جاشوا Haywood كم در عشق برای گلف به رول از باشگاه کسب و کار تولید


جاشوا Haywood و نامزدش هیلی لوید نگه دارید تا چند باشگاه است که به فروش می رسد توسط Haywood گلف. Haywood بنیانگذار این شرکت در حالی که لوید مسئول تمام بازاریابی است. آرلن Redekop / PNG

فقط در دو سال Haywood گلف رشد کرده است به یک عملی بازیکن در تجهیزات گلف چشم انداز

هاکی سالن از شهرت goaltender اعطای Fuhr بود یک بار پرسید که چگونه او می تواند بازی 36 سوراخ گلف در یک روز خاموش بین بازی در شدید 1987 استنلی جام بین خود Edmonton Oilers و Philadelphia Flyers.

“به دلیل نبود زمان کافی برای بازی 54” بود پاسخ خود را.

جاشوا Haywood نبود بیشتر از یک بازیکن هاکی در جوانان خود را, اما او قطعا می تواند مربوط به Fuhr شور و شوق برای بازی گلف, حتی اگر او در کمتر از دو ماه از زمانی که Oilers برنده سوم جام استنلی.

در حال حاضر 33 و بنیانگذار Haywood, گلف مستقیم به مصرف کننده باشگاه گلف شرکت تولیدی بر اساس ونکوور, Haywood نمی توانید به بازی به عنوان آنجا که او می خواهم با تشکر از دو سال از کسب و کار است که در جهش و مرزهای رشد.

“برای این روز من دوست دارم به بیرون رفتن و بازی 36 سوراخ, اما زمان و تعهدات واقعا نمی اجازه می دهد که می گوید:” Haywood, که اجرا می شود کسب و کار با نامزد هیلی لوید.

Haywood رشد در پیت مرغزار حرکت وجود دارد از غرب ونکوور در سن نه زمانی که مادر او ازدواج خود را ناپدری. خانه خود را در نزدیکی Swaneset خلیج توچال و باشگاه کشور که در آن Haywood بود junior member.

اما آن را پدربزرگ و مادربزرگ خود را که معرفی او به بازی که در نهایت تبدیل زندگی خود را.

“من استفاده می شود به صرف هر تابستان در من پدربزرگ و مادربزرگ’ خانه در Shuswap و آنها سعی خواهد کرد برای پیدا کردن چیزهای مختلف برای انجام کار” به یاد Haywood. “یک روز مادر بزرگ من گفت:” بیایید نگاهی به جاش به زمین و زدن توپ’ خاموش ما رفت و پس از یک یا دو سال انجام می دهند که آنها متوجه شدم که من می تواند ضربه زدن به توپ به اندازه کافی دور و گرفتن به اندازه کافی خوب است.”

آنها در نهایت خرید او در تابستان عضویت در Shuswap دریاچه املاک گلف در نزدیکی کور خلیج در Shuswap دریاچه.


جاشوا Haywood خود را آغاز کرده است خود باشگاه گلف تولید کسب و کار به نام Haywood گلف.

آرلن Redekop / PNG

“من شروع به بازی گلف هشت یا 10 ساعت در هر روز” گفت: Haywood که می باید کشیده البته چند روز با پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

“مادر بزرگ من را به من بگویید شما مورد استفاده برای بازی 36 تا 72 سوراخ برخی از روز.'”

Haywood کردم و خود را از نقص به ابتدا برای یک دوره و حتی شش ماه را صرف در داگلاس کالج گلف تیم در حالی که تندرست از یک موسسه تحصیلات به یکی دیگر از تلاش برای کشف کردن آنچه که او می خواست به زندگی خود. او در نهایت حل و فصل در BCIT فارغ التحصیل شد و از آنجا در سال 2011 با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی.

Haywood را به کار برای کسب و کار کوچک B. C., یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا B. C. کارآفرینان شروع و رشد کسب و کار خود را انجام توسعه کسب و کار و حمایت.

این یک آموزش کامل زمین برای چه آمده بود.

با سقوط 2017 Haywood شد به طور منظم کار سفت ورزشی نقص در دو رقمی و به بازی فقط یک بار در یک ماه اگر او خوش شانس بود. تحقق است که او نیاز به یک مجموعه جدید از قاچ او را در یک مسیر است که او نمی تواند پیش بینی کرده اند.

