جیم مان: هنگامی که مراقبت دراز مدت است انقلابی ما باید یاد بگیرند از مردم زندگی می کنند که مبتلا به زوال عقل


جیم مان شده است زندگی با زوال عقل برای بیش از یک دهه بود و در کمیته مشورتی برای گفتگو در مورد مراقبت از: قانون و عمل مراقبت های بهداشتی رضایت برای افراد مبتلا به زوال عقل در B. C. آرلن Redekop / PNG

نظر: “زوال عقل را نمی دور توانایی خود را به عنوان یک انسان … زوال عقل شما را ندارد و احمق و یا غارت شما از توانایی خود را برای تجربه شادی و خوشحال می شود.”

آن زمان که ما صحبت کردیم.

دیگر می توانید بحث در مورد مراقبت از مردم زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات نادیده گرفته می شود, می شود sloughed برای یک روز دیگر. ما شده اند به شنیدن در مورد تجارب منفی از ساکنان مراقبت دراز مدت و محل کار نگرانی از مراقبت طولانی مدت کارکنان برای مدت زمان طولانی اما زمان همه گیر است و تقویت آن صداها. و پیام خود را توسط طنین.

وجود دارد در حال حاضر گسترده به رسمیت شناختن است که ما کوتاه-تغییر در دراز مدت مراقبت از سیستم در بسیاری از راه های مؤثر بر هر دو ساکنان و کارکنان. ما را پذیرفته اند ما سالمندان ساکنان و کسانی که مراقبت از آنها نادیده گرفته می شود و تنزل به کمتر-از موقعیت. به نحوی از دست رفته در زدن از زندگی قبل از همه گیر شد تمایل به نوبه خود چشم به نیازهای دراز مدت مراقبت از ساکنان و بسیاری از کارگران است.

این آسان برای انجام این کار به این دلیل که ساکنان مسن تر بودند و بسیاری از آنها مبتلا به آلزایمر و یا دیگر زوال عقل است. ظاهری از دست داده بود و هویت خود را به عنوان پدر و مادر ما ما خواهر و برادر و نزدیک و دوستان عزیز.

زمانی که در دراز مدت مراقبت از سیستم انقلابی پس از همه گیر که مطمئنا باید آن ما نیاز به یادگیری از افرادی که در زندگی و کار وجود دارد از جمله افراد مبتلا به زوال عقل. ما نیاز فرد-محور مراقبت.

پس از پدر من ناتوان کننده از سکته مغزی در سال 1989 در دراز مدت مراقبت از خانه شد و تمام وقت خود را اقامت. آن زمانی بود که محدودیت تر بودند آزادانه استفاده می شود زمانی که روند به نظر می رسید را مقدم بر فرد متمرکز مراقبت. امروز 31 سال بعد برخی از مسائل مشابه از نگرانی باقی می ماند.

از طریق تحقیقات ما آموخته زیادی در طول سال در مورد تحویل ساکن متمرکز مراقبت و نحوه ارائه خوب و مناسب مراقبت از زوال عقل. محدودیت های شناخته شده برای تولید اثرات منفی به خصوص برای افراد مبتلا به زوال عقل. و تحقیقات نشان داده است که تکنولوژی با پیشرفت های بسیاری را فراهم می کند فرصت های مثبت برای ساکنان و کارکنان به طور یکسان.

در واقع ما شاهد نمونه هایی از iPads و قرص کمک ارتباط بین ساکنان و خانواده و دوستان خود در این دوره از انزوا. آنها همچنین می تواند یک تجربه مثبت برای ساکنان به گوش دادن به موسیقی ، در حالی که اخبار زیادی در iPads و قرص نیست گلوله سحر و جادو برای حل همه مراقبت و تعامل مسائل.

آنچه اتفاق می افتد در بسیاری از لحظات قبل و بعد از آن خوشحال اپل و یا قرص تداخلات ؟ در حال ساکنان بازگشت به نشستن در سکوت و دیگر هیچ تحریک?

تمرکز کارکنان ساکن و نیازهای خود و یا تمرکز خود را روی کارهای اداری?

مادر من که تا به حال بیماری آلزایمر نیز وارد مراقبت طولانی مدت. زمانی که من می کنم می بینم بسیاری از ساکنان نشستن idly در مقابل تلویزیون با هیچ چیز. روز پس از روز.

شما می توانید حس برخی از ساکنان می توانست خوشحال به انجام چیزی — هر چیزی. یک پیاده روی کوتاه ، کوتاه اما در یک گفتگو با مراقبت از خود aide? به جای آن وجود خواهد داشت هیچ چیز بین غذا و بعد از شکستن قهوه در صبح و بعد از ظهر اما خستگی و تنهایی.

برخی از این ساکنان را به خوبی ممکن است آمده اند به مراقبت طولانی مدت از خانه که در آن آنها انجام کارهایی مانند جارو کف و یا شستن ظروف. سوال من این است که چرا ورود به مراقبت طولانی مدت را چنین فعالیت را متوقف کند ؟ اگر ساکن می خواستم برای رفت و برگشت طبقه برای مثال چرا اجازه نمی دهد آنها را ؟ آنها را به یک هدف, یک دلیل برای بودن.

تفکر خلاق و با کمی صبر و حوصله به نظر می رسد به من خواهد بود همه آن را به ارائه کیفیت زندگی به ما در دراز مدت مراقبت از ساکنان. این باید بخشی از چشم انداز جدید برای خانه های پرستاری پس از همه گیر.

در حال حاضر من زندگی می کنند مبتلا به زوال عقل.

آن را بیش از حد برای دیگران آسان به طبقه بندی افراد مسن, افراد مبتلا به زوال عقل و دیگران با بیماری های مزمن به عنوان یک گروه بزرگی از مردم را نادیده گرفته و یا به لکه دار کردن. مانند گزارش در طول این بیماری همه گیر از “چهار مرگ و میر در دراز مدت مراقبت است.” با یک فرد-محور رویکرد این گزارش را حداقل به ذکر چهار نفر کشته شدند.

دکتر جاناتان ایوانز یک متخصص امراض دوران پیری اشاره کرد که “زوال عقل را نمی دور توانایی خود را به یک انسان انسانیت خود را … زوال عقل باعث نمی شود شما احمق است. زوال عقل نمی غارت شما از توانایی خود را برای تجربه شادی و خوشحال می شود.”

این زمان برای تغییر مدل مراقبت به اقامت متمرکز دراز مدت مراقبت از کارکنان به رسمیت شناخته شده برای مهارت های خود را و توانایی های خود را در حال حاضر. من می دانم که ما می توانیم بهتر انجام دهید.

آن زمان که ما صحبت کردیم. و عمل کرده است.

جیم مان مبتلا به آلزایمر در سن 58 یک فعال مدافع تمرکز بر تعامل معنی دار. او گذشته co-صندلی برای صدای کمیته در ترجمه پژوهش در مراقبت از سالمند (TREC) هدایت شواهد علمی در دراز مدت مراقبت آگاهانه توسط افراد با زندگی تجربه می کنند. او زندگی می کند در ساری.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>