J. J. Adams: مقدار زیادی از جنگ برای Whitecaps به مبارزه در فلوریدا قبل از آنها بازی


همه چیز به جز تمساح به نظر می رسد می ایستد در برابر ونکوور وایت کپس به آنها آماده شدن برای پنج شنبه شب, درب بازکن, در لیگ برتر فوتبال بازگشته است مسابقات در اورلاندو فلوریدا.

وجود دارد سه تیم دیگر در گروه خود است. وجود 24 تیم های دیگر در لیگ بازگشته است مسابقات در اورلاندو همراه با ظالمانه رطوبت, فصل تابستان, فلوریدا, گرما, رمان coronavirus نهفته اضطراب و افزایش ملالت.

ونکوور وایت کپس مخالفان در همه طرف. بهتر است آنها را اضافه نمی کند و خود را به این لیست قبل از آنها شروع به بازی چهارشنبه شب در برابر زلزله سن خوزه.

با شیکاگو آتش پیوستن به Seattle Sounders, زلزله و وایت کپس در گروه B این برنامه متزلزل شده است ، ونکوور نهایی مرحله گروهی بازی, برابر, آتش, آغاز و در ساعت 6 صبح زمان اقیانوس آرام — منطقه همان زمان آنها استفاده شده است در آماده سازی خود را برای 7:30 p. m. بازی.

گردد با دقت علوم ورزشی معمول آنها دنبال آن هستید در حال رفتن به منفجر با زمان کمی به بهبود می یابند.

“این واقعا سخت است. واقعا سخت است. ما زندگی را به بازی در 10:30 p. m. به طوری که همه چیز بعد. ما صبحانه, آموزش و راست پس از بازی مقابل سیاتل, ما در حال رفتن به مجبور به تنظیم مجدد دوباره گفت:” مربی مارک دوس سانتوس, تیم که نقش صدا در 7:30 p. m. PT در پنج شنبه, جولای 19.

“از 10:30 بعد از ظهر تا 9 صبح است و یک تفاوت عظیم. ما حدود دو روز به re-اقتباس دوباره و این آسان نخواهد بود. ما در حال رفتن به مجبور به وفق دهند. نگاه — آن بوده است به چالش کشیدن از یک روز همه چیز. ما در حال انتظار نیست که آن را آرام.”


ونکوور دروازه بان حداکثر Crepeau بخشی طول می کشد در یک شب تمرین در فلوریدا با وایت کپس در آماده سازی تیم خود را برای اولین بار بازی در لیگ MLS است برگشت مسابقات در اورلاندو فلوریدا. (Shelden راجرز عکس Whitecaps FC)

Shelden راجرز / Whitecaps FC

دو روز گذشته برای 9 a. m. ET kickoffs درجه حرارت در حال حاضر آمار 30 سانتیگراد و 85 درصد رطوبت در اورلاندو است. Whitecaps معمولا صبحانه را در ساعت 11 صبح به عنوان بخشی از روال زندگی شان همراه با اواخر شب آموزش معنی اکثر بازیکنان هنوز به تجربه ای که گرما.

اما آنها با قطار به مدت 10 روز در UBC پوشیدن در زمستان خود را دنده برای شبیه سازی تغییر در دما و هیچ کدام را پیدا کرده اند تجربه بیش از حد دلهره آور — است.

یکی دیگر از حریف: خستگی. پس از ورود در سوان و دلفین رفت و آمد مکرر در دیزنی جهان پیچیده در دوشنبه کلاه را حل و فصل خود را معمول است. خوردن, خواب در قطار تکرار کنید. اصلی خاموش-زمان پاتوق بازیکنان در سالن در طبقه خود را که kitted با تلویزیون یک سیستم بازی و هر دو پینگ پنگ و جداول پوکر.

بازیکن می تواند لرز در استخر و یا ضربه putts در راهرو اما چند جسارت دور در صحرا اقامت اختصاص داده شده به COVID-19 پروتکل قرار داده و در محل توسط تیم و لیگ برتر فوتبال.

“وجود دارد یک راه رفتن دنباله وجود دارد اما ما ایجاد شده خود را کمی حباب در حباب به امن و را هر بیشتر در معرض خطر ابتلا به خودمان گفت:” دروازه بان حداکثر Crepeau. “ما نمی گرفتن هر فرصتی برای بیرون رفتن وجود دارد و مخلوط با تیم های دیگر و یا برای رفتن در ساحل … ما که واقعا مراقب باشید و ما مراقبت از کسب و کار.

“این درست نیست یک تعطیلات ما اینجا هستیم برای آماده شدن برای بازی. ما همه با هم هستیم و ما به یکدیگر اعتماد برای از بین برود و چیزی را که قرار داده خواهد شد چیزی در خطر است.”