“من راه می رفت به یک GolfTown یک روز. من نیاز به خرید یک مجموعه جدید از قاچ به عنوان معدن بودند و شیار شد و فرسوده است. بنابراین من چک کردن یک مجموعه جدید از Vokeys و آن زمان من در میان همه چیز از جمله مالیات آن خواهد بود $650 یا 700 دلار” گفت: Haywood.

“من فقط می توانم درک چرا ؟ قاچ واقعا تغییر کرده است. پویایی یک گوه ساده هستند. آنها جراحی وجود دارد واقعا هیچ چیز خاصی در مورد آنها پس چرا آنها شارژ $200-plus در هر گوه? این هیچ معنی ندارد به من.

“نیازی به گفتن من نیست آنها را خرید. من راه می رفت نوع نا امید چون من واقعا می خواستم یک مجموعه جدید از قاچ. اما وجود دارد هیچ مقرون به صرفه و با کیفیت بالا گزینه های که من می توانم ببینم.”

آغاز شده است که Haywood در تلاش است که طول می کشد تا بسیاری از وقت آزاد خود را.


جاشوا Haywood از Haywood گلف بازدید چند توپ در یک زیر در ونکوور.

آرلن Redekop / PNG

“ایده این بود که فوری از لحظه ای که آن را فقط چگونه می توانم آن را پیاده سازی و آن را ممکن است ؟ ایده این بود که به آمده تا با یک گزینه بیشتر مقرون به صرفه برای مردم” گفت: Haywood.

“من شروع به انجام یک سری تحقیقات به چه باشگاه ساخته شده است و این روند است که می رود به ساخت آنها. من صرف یک زن و شوهر از ماه منابع پیدا کردن برخی از معتبر باشگاه تولید کنندگان خارج از کشور در تایوان و سرزمین اصلی چین است. من شروع به گرفتن نمونه و صحبت کردن به تولید کنندگان به ساخت یک درک درستی از آنچه در آن زمان به یک باشگاه به زندگی است.

“آن زمان حدود شش ماه از سنگ زنی بعد از من پایان من بعد نزدیکی تست کردن همه باشگاه ها از 20 تا 30 نمونه که من تا به حال ساخته شده است.”


شش آهن از Haywood گلف را امضا آهن که فروش برای $799 برای یک مجموعه کامل.

PNG

ژوئن 2018 او آماده بود به طور رسمی راه اندازی Haywood, گلف, اما نه در یک نمای در برخی از بازار و یا با بارگذاری محصول خود را به پشت اتومبیل خود را و التماس فروشگاه های گلف در سراسر کانادا و ایالات متحده برای حمل محصول خود را.

با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Instagram و Facebook و همچنین خود را به تازگی ایجاد وب سایت Haywood رسیده به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. پاسخ مثبت شد از همان آغاز.

“بدون رسانه های اجتماعی شرکت ها مثل من نمی قادر خواهد بود به موفقیت است. ما نمی تواند آن را انجام دهد بدون صرف مقدار قابل توجهی از پول در بازاریابی و تبلیغات” گفت: Haywood.

“شروع یک کسب و کار جدید است که همیشه کمی ترسناک شما نمی دانید که چگونه مردم در حال رفتن به واکنش نشان می دهند. خوشبختانه ما یک محصول است که مردم در پاسخ واقعا مثبت است.”

Haywood آغاز شده توسط فروش آن همان قاچ که باعث این ماجرا در وهله اول با یک nonconforming گوه ارائه شده است که گلف بازان بیشتر چرخش و کنترل است. او به سرعت به ارمغان آورد در یک خط منطبق قاچ و در ماه نوامبر سال 2019 به حال راه اندازی خط خود را از امضای آهن.

آنها فقط به معرفی یک امضا ور رفتن و شروع به پیش فروش جدیدترین محصول خود را یک خط از امضای عضله پشت آهن. آنها همچنین راه اندازی یک خط از گلف کالا از جمله کلاه و ژاکت.

