جامو سرینگر به گربه نیمکت; پرسنل وزارت اطلاعات آن سفارش

دهلی نو: نیمکت مرکزی اداری دادگاه (CAT) که adjudicates دولت مرکزی کارکنان خدمات امور را تابع از جامو و سرینگر پرسنل وزارت بهداشت گفت: اصلاح پیش از آن جهت است که تا به حال ایجاد سردرگمی و خشم در میان بسیاری از بیش از صلاحیت دادگاه.
این حرکت در می آید نزدیک به یک ماه پس از وزارت در مارس 29 سفارش کرده بود تمدید گربه Chandigarh نیمکت این صلاحیت به ایالت هاریانا هیماچال پرادش و پنجاب و اتحادیه سرزمین Chandigarh جامو و کشمیر و لاداخ.
به این منظور ایجاد شده بود خشم و سردرگمی در میان بسیاری از کارکنان این اتحادیه به تازگی ایجاد شده در مناطق جامو و کشمیر و لاداخ. زیر که دولت مرکزی بود در مارس 1 روشن است که نه درخواست و نه وکیل نیاز به رفتن به Chandigarh برای پر کردن دادخواست و یا ظاهر می شود قبل از دادگاه مربوط به خدمات امور کارکنان.
“اصطلاح Chandigarh مدار است که اشتباه به این معنی است که درخواست/وکیل را مجبور به رفتن به Chandigarh که طوری نیست. تمام خدمات مهم دولت مرکزی و UT کارکنان J&K و لاداخ شنیده خواهد شد و دفع کردن در گربه نیمکت در J&K خود” آن را گفته بود.
اما در روز پنج شنبه پرسنل وزارت آمد و با یک اطلاع رسانی است که گفت: “دولت مرکزی بدینوسیله مشخص جامو و سرینگر به عنوان مکان های که در آن نیمکت مرکزی اداری دادگاه باید معمولا برای نشستن قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و اتحادیه سرزمین لاداخ.”
آن را برداشته اتحادیه مناطق جامو و کشمیر و لاداخ از ambit Chandigarh نیمکت. آن را در حال حاضر اصلاح شده آن در ماه گذشته را با قرار دادن “جامو نیمکت” و به طور خاص می گویند که روی نیمکت خواهد صلاحیت بیش از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ.
با ایجاد جدید نیمکت بیش از 31,000 مسائل از کارکنان سابق ایالت جامو و کشمیر که شنیده می شد توسط جامو و کشمیر بالا, دادگاه, در حال حاضر خواهد شد انتقال به گربه, مقامات گفت.
سابق ایالت جامو و کشمیر بوده است reorganised به دو سرزمین های اتحادیه — جامو و کشمیر و لاداخ — با اثر از 31 اکتبر 2019.
پرسنل وزارت زودتر سفارش کرده برانگیخته شده و واکنش های به اشتراک گذاشته شده از همه نگران در دولت است. جامو و کشمیر رئیس دادگستری گیتا Mittal به ضرب گلوله یک نامه به وزیر امور خارجه برای پرسنل Jitendra سینگ یک حرکت منجر به واکنش تند و تیز از گربه رئیس L Narasimha ردی.
“استقرار نیمکت در مکان های مختلف و برای اطمینان از دفع از موارد به عهده دادگاه است و دادگاه پس نیازی نیست نگران. هر جا که لازم راهنمایی و کمک از دادگاه عالی خواهد بود قطعا گرفته” گربه رئیس گفته بود. (سازمان)

مقاله قبلیانتخابات برای پنج غیر عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل در ماه آینده; هند مطمئن باشید از صندلی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>