J. J. Adams: وایت کپس هیجان زده به پشت, آموزش; hub شهر ایده را افزایش می دهد MLS امید


در حالی که برخی ممکن است می گویند وایت کپس “رفتن به Disneyworld” مربی مارک دوس سانتوس تشبیه امکان MLS بازی مسابقات در اورلاندو به عنوان یک “جام جهانی.”

ونکوور وایت کپس در نهایت زمان برای متوقف کردن و بوی چمن.

لیگ برتر فوتبال تیم بازگشت و به تازه قطع و آراسته زمینه در UBC, آموزش امکانات سه شنبه, البته در یک محیط کنترل شده است که با پیروی استانی دستورالعمل های بهداشتی در خصوص COVID-19 پروتکل های.

یک گروه از هشت بازیکن زد دریل تحت دور و چشم ناظر از مربی مارک دوس سانتوس, همه را زیر فهرست لباس های شسته شده تمیز کردن و ضد عفونی کننده و جسمی فاصله گرفته است.

“آره این خاص بود گفت:” داس سانتوس. “به خصوص در روان طرف فقط به بازیکنان با هم بودن و به آرامی با دیدن هر یک از دیگر — حتی اگر آن را در طرف دیگر در این زمینه است.

“اما من فکر می کنم این یک گام بسیار مهم است. مرحله یک cleats در رفتن در چمن دست زدن به یک توپ از دیدن هم تیمی های خود را در اطراف دیدن کارکنان مربیگری در اطراف … این یک آغاز است.

“خلق و خوی از آنچه من تو را دیدم امروز بسیار خوب بود. از راه دور شما می توانید از فریاد زدن و گفتن یک شوخی به یک بازیکن از دور به آنها نگاه کنید — همه آنها — را تشویق کرد.”

سیزده تیم در اطراف MLS شده اند مجاز به بازگشت به جزئی آموزش با محدودیت های خود را در مناطق منحصر به فرد بودن آرام به اندازه کافی برای انجام این کار است.


Whitecaps سمت چپ علی عدنان امتداد در اولین جلسه تمرینی را برای تیم پس از MLS رفت و به COVID-19 مستند.

Whitecaps FC / PNG

در B. C. استان به تدریج شروع به بلند کردن جسمی از فاصله حکم در مراحل فاز 2 رود برای شروع در طولانی مدت ممکن است آخر هفته (22 مه).

“مهم ترین چیز این است که این فاز 1 و فاز 1 ما هرگز قادر به رسیدن به فاز 2 و 3” گفت: کلاه ورزشی مدیر اکسل شوستر. “این بسیار خوب برای روانی طرف و برای همه ما برای دیدن هر یک از دیگر و به خارج در آن چمن و سپس به احساس دوباره در چمن.

“اما هیچ کس باید این احساس در استان ما و همه بچه ها باید نمی کنم … آنها باید به بیرون رفتن به پارک جایی دوباره. ما در حال بازی فوتبال است.”

اما بازی فوتبال دوباره — در نهایت — به نظر نمی رسد به عنوان دور از ذهن یک ایده آن را به عنوان یک ماه پیش.

کره K-لیگ شروع بازی در پشت درهای بسته به عنوان کشور ایجاد کرده است عظیم بهداشت کمپین برای کنترل COVID-19 از جمله تست و ردیابی مواد و روش ها.

بوندسلیگا آلمان همچنین قصد دارد برای بازگشت به بازی آخر این هفته پشت درهای بسته اگر چه وجود داشته است برخی از سکسکه — مانند در کنار بخش دوم درسدن quarantining آن کل تیم پس از دو بازیکن تست مثبت برای رمان coronavirus. پنج بازیکن — همه بدون علامت — همچنین آزمایش مثبت در اسپانیا را بدست آورد در این هفته.

مثبت آزمایش را می توان در دو دیدگاه: به عنوان یک مشکل و یا این که سیستم در محل برای شناسایی COVID-19 عفونت در حال کار است.

“وقتی که می آید به (دیدن) یک مشکل در آینده آن را بسیار سخت به می گویند” گفت: دوس سانتوس. “چه هستند که ما به عنوان یک باشگاه است و ما در حال گرفتن تمام اقدامات سعی کنید به منظور محدود کردن و مطمئن شوید که ما آماده هستیم و در نظر گرفتن مراحل را درست مراقب باشید با آموزش.

