جامو, distt چرخ دنده تا برای باز کردن مغازه ها غیر از ملزومات Kishtwar DM بیش از حد مسائل سفارش

Shops re-open in Udhampur town on Monday. -Excelsior/ K Kumar
مغازه ها دوباره باز در یودهمپور شهر در روز دوشنبه ، -اکسلسیور/ K کومار

JK دولت دستور اداری قرنطینه رلی مسافران
*3 بیشتر تست +ve خط می رود تا 78

Sanjeev Pargal

جامو مارس 11: با یودهمپور, Ramban و Samba مناطق باز کردن مغازه ها از برخی از غیر ضروری کالا در چرخش اساس دولت های منطقه جامو امروز نیز آغاز صدور عبور می کند به مغازه داران از چند کسب و کار دسته بندی ها, خرید و فروش در فروش غیر موارد ضروری برای باز کردن مغازه های خود را به مدت چهار ساعت در روز ثابت در حالی که منطقه دادرس Kishtwar دستور باز کردن مغازه.
اینجا را کلیک کنید برای دیدن تصویری
دو کارگر نقطه از Bhatindi و Nagrota مناطق جامو منطقه که در حال بازگشت از احمدآباد در گجرات و اداری تحت قرنطینه در کوت بگولا و ساکن Hiranagar در کتهوا منطقه آزمایش مثبت برای COVID-19 امروز در نظر گرفتن تعداد کل موارد در منطقه جامو 78 و فعال موارد به 22.
در ضمن جامو و کشمیر دولت ساخته اداری قرنطینه اجباری برای همه مسافران پس از رسیدن با برنامه ریزی خدمات قطار شروع از فردا تا آنها را آزمایش منفی یا تا آنها فرستاده شده به بیمارستان اگر آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

An under-construction Girls Hostel at Kangar Morh in Gharota area of Jammu where 29 students have been kept for quarantine in insanitary condition.
تحت ساخت و ساز خوابگاه دختران در کانگار Morh در Gharota منطقه جامو که در آن 29 دانش آموزان نگه داشته شده است برای قرنطینه در غیر صحی اسفناک بیماری است.

سفارش صادر شده توسط رئیس, منشی, BVR Subrahmanyam این شب گفت: همه مسافران پس از رسیدن با قطار شروع May 13 به Jammu را به معرض اجباری اداری قرنطینه توسط گره افسران/نگران معاون کمیسیون/بخشی کمیسیون تا آنها تست منفی برای COVID-19. اگر آزمایش مثبت خواهد شد و فرستاده شده به بیمارستان.
“همه مسافران نیز خواهد بود 100 درصد تست شده برای Coronavirus با استفاده از RTPCR روش که برای پزشکی و سلامت وزارت آموزش و پرورش را لازم ترتیبات” منظور صادر شده توسط رئیس, منشی, که او نیز اتفاق می افتد به رؤسای دولت اجرایی کمیته گفت.
آن گفت: همه مسافران خواهد بود لزوما نیاز به پوشیدن ماسک صورت/پوشش می دهد و به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. هر گونه تخلف از این دستورالعمل را جذب مجازات تحت مدیریت بحران, قانون 2005 و سایر مفاد قانون آن اضافه شده است.
SSP جامو Sridhar Patil به تایید Excelsior که پلیس اجازه می دهد باز از همه از جمله مغازه های فروش غیر از کالاهای اساسی است که صادر شده است می گذرد منطقه دادرس Sushma Chouhan در منطقه جامو.
Patil گفت: پلیس اجازه خواهد داد که باز از همه این مغازه ها که عبور صادر شده برای باز کردن آنها را در هر روز و زمان ثابت توسط دولت های منطقه است.
منابع گفت: مغازه خرید و فروش با سخت افزار در حال صادر عبور برای باز کردن در روز دوشنبه در حالی که مغازه های الکترونیک ، کامپیوتر ، IT و غیره باز خواهد شد در روز سه شنبه و پنج شنبه. چرم مغازه ها باز خواهد شد در روز یکشنبه تنها. زمان برای باز شدن غیر ضروری مغازه ها ثابت شده است بین 11 صبح تا 3 بعد از ظهر.
“مغازه ها را مجاز به باز کردن در روز و زمان ذکر شده در مجوز داده شده توسط منطقه بازپرس” Patil گفت.
با توجه به منابع سخت افزاری مغازه داران خواسته شده است به فروش اقلام تنها به پیمانکاران که اجازه برای دولت کار ساخت و ساز.
منطقه دادرس جامو نشده صادر رسمی هر سفارش در این زمینه ابراز نگرانی کرد.
منطقه دادرس Kishtwar Rajinder سینگ تارا امروز نیز اجازه باز شدن غیر ضروری مغازه در Kishtwar منطقه در چرخش اساس.
سفارش صادر شده توسط تارا گفت: مغازه ها از تلفن های همراه, گوشی های تلفن همراه, تعمیر کامپیوتر و Photostat باز خواهد شد در روز دوشنبه و جمعه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر در حالی که خودرو مکانیک/صور تعمیر/اتومبیل, شستشو مغازه ها به جز نمایشگاه باز خواهد شد هر پنج شنبه و جمعه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر. چاپ واحدهای باقی خواهد ماند و باز همه روز هفته از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر.
مغازه های کشاورزی و ماشین آلات و قطعات یدکی و دانه های نانوایی و شیرینی را باز کنید همه روز هفته از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر در حالی که مغازه های خرید و فروش در فروش پوشاک readymade garments و کفش باز خواهد شد در روز سه شنبه و پنج شنبه لوازم آرایشی و بهداشتی و manyari مغازه ها باز باقی خواهد ماند در پنج شنبه و جمعه و جواهرات و اشیای قیمتی/زرگر مغازه ها باز خواهد شد در روز سه شنبه و پنج شنبه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر. مغازه داران و خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات با 50 درصد کارکنان و حفظ فاصله اجتماعی دستورالعمل و غیره.
همانطور که در گزارش امروز دولت های منطقه از یودهمپور, Ramban و سامبا در کنار یک زن و شوهر از دیگر مناطق در حال حاضر اجازه باز کردن برخی از مغازه ها از موارد غیر ضروری در چرخش اساس. مغازه های کالاهای ضروری باز شد سمت راست از یک روز از این مستند با زمان بندی ثابت به طور جداگانه توسط دولت های منطقه است.
در ضمن دو نفر امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در منطقه جامو و دیگری در کتهوا منطقه. این جامو مثبت شامل 46 ساله از Bhatindi و 26 ساله جوانان از Shitlee, Nagrota هر دو از آنها را همراه با دیگر کارگران در حال بازگشت از یک کارخانه در احمدآباد گجرات که بسته شد با توجه به مستند.
پس از ورود آنها از Lakhanpur آنها فرستاده شده بود به صورت اداری قرنطینه در کوت بگولا که در آن نمونههای گرفته شده برای تست. خود بیشتر در تماس هستند که ترسیم شده برای جداسازی و نمونه تست است.
37 ساله کارگر از Hiranagar tehsil در کتهوا منطقه که در حال بازگشت از دهلی نو همچنین آزمایش تاج مثبت امروز.
با این کار تعداد کل موارد در جامو منطقه رفته اند تا 78 و فعال موارد به 22 به 55 نفر درمان شده اند و مرخص شد در حالی که شده است وجود دارد یک مرگ از یک یودهمپور ،
در ضمن دو قطار از بنگلور در کارناتاکا و گوا انتظار می رود برای رسیدن به یودهمپور فردا حمل رشته مردم جامو و کشمیر.
دولت های منطقه از یودهمپور ساخته شده است که تمام ترتیبات برای غربالگری مسافران و ارسال آنها به ستاد منطقه در اتوبوس اداری و قرنطینه.
پیش از ورود رشته افراد, ناحیه دادرس یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) در توئیتر خود نوشت: “یودهمپور انتظار برای مردم ما است. تیم toiled سخت را به ترتیبات ممکن است در گذشته 3 روز. دولت سعی خواهد کرد به انتقال بدون هیچ زحمتی رایگان. این ابزار حمل و نقل سیستم اطلاعات مدیریت’ رفتن به آن را آسان تر و دقیق و سریع”.
گوا وزیر Pramod Spike نیز در توئیتر خود نوشت: “2 قطار ویژه حمل در اطراف 1200 کارگران مهاجر را ترک کرده اند برای جامو و کشمیر امروز. دولت را سخت تر کرده و امنیت در تمام نقاط ورود نمی خواهد اجازه می دهد مردم را به دزدکی حرکت کردن به دولت است. استرن عمل خواهد شد در برابر چنین افرادی”.
در ضمن هشت نفر که خود را تکمیل کرده اداری قرنطینه در Thanna مندی منطقه از Rajouri منطقه فرستاده بودند به خانه های خود را امروز.
دانش آموزان بابا غلام شاه Badshah دختران دانشگاه در خوابگاه در کانگار Morh در Gharota منطقه جامو منطقه زنگ زد تا Excelsior گفت: آنها تسلیم شده اند در زیر ساخت و ساز ساختمان در بسیاری از شرایط غیر صحی اسفناک.
گفت که آنها در مجموع از 29 دانش آموزان آنها به دادگاه تجدید نظر به دولت یا تغییر آنها را به هر جای دیگر و یا ترتیب کافی امکانات در مرکز قرنطینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>