خلق و خوی است به طور کلی خوش بین اما دوس سانتوس آغاز شده است برای دیدن آن نفوذ خارجی خزش به این تیم جلسات آموزشی به خصوص چند روز قبل از بازی آنها در بازی اول خود.

“این عجیب و غریب محیط زیست” مربی گفت. “بچه ها در اتاق خود را هر روز … پس ما بیرون رفتن و گاهی اوقات وجود دارد مقدار زیادی از تنش دلیل آن است که تنها زمانی که آنها با هم.


گروه B برنامه

جمعه, جولای 10: سیاتل, 0, San Jose 0

شنبه, جولای 14: Seattle Sounders در مقابل آتش سوزی شیکاگو 6 صبح

چهار شنبه, جولای 15: ونکوور وایت کپس در مقابل زلزله سن خوزه, 7:30 p. m.

یکشنبه, جولای 19: شیکاگو مقابل سن خوزه 5 p. m.

یکشنبه, جولای 19: ونکوور در مقابل سیاتل 7:30 p. m.

چهار شنبه, جولای 23: ونکوور مقابل شیکاگو 6 صبح

— همه بازی ها اقیانوس آرام زمان پخش TSN


“گاهی اوقات می توانید آن را درهم و برهم بیش تهاجمی بیش از رقابتی است. آنها در حال رفتن برای دیدن بازی اتفاق می افتد از خود گروه و تیم در حال حاضر با داشتن ‘X’ مقدار امتیاز در حالی که شما هنوز هم در صفر و پس از آن شما می آیند و شما باید برای مدیریت آن است.

“نیز وجود دارد این واقعیت است که ما میانگین سن 22.8 … نیز وجود دارد اضطراب جوان بودن تیم است. همه رفتن به می خواهم به خود را اثبات کند. بنابراین نزدیک تر و نزدیک تر به ساعت آینده نسبت به بازی من قصد دارم که باید خلاق به عنوان یک مربی به آدرس آن را در راه حق است.”

دوس سانتوس خواهد شد که برای قرار دادن کلاه تفکر برای حل مشکل بزرگ دیگری: بدون سه تا از بالا خود را به جلو. لوکاس Cavallini, Tosaint Ricketts و Fredy مونترو در آنجا ماند در ونکوور به دلایل مختلف.

این بدان معناست که این کلاه را رها 4-4-2 آنها استفاده می شود برای دو بازی اول فصل و احتمال بازگشت به 4-3-3 یا تنوع با Yordy رینا به عنوان False 9. درجه حرارت بالا نیز معنی آنها را مقیاس سطح بر روی توپ فشار و تغییر نقاط ماشه را فشار دهید.

دوس سانتوس خواهد شد برخی از نوار مخالفان خود به کار با — سیاتل را بازی کرده اند دو برابر سن خوزه و شیکاگو یک بار قبل از این کلاه زمینه — و در حال حاضر دیده می شود که چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار است بازی.

“من قصد ندارم به پنهان که من بسیار نا امید شده است که ما در اینجا با هر کس. این فقط جالب است که بسیاری از آنها از حمله به مواضع” او گفت:. “من هنوز هم فکر می کنم که در نقاط دیگر ما یک مقدار زیادی از راه حل های. سوال این است که همیشه رفتن به در حمله سوم و چگونه از آن است که رفتن به دنبال … هستند که در آن اهداف رفتن به آمده است.

“ما نمی توانیم دور از نوع تهاجمی تیم است که ما می خواهم به. اگر ما می خواهیم به همه-در در کامل 90 دقیقه شما شروع به دیدن ما تیم بسیار کشیده و اجازه می دهد مقدار زیادی از فضای به حریف. ما در حال حاضر دیده می شود که در برخی از بازی ها … و این طبیعی است.

“هیچ بازیکن است که در حال حاضر هیچ کس در اوج تناسب اندام و متوسط اجازه نمی دهد شما را به بازی در یک (تهاجمی) راه را برای 90 دقیقه — یا شما می توانید آن را انجام دهید اما واکنش آن را به شکست تیم خود است.”

یادداشت: تورنتو FC نقش اول آن بازی از مسابقات در 6 صبح یکشنبه در برابر سابق Whitecap فیلیپه مارتینز و دی سی یونایتد در حالی که اسپورتینگ کی سی — که تا به حال یک بازیکن تست مثبت برای COVID-19 این هفته پخش مینه سوتا, ایالات روز بعد در 5 p. m. … Kei Kamara و کلرادو رپیدز کلاه کردن روز با بازی افتتاحیه خود را در 7:30 p. m. در برابر رئال سالت لیک.

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>