“ما حق فاصله است. همه را با پوشیدن ماسک. همه شستن دست های خود و انجام همه چیز آنها را مجبور به انجام قبل از رفتن در این زمینه است. همه دور ماندن از یکدیگر حداکثر. ما در حال گرفتن گام های حق در حال حاضر.

“(اما) ما نمی دانیم که آنچه می تواند در آینده اتفاق می افتد. این جدید نه تنها برای Whitecaps یا MLS جدید در جهان است. بنابراین امیدوارم ما در حال رفتن به یاد بگیرند که با آن گام به گام و ما در حال گرفتن تمام مراقب اقدامات است که ما به عنوان یک تیم است.”

اخبار شکست روز شنبه که در علاوه بر این به درخواست بازیکنان خود را به 20 درصد کاهش پرداخت های لیگ نیز با توجه به حرکت کل 26-تیم مدار به اورلاندو و احتمالا یکی دیگر از شهرستان. بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی خواهد بود از خود جدا در توچال دیزنی و بازی و تمرین در ESPN زمینه. بازی خواهد بود livestreamed در ESPN.


Whitecaps مربی مارک دوس سانتوس خود را متوسط گرفته شده قبل از مصرف این زمینه برای این تیم اولین تمرین در روز سه شنبه در UBC.

Whitecaps FC / PNG

یکی از thornier مسائل است بازیکنان به توافق برسند به آن چیزی دوس سانتوس در حال حاضر بیش از صحبت با خانواده خود را با او صرف زمان بیشتری را با هم در طول چند ماه گذشته از او تا به حال در سه سال گذشته است.

“من فکر می کنم مثبت ترین چیز این است که صرف وقت با بچه ها. آنها با من در کانزاس سیتی, سان فرانسیسکو یا لس آنجلس بنابراین در حال حاضر این دوره از صرف وقت در انجام کارها با آنها بوده است نکته مثبت در داخل همه از این” او گفت:.

“من در حال حاضر صحبت با همسر و خانواده ام در مورد امکان (از رفتن به اورلاندو) و ما چگونه خواهد آن را مدیریت کند. من آن را مانند رفتن به جام جهانی. زمانی که شما رفتن به جام جهانی وجود دارد که ماه از آماده سازی و ماه یا ماه و نیم از رقابت. این تنها راه آن است. این راهی است که ما باید به آن نگاه کنید.

“اما برای اطمینان آن چالش هایی که دور از خانواده اما اگر شما نگاهی به بازیکنان زمانی که آنها را به یک رقابت مانند جام جهانی وجود دارد این فاصله و این بار به دور از خانواده است که آنها را به صورت.”

شوستر می داند که چالش های درگیر در بازی های مرزی بازی دوباره و گفت: درس باید از چه آلمان و کره جنوبی به کار گرفته اند بحران است.

با بازی در B. C. محل ورزشگاه به دنبال کمتر و کمتر احتمال دارد آن ساخته شده حس توپی مقصد راه حل نامزد پیشرو برای MLS بازگشت به عمل است.

“ما باید به راه حل این است که ما به ارمغان می آورد به عقب بر روی زمین و در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد ما نمی قادر خواهد بود برای رفتن به عقب در صفحه اصلی-بازار ورزشگاه در زمان کوتاه است. بنابراین شما می دانید, آن را خوب است که لیگ به نظر می رسد همچنین در راه حل های دیگر اما هیچ کدام از آنها تایید شده است,” او گفت:.

“مسئله این است که اگر من مقایسه و می گویند ما باید در کره جنوبی و آلمان و تورنتو. ما در بازار های مختلف ما دو کشور ما بسیاری از ایالات متحده و سه استان در کانادا. و هر بازار متفاوت است.

“ما هرگز با شروع لیگ تمام اگر ما منتظر هر بازار است. به طوری که به همین دلیل آنها نگاه کنید (اورلاندو) و همچنین … اگر این راه حل است که کمک می کند تا ما به بیرون آمدن از دروازه.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>