جو بایدن و موزه از سیاست آمریکا

جو بایدن حرفه ای طولانی در حال حاضر دربسته در محیط توسط یک careening و testy عملکرد به عنوان به زودی به صورت دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور یک موزه مجازی از سیاست آمریکا است.

ما شده ایم راه رفتن را از طریق این نمایشگاه تا کنون پس از ماه ژوئن گذشته دموکراتیک بحث زمانی که سناتور. کامالا هریس به نام بایدن برای ساخت “بسیار مضر” نظرات در مورد کار داشتن با دو سناتور که پشتیبانی تبعیض نژادی.

همکار از طریق شیشه ای در این صفحه نمایش و شما ببینید, تاریخچه حزب دموکرات که اگر شما نگاه به عقب به اندازه کافی قرار داده و نام خود را با افتخار در دفاع از برده داری و پای مخالف حقوق مدنی قانون از سال 1866.

بایدن نشده است در سیاست که اما حزب دموکرات بود و هنوز هم این خانه راحت از segregationists زمانی که کنگره تصویب حقوق مدنی قانون از سال 1964. به مراتب بیشتر از جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا حمایت قانون از دموکرات بود.

بنابراین زمانی که بایدن برای اولین بار انتخاب به آمریکا در سال 1972 که به عنوان اخیر به عنوان انتخاب مجدد باراک اوباما به ما. به عبارت دیگر اکثر هر کس که آنجا بود در سال 1964 بود که هنوز هم در سیاست, تخلیه در اطراف خود اتحاد و خشم.

چه چیزی باعث بایدن یک موزه است که شکست خود را به درک که این روابط سیاسی نگاه نکنید به ما امروز مانند نوع منابع شما می خواهم قرار داده و در رزومه کاری. آنها بیشتر شبیه پیر, کالج, سالنامه عکس که یک روز خود را خراب کردن تایید جلسات.

در طول این مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بایدن به دنبال مشتری جلب کردن رکورد خود را به عنوان کسی که می تواند کار با مردم از دیدگاه های مختلف. وی با ذکر او روابط خوبی با سناتورهای James O. Eastland از می سی سی پی و Herman E. Talmadge گرجستان هر دو مدافعان تبعیض نژادی.

او نامیده می شد برای کسانی که نظرات را … کامالا هریس D-کالیفرنیا و سناتور. Cory Booker, D-نیوجرسی گفت: بایدن باید عذرخواهی می کنیم. “عذر خواهی برای چه؟” بایدن گفت: هنگامی که خبرنگاران از او پرسید در مورد آن “Cory باید عذرخواهی می کنیم. او بهتر می داند. وجود ندارد یک نژادپرست استخوان در بدن من است.”

اما “نژادپرستانه” کلمه بود که بسیاری از رای دهندگان استفاده می شود زمانی که آنها شنیده بایدن اخیر ظاهر در باشگاه صبحانه. به عنوان مصاحبه به این نتیجه رسیدند و میزبان Charlamagne tha خدا خواسته بایدن به بازگشت دوباره به دلیل “ما باید بیشتر سوالات” بایدن جامعی ظاهرا تحریک شده که فروش بود و بسته نشده است. “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما ain’t سیاه” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

که احساساتی بیانیه یک قطعه موزه هم یک یادگاری از دوران قبل از نژادی, سیاست است. مصاحبه با Charlamagne بخشی از یک چشم انداز سیاسی. جوانتر رای دهندگان هستند و نه پدربزرگ و مادربزرگ خود را. آنها سوالی در مورد بایدن طولانی-پیش سنا رای اما در مورد آینده خود را.

یکی دیگر از نمایشگاه در این موزه نشان می دهد دانه دار فیلم بایدن سپس قضایی مجلس سنا رئیس کباب آنیتا هیل در مورد او به اتهام آزار و اذیت جنسی توسط دیوان عالی کشور نامزد کلارنس توماس.

و در مورد صفحه نمایش ما دیدن تارا Reade گزارش کارمند در اوایل 1990s که مدعی است که او تجاوز جنسی توسط سناتور. جو بایدن.

آن Reade گفت: چند نفر که او تا به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط بایدن و او می گوید او ثبت گزارش سنا پرسنل ، بایدن را انکار اتهامات.

یک زمان وجود دارد در سیاست آمریکا و هر جای دیگر بود که آن را معمول و پذیرفته شده برای مردان قدرتمند به “اسباب بازی” با زنان در محل کار است. این رفتار می تواند از نظر جنسی به اتوبوس و گاهی بسیار بدتر از اتوبوس. در محل کار زمینه که در آن قدرت بسیار نابرابر آن را درک بود و اغلب تقویت شده است که زنانی که شکایت را در پیدا کردن شهرت خود را آغشته و حرفه خود را نابود شده است.

این موزه نمایشگاه مانند صبحانه باشگاه, گالری قابل توجه برای تیز تفاوت در واکنش توسط دموکرات ها بر اساس سن. هشتاد ساله مجلس نانسی پلوسی به عنوان مثال را انتخاب و به این باور Reade را با خود ندارد.

اما کالج, گروه دموکرات در سراسر کشور در حال صحبت کردن در مخالفت بایدن. نشریه پردیس اصلاحات گزارش داد که گروه “همه اشاره به تجاوز جنسی اتهامات علیه معاون سابق سنا کارمند تارا Reade.”

تگزاس کالج دموکرات دولت کنوانسیون قطعنامه ای خواستار تحقیق و تفحص از Reade را با خود ندارد. سی کالج دموکرات ها به دنبال با یک قطعنامه مشابه خود را. “ما باور داریم که اتهامات علیه آقای بایدن هر دو معتبر و بسیار مرتبط در پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور” به سی کالج دموکرات در بیانیه ای گفت.

“تارا Reade گفتن حقیقت” #MeToo فعال و بازیگر Rose McGowan در توییتر نوشت پس از دیدن یک ویدئو کلیپ از یک سال 1993 “لری کینگ لایو” بخش که در آن یک زن به عنوان Reade را به نام نمایش به بحث در مورد “مشکلات” دخترش را تحمل کردند در حالی که کار به عنوان یک سنا کارمند.

تماس گیرنده را نشان می دهد گفت: “بله سلام. من تعجب آنچه یک کارمند را انجام دهد علاوه بر رفتن به مطبوعات در واشنگتن ؟ دختر من فقط سمت چپ وجود دارد, پس از کار کردن برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با مشکلات و تنها چیزی که او می توانست انجام شد رفتن به مطبوعات و او تصمیم به انجام آن از احترام به او.” ترس می تواند یکی دیگر از انگیزه و ما شاهد همین دلیل است.

یک dispiriting کمپین اسمیر در برابر تارا Reade به نظر می رسد جریان در مطبوعات و جاهای دیگر. سیاسی “بررسی” او پیدا کردن گذشته مشکلات مالی و گزارش یافته های خود را در زیر تیتر “‘دستکاری فریبکارانه کاربر: تارا Reade ترک یک دنباله از آزرده آشنایان.” مونتری کانتی دفتر دادستان منطقه باز کرده است تحقیقات در مورد اینکه آیا Reade که شهادت به عنوان شاهد متخصص ممکن است دروغ در مورد مدارک تحصیلی. کاوشگر باعث شد تناقضات در دیدگاه Reade نوشت: در یک وبلاگ شخصی در سال 2012 در حال حاضر حذف شده است. اخبار گزارش این تحقیقات موفق به دریافت کلمه “دروغ در شهادت ایستاده” به جمله اول است.

این همان غم انگیز صدا از دیگر تلاش برای پرتاب لجن و گل در زنانی که گفت: حقیقت, Washington نسخه هالیوودی “شما هرگز در این شهر دوباره.” اگر شما به یاد داشته باشید Gennifer گل آغشته شد تا زمانی که او تولید می شود ضبط شده و برای اثبات او تا به حال یک امر با آن نامزد بیل کلینتون و مطبوعات شد و گفت: برخی از دروغ برای بی اعتبار ساختن Monica Lewinsky تا زمانی که او تولید یک لباس است که تا به حال رفته برای خشک پاک کننده ها.

شاید وقت دموکرات بسیج در سراسر بایدن در طول مقدماتی برای نجات خود از خطر سیاسی از داشتن یک سوسیالیست در بالای بلیط. معاون سابق رئیس جمهور در خدمت هدف حفاظت از پایین-رای نامزدها از دفاع چپ سیاست های پیشنهادی که رای دهندگان در این کشور هرگز پشتیبانی می کند.

ما پیدا کردن در ماه نوامبر در صورتی که زیرک تصمیم گیری است. اما در انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که دموکرات ها در حال رفتن به ضرب و شتم یک واقعیت نشان می دهد با یک موزه مجموعه است.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>