J. J. Adams: حس تعلق پیوند دهید Teibert به کمک Penelakut اول ملت

“این یک تجربه از یک عمر تجربه پول نمی توان خرید. این تجربه ای بود که من هرگز فراموش نکنید. مردم دعوت من بر روی زمین های خود را که به اندازه کافی خاص, اما آنها قبول من در زیر سقف خود را و مرا دعوت به خوردن در همان جدول است.” — راسل Teibert, ونکوور وایت کپس

Penelakut جزیره نیست ساده ترین محل برای رسیدن به. از ونکوور این یک 90 دقیقه سوار کشتی به نانایمو نیم ساعت رانندگی کردن در ساحل به Chemainus سپس یکی دیگر از 45 دقیقه ای کشتی سوار در سراسر 8.7-کیلومتر مربع جنگلی gem شناور در جنوب خلیج فارس جزیره های زنجیره ای.

و این تنها در صورتی شما دعوت شده است.

هر کسی فرود در Penelakut بدون داشتن پاک شده است روشن خواهد شد دور در ترمینال و ارسال به Chemainus. 600 plus ساکنان Penelakut اول کشور با جدیت گارد تقدس خود را.

این جزیره هنوز هم تحمل دردناک خام و ماندگار زخم سمت چپ توسط کاتولیک مسکونی مدرسه که در عمل برای نزدیک به 90 سال با مصونیت از مجازات کامل و فرهنگی بی اعتنایی — گاهی اوقات به ضرب. این جزیره که تنها تغییر نام آن از Kuper جزیره در سال 2010 — یکی مشتق شده از نیروی دریایی بریتانیا کاپیتان آگوستوس لئوپولد Kuper, بخشی از دیگر شرم آور و خونین لحظه تاریخی در سال 1863.

چند مجاز وجود دارد و حتی کمتر استقبال و در آغوش گرفت. ونکوور وایت کپس هافبک راسل Teibert یکی از آنها است.

“من احساس می کنم حس بودن در خانه در اینجا” Teibert گفت. “این شگفت انگیز است. من عاشق جامعه; آن را فقط یک جایگاه ویژه ای برای من است.”

این آبشار نیاگارا-متولد Teibert در دهه-به همراه با لیگ برتر فوتبال باشگاه انجام داده است بی شماری خیریه و توسعه جامعه, رویدادهای و آن این بود که چگونه رابطه خود را با گروه آغاز شد.

در سال 2015 او به همراه هم تیمی های اردن دیوید هاروی و سرنگون وجود دارد به عنوان بخشی از یک برنامه از حوادث برای امید و سلامت در خانه ابتکار.

این یک برنامه رهبری در سال 2012 توسط Whitecaps رئیس عملیات و امکانات اد Georgica همسرش Deana و لایحه Yoachim مدیر اجرایی کیلو وات’umut Lelum کودک و خانواده و خدمات. این برنامه با استفاده از فوتبال به عنوان یک ابزار برای ایجاد انعطاف پذیری و ارتباط با بومی کودکان و جوانان است.

آن را سریع دو ساعت بازدید; Q&A با بچه ها و توزیع برخی از کشباف شد خاموش با یک تور از مدرسه ابتدایی که در آن Teibert زده بود یک نقاشی دیواری در خارج از ساختمان. حزب راهنمای تور دنی جک fessed تا به عنوان کار هنرمند و Teibert gushed ستایش خود را.

دو سال بعد Teibert بازگشت دوباره برای یکی دیگر از امید و سلامت بازدید و پس از آن موفق به دیدار او منتظر بود توسط ماشین خود را برای کشتی به Chemainus زمانی که جک ساخته شده یک سفر.

“من مانند” هی مرد, چگونه آن را می رود ؟ من دیده نمی شود شما در چند سال است. ما گرفتار یک کمی. او گفت: “من چیزی برای شما و او به من می دهد این نقاشی. او می خواهم به خاطر آنچه که به من گفته بود دو سال قبل و انجام یک نقاشی از مشاهده از Penelakut جزیره برای من,” او گفت:.

“بود که واقعا یک هدیه ویژه که من هرگز قبل از دریافت. وجود یک پیوند وجود دارد فورا. و من گفت: “نگاه دنی من قصد دارم به عقب می آیند. من می خواهم برای بازدید می آیند. کلمات نمی تواند حتی بیان چگونه خدا را شکر من این هدیه.'”

دوستی که دانه گرفته بود ریشه دو سال قبل شکوفا شد. Teibert و جک نگه داشته و در تماس و دیدار دوباره — در زمان خود — ترین دیدار اخیر خود در ماه نوامبر. او یک خرید کوچک در Chemainus — از جمله برخی از کتاب های قدیمی در فروشگاه صرفه جویی و برخی از دونات برای جک — پس از آن برای متقاعد کردن مشکوک فروشنده بلیط در ترمینال کشتی او در واقع اجازه داده به مجموعه ای از پا در Penelakut.

جک او را در ترمینال و آنها در زمان پیاده روی در طبیعت مسیر تا حدی ساخته شده توسط دانش آموزان مدرسه ابتدایی که در آن Teibert بار دیگر زده توسط سحر و جادو از این جزیره است.

“بنابراین ما در این پیاده روی و آن را واقعا سرد واقعا معنوی و فقط صحبت کردن به عنوان دوستان مثل ما شناخته شده هر یک از دیگر کل زندگی ما. ما ملاقات کرد مانند چهار یا پنج بار اما آن را یک پیوند ویژه ای است که شما احساس می کنید مثل شما به یکدیگر شناخته شده برای بسیاری دیگر,” او گفت:.

“شما این احساس راه رفتن را از طریق این نوع از جنگل; شما فقط می توانید شنیدن همه چیز. ما چنین سریع ء زندگی در مرکز شهر با ماشین رفتن و سر و صدا از یک شهر … آن ثابت است. بیش از وجود دارد شما می توانید همه چیز را (در طبیعت) و شما فقط احساس می کنید مانند شما بیدارید. این آرامش و آرامش.”

این Penelakut اول کشور نیز استقبال Teibert به خود Longhouse برای مراسم مقدس, اما تنها در شرایط او نه بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد. تصاویر امکان پذیر نیست.

“این یک تجربه از یک عمر تجربه پول نمی توان خرید. این تجربه ای بود که من هرگز فراموش نخواهم کرد که گفت:” Teibert. “مردم از من دعوت خود را بر روی زمین است که به اندازه کافی خاص, اما آنها پذیرفته شده من در زیر سقف خود را و مرا دعوت به خوردن در همان جدول است. من واقعا احساس می کردم بخشی از جامعه و بخشی از آن خانواده است.”

این است که چرا زمانی که رمان coronavirus همه گیر ضربه Teibert احساس مجبور به عمل. او داوطلب خدمت سربازی به کمک هم تیمی های علی عدنان و Inbeom Hwang به ارائه بیش از 4000 دلار در مواد غذایی و پول نقد به بحرانزده جامعه است. این تیم همچنین در چیپ همراه با ارائه 50 ‘وحدت’ کشباف برای کودکان وجود دارد.

مانند اکثر جزایر خلیج فارس کشتی بسیار مهم است نجات است. اثرات آن برنامه بودن مختل شده اند احساس چندین بار در چند سال گذشته اما COVID-19 شیوع ارائه یک چالش کاملا جدید. وجود دارد هیچ فروشگاه در Penelakut و کاهش سفر دریایی به معنای شانس کمتری برای تضمین تامین — کمی وجود دارد در Chemainus — و جزیره را منبع اصلی درآمد آن صدف برداشت نیز در زمان ضربه.

این گروه نیز کاملا آگاه از احتمال خرابی این ویروس می تواند داشته باشد اگر آن را به یک جای پا در این جزیره با آن محدود و بهداشت و واقعیت تنها سفر ضروری اجازه داده شد به Penelakut.

“ماه اول خیلی nerve-wracking برای همه” گفت: جک. “ما تا به حال به گام تا امنیت و بنابراین هیچ کس نمی خواهد آمد به این جزیره فقط تلاش برای نگه داشتن این ویروس به دور است. ما تا به حال به آمده تا با یک طرح برای if (COVID-19) رو آورده. ما تا به حال برای باز کردن مدرسه کوچک ما شامل هر کس گرفتار این ویروس راه اندازی یک زن و شوهر از کلاس های درس در این مدرسه فقط در صورتی که آنها تا به حال شامل می شود اما ما خوش شانس بوده است.

“(Teibert را donation) بود فوق العاده شگفت انگیز است. لبخند ما رو با تشکر از yous ما دریافت از همه اعضای” جک گفت. “بزرگان — ما متمرکز بر روی آنها. که یکی از بزرگ است. بزرگان نمی کنید برای رفتن به این جزیره بسیار برای خرید, چرا که آنها آسیب پذیر ترین.

“ما جدا شده و گاهی اوقات ما نادیده گرفته, اما من خوشحالم که او پا به ورق و به ما کمک کردن” جک اضافه شده است. “او یک مرد خوب — من نمی توانم از او تشکر کنم به اندازه کافی. شما پیدا نمی کنید به اندازه کافی از (انواع او) در اطراف, که برای اطمینان حاصل کنید.

“او بیش از خوش آمدید در جزیره ما در هر زمان در حال حاضر. او در حال حاضر بود اما آره … آغوش باز. این یک ایستاده دعوت. بسیاری از مردم می خواهم برای تشکر از او را پس از آن خواهد شد یک زمان هنگامی که او باعث می شود آن را به عقب.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>