جانسون و جانسون برای جلوگیری از فروش تالک مبتنی بر پودر در ایالات متحده و کانادا

توسط Linda A. Johnson, آسوشیتد پرس

Johnson & Johnson است که پایان دادن به خرید و فروش آن یاد تالک بر اساس نوزاد جانسون پودر در ایالات متحده و کانادا که در آن تقاضا کاهش یافته در میان هزاران پرونده های حقوقی این ادعا آن است ناشی از سرطان است.

بزرگترین سازنده محصولات مراقبت از سلامت روز سه شنبه گفت: تالک مبتنی بر پودر را هنوز هم خواهد شد به فروش می رسد خارج از ایالات متحده و کانادا است.

“تقاضا برای تالک-بر اساس نوزاد جانسون پودر در شمال امریکا کاهش پیدا کرد با توجه به تغییرات در عادات مصرف و سوخت اطلاعات غلط در سراسر ایمنی محصول و یک رگبار گلوله ثابت دادخواهی تبلیغات” این شرکت اعلام کرد.

J&J چهره مورد استرالیا 19,400 موارد ادعا آن پودر تالک باعث به کاربران برای توسعه سرطان تخمدان از طریق استفاده به صورت بهداشتی زنانه یا مزوتلیوما یک سرطان است که حملات ریه ها و اندام های دیگر.

از جمله مواردی است که سعی شده J&J تا به حال 12 برنده 15 ضرر و زیان و هفت mistrials. همه از ضرر و زیان یا لغو شده است در دادگاه تجدید نظر و یا هنوز در حال تجدید نظر.

این شرکت اصرار دارد و اکثریت قریب به اتفاق تحقیقات پزشکی در تالک نشان می دهد که تالک و پودر بچه امن است و نمی تواند باعث سرطان شود.

“اینکه آیا یا نه پودر در واقع باعث سرطان مردم شد مردد به استفاده از محصول” اریک گوردون استاد در دانشگاه میشیگان مدرسه کسب و کار گفت: در یک ایمیل.

J&J سخنگوی کیمبرلی Montagnino گفت: این شرکت قصد ندارد به حل و فصل هر یک از دعاوی و “ادامه خواهد داد به شدت دفاع از” محصول است.

The New Brunswick, New Jersey, شرکت گفت: عزیزم پودر تصمیم آن را به عنوان حرکت به قطع حدود 100 مصرف کننده محصولات بهداشتی. آن گفت: هدف آن است که به اولویت بندی محصولات در تقاضای بالا در طول شیوع کروناویروس و اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله در آن تولید و توزیع امکانات است.

J&J هنوز هم فروش آن کمتر-محبوب آرد ذرت مبتنی بر پودر بچه در شمال امریکا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>