است. پس از راه اندازی این Sonet را به ایستادگی کردن نه تنها با توجه به آن طراحی چشم نواز بلکه با آن کیفیت ساخت عالی طبقه پیشرو امکانات اتصال نوآوری انتخاب powertrains و جامع تجهیزات ایمنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>