Jaime Barria جامد تفرج در برابر فرشتگان به طور منظم در intrasquad بازی

آناهایم — Jaime Barria که در حال اجرا برای فرصت به عنوان فرشتگان ششم استارت کار کرده و نقاط قوی چهار نوبت در برابر این تیم به طور منظم hitters در یک intrasquad بازی در شب چهارشنبه.

Barria داد تا فقط یک اجرا, اگر چه, چهارم زمین باز یافته بود به پایان رسید و با دو جراید و پایگاه های لود شده برای کنترل تعداد زمین.

فرشتگان در حال انتظار برای شروع فصل با اندرو هینی, Dylan, باندی, Shohei Ohtani گریفین کنسرو و مت Andriese خود را به عنوان پنج استارت. آنها را با استفاده از یک ششم استارت گاهی اوقات به سوراخ وصل به دلیل Ohtani است به زمین یک بار در هفته.

ضد Ryan Buchter و یعقوب بارنز به دنبال Barria به تپه و هر بازنشسته تمام چهار مورد او مواجه شده است. بارنز زده از مایک ماهی قزل آلا Ohtani و Albert Pujols در زمین باز یافته.

کریس رودریگز یکی از فرشتگان’ top تبادل چشم انداز آغاز شده و در طرف دیگر. او اجازه نمی دهد یک اجرا در سه نوبت در برابر صف بیشتر از سه بازیکن است.

فرشتگان شدت ballpark تجربه خود را برای اولین شب intrasquad بازی با آدرس های عمومی, اطلاعیه ها, موسیقی و سر و صدای جمعیت synched تا به عمل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>