ینس Wieting: ما مبارزه با COVID-19, B. C. پاسخ به تغییر آب و هوا باید بر اساس علم


ینس Wieting ارشد جنگل و آب و هوا مبارز/علم مشاور باشگاه سیرا B. C. نوری سینکلر / PNG

نظر: دانشمندان انتظار یک آتش سوزی فصل “و بالاتر از متوسط است.” این غیر قابل تصور است که چگونه ما را در پاسخ به بلایای طبیعی مانند آتش فصول سال 2017 و 2018 در زمینه یک بیماری همه گیر.

بریتیش کلمبیا انجام داده است قابل ملاحظه ای به خوبی حفظ COVID-19 در خلیج پس از مشاوره کارشناسان پزشکی مانند دکتر بانی هنری. و با وجود بسیاری از سختی اهالی بریتیش کلمبیا اند به شدت حمایت می کند توصیه می شود ، وقتی که می آید به بحران آب و هوا — نبرد خواهد شد که حتی بزرگتر و طولانی تر از یک در برابر این بیماری همه گیر — ما نیاز به همان تعهد به گوش دادن به علم و عمل قوی.

برتر جان هرگن روشن ساخته است که CleanBC استانی طرح اقدام آب و هوا خواهد بود در مرکز پست-همه گیر بهبود اقتصادی. این خبر خوبی است که بهبود اقتصادی می تواند و باید کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در حالی که حمایت از مشاغل و جوامع است. CleanBC فراهم می کند یک طرح برای سرمایه گذاری در کار ایجاد آب و هوا استراتژی های مانند ساختمان تعمیرات اساسی و حمل و نقل عمومی است که باید بخشی از هر بسته محرک اقتصادی.

و در عین حال این تعهد به اقدام آب و هوا تضعیف دوباره entrenching برای حمایت از صنایع بدون در نظر گرفتن تاثیر خود را بر روی آب و هوا: استان است و تاخیر در افزایش مالیات بر کربن به حالت تعلیق در شرکت نفت و گاز پرداخت برای یتیم به خوبی پاک کردن و معوق stumpage هزینه برای clearcutting جنگل.

کارگران و خانواده ها را می توان پشتیبانی از طریق این زمان دشوار است بدون دادن شرکت ها یک پاس رایگان و دامن زدن آب و هوا شکست. وجود دارد بیش از حد در معرض خطر است.

ملی اقیانوسی و جوی دولت هشدار داده است که در سال 2020 خواهد شد به احتمال زیاد سال های پس از اندازه گیری آغاز شد. دولت کانادا دانشمندان انتظار استان های غربی را ببینید wildfire فصل “و بالاتر از متوسط است.” همه ما بیش از حد اخیر خاطرات از فاجعه آتش فصول سال 2017 و 2018. این غیر قابل تصور است که ما چگونه خواهد پاسخ به چنین حوادث در زمینه یک بیماری همه گیر است که نیاز به تخلیه به دنبال اجتماعی فاصله و در آن آلودگی هوا باعث می شود مردم بیشتر در معرض این ویروس.

استانی رهبری در آب و هوا باید مبتنی بر شواهد و فقط برای COVID-19. و شواهد به وضوح نشان می دهد که B. C. s کربن تولید گازهای گلخانه ای در حال بالا رفتن است ، جدید فدرال داده ها نشان می دهد که B. C. s کربن تولید گازهای گلخانه ای افزایش یافته و از سال 2017 تا 2018 از 63.3 میلیون به 65.5 میلیون تن سالانه تولید گازهای گلخانه ای. در واقع B. C. s 2018 تولید گازهای گلخانه ای بالاتر از 11 سال پیش هنگامی که این استان برای اولین بار وعده داده شده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای توسط یک سوم تا سال 2020.

شناخت 2020 هدف unachievable دولت فعلی به روز به هدف کاهش 40 درصد تا سال 2030 که صداهای بلند پروازانه اما هنوز هم به اندازه کافی به واقعا دفاع از جوامع ما. اتحادیه اروپا به عنوان مثال در روند تقویت آن هدف به طور مداوم با آخرین ملل انتشار گزارش شکاف. این گزارش خواستار جهان برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با 55 درصد در سال 2030 به جلوگیری از فاجعه بار آب و هوا اثرات.

قرار دادن CleanBC در مرکز B. C. بهبود اقتصادی استراتژی را ایجاد شغل خوب و تقویت این طرح است. هنوز به دیدار با ما اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و همچنین نیاز دولت برای جلوگیری از پرداخت یارانه برای گسترش fracked صنعت گاز و افزایش تولید گازهای گلخانه ای که ناشی از ساختمان LNG کانادا و سواحل GasLink خط لوله است.

برای کاهش انتشار کربن, سرمایه گذاری در بهبود اقتصادی نیز باید حفاظت از طبیعت و اصلاحات در مدیریت جنگل برای بازگرداندن سلامت B. C. جنگل های. جنگل سالم به عنوان کربن غرق حذف کربن از جو است. در عین حال برای چندین سال به عنوان یک نتیجه از مخرب ورود بریده بریده سوزش و بدتر شدن اثرات آب و هوا مثل آتش سوزی و حشرات شیوع B. C. جنگل شده اند از دست دادن کربن بیشتر از آنها جذب کند.

CleanBC می تواند تقویت شود از جمله اهداف و استراتژی برای کاهش جنگل تولید گازهای گلخانه ای. سرمایه گذاری در حفاظت از جنگل ها و بهبود جنگلداری است یک فرصت برای ایجاد شغل و کاهش آلودگی کربن. این را می توان از طریق حمایت از بومی-led حفاظت راه حل های ارزش افزوده, چوب, محصول, تولید, دولت, نظارت ecoforestry و مرمت.

B. C. فرصت برای پاسخ به بحران اقتصادی کنونی در راه است که آدرس های بحران آب و هوا و احترام به طبیعت محدودیت. فقط به عنوان ما در حال بدست گرفتن هشدار در مورد COVID-19 جدی بیایید نگاهی نیز هشدار در مورد آب و هوا و اکوسیستم شکست جدی است. وجود خواهد داشت هیچ واکسیناسیون به صرفه جویی در زندگی طبیعی سیستم های پشتیبانی پس از آنها از بین رفته اند. اجازه دهید را انتخاب کنید به سرمایه گذاری در یک محیط امن در آینده نه در چیزهایی که ما را ترک بیشتر در معرض خطر حوادث آینده.

ینس Wieting ارشد جنگل و آب و هوا مبارز/علم مشاور باشگاه سیرا B. C.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>