ایان Fraser, مدیر عامل و موسس تور تجربه گلف (TXG) بود ستایش بالا برای Haywood امضا آهن هنگام بررسی آهن 7 در کانال یوتیوب پاییز گذشته.

“این رو که نگاه دوست داشتنی از یک نرم ریسندگی آهن گفت:” فریزر پس از تماشای ویدئویی خود را شریک مت بلوآ برخورد چند توپ با آن در حالی که با استفاده از یک مانیتور راه اندازی.

“شما نمی توانید به هیچ وجه نسبت به هر نوع نظر منفی در مورد این. این ارزش بزرگ است. آن را خوب به نظر می رسد آن را برای تلفن های موبایل خوب است. و تمام حساب های آن را احساس می کند خوب است.”

بلوآ توافق پس از هدف قرار دادن یک چند ده توپ با باشگاه در TXG امکانات در انتاریو است.

“من فکر می کردم وجود دارد خواهد بود یک بیت از یک trade-off در نظر آنها چگونه احساس, اما آنها احساس بسیار خوب” گفت: بلوآ. “این واقعا متعادل آهن است.”

قاچ شروع در $119 باشگاه با مجموعه ای از امضای آهن برای $799 و جدید خود را جعلی عضله پشت در $999 همه به خوبی زیر هزینه های سنتی تولید کنندگان.

“ما هرگز به یک باشگاه که در آن ما نمی تواند رقابتی در قیمت می باشد. کل هدف از کسب و کار ما است که به ارائه بیشتر گزینه های مقرون به صرفه در حالی که حفظ است که با کیفیت بالا” گفت: Haywood.


Haywood گلف را محدود نسخه طلای 24 عیار ور رفتن معمولا.

PNG

آن را از طریق فروش مستقیم به مصرف کننده که Haywood قادر به رقابت با فروش بیش از 1500 قاچ در کمتر از دو سال و بیش از 200 مجموعه از آهن در شش ماه.

Haywood نقص است در 10 در حال حاضر و او سهام سرخوردگی بسیاری از رزمندگان آخر هفته تاسف این تناقض از بازی خود را.

“من به خنده چون سال گذشته من بهترین دور بود و حتی پر و بالاترین دور بود و 92 تا آن را شگفت انگیز است که چگونه متفاوت بازی می تواند زمانی که شما بازی نمی که اغلب.”

با گلف صنعت شروع به بازگشت به زندگی با بازگشایی دوره های گلف در سراسر سرزمین اصلی پایین تر از آن نیست و احتمال دارد که Haywood است که به زمان زیادی برای با سنگ تیز کردن بازی خود را هر زمان به زودی.

مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار او نیاز به حرکت را از طریق عادی به عنوان رمان coronavirus همه گیر شده است تعویض بازی برای همه است.

“این وضعیت با COVID-19 اتحادش را تغییر واقعیت از همه کسب و کار و رشد مدار” گفت: Haywood.

“امیدوارم که ما می تواند همچنان به حمایت و رشد کسب و کار ما. چیزی است که وعده داده شده در زندگی است. مهم نیست که چقدر سخت کار می کنید و یا چقدر زمان شما را در همه چیز می تواند همیشه رخ می دهد در جهان است که می تواند فورا همه چیز را تغییر دهید.

“ما نمی گرفتن هر یک از موفقیت های ما به تاریخ مسلم آن را چگونه فراموش, ما همچنان به رشد می کنند و امیدوارم ما می توانیم. برای ما در حال گرفتن نیست زشت و ناپسند و خطرات. ما به حداقل رساندن خطرات ما را به یک رشته خاص. ما مطمئن شوید که از یک جریان نقدی نظر اگر چیزی اتفاق می افتد مثل این که ما در حال OK را برای شش یا 12 ماه.”

در حال حاضر Haywood را اختصاص وقت خود را به راه اندازی امضای ور رفتن و امضا عضله پشت آهن. به علاوه او و هیلی عروسی به reschedule به عنوان برنامه های خود قرار داده بودند در انتظار نگه داشته زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

و امیدوارم او به پیدا کردن زمان برای به دست آوردن 18 سوراخ در یک بار در در حالی که شاید حتی 36 اگر او نقش کارت های خود را راست.

ssnelgrove@postmedia.com

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>