J. J. Adams: B. C. شیرها باقی می ماند قوی و مثبت در چهره بیشتر جدی لامپ کم مصرف, اخبار


B. C. شیرها همیشه پرشور و رنگارنگ طرفداران اما بدون آنها در غرفه و یا خرید بلیط به دلیل COVID-19 گیر این تیم و لیگ روز می تواند شماره بدون کمک دولت است. استوارت دیویس / Postmedia اخبار فایل

“ما به وضوح می خواهید به آنها مراجعه کنید (لامپ کم مصرف) توان قوی و سالم کرد. که بهتر است برای کانادا بهتر است برای حرفه ای صنعت ورزش برای, ورزش, رسانه ها, صنعت … فقط همه در اطراف. ما یک دنیای بهتر با لامپ کم مصرف در آن است.” — علامت گذاری به عنوان Pannes, ونکوور وایت کپس, مدیر عامل شرکت

هفته نامه “ساعت خوش” زوم کنفرانس تلفنی برگزار شد جمعه ها توسط B. C. شیرها ممکن است بهتر نامیده می شوند به عنوان “سلامت روان ساعت.”

کارکنان 66 ساله حق رای دادن را سخت با یک ابر تیره از عدم قطعیت حلق آویز بیش از فصل خود را برای ماه تنها به لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie ارسال یک رعد و برق پیچ و مهره را در میان خود با پتک درخواست به مجلس عوام گفت: “ما به احتمال زیاد سناریو است و هیچ فصل در همه.”

تقاضای خود را از 30 میلیون نفر در صف مقابل به دنبال یکی دیگر از $120 میلیون باید فصل بود لغو شد و به دنبال آن شوم هشدار کانادا در لیگ وجود می تواند آویزان در تعادل می باشد.

برای شیر آن را به معنای کسب و کار به عنوان معمول اما کسب و کار در COVID-19 عصر است.

“من فکر می کنم تیم ما با هم برگزار شد بسیار خوب” گفت: شیرها جمهور ریک LeLacheur. “ما انجام داده ایم بسیاری از زوم تماس و کنفرانس تلفنی با همه کار از خانه. ما سعی کرده ایم به بسیار محتاط با همه کارکنان ما نه فقط سطح کار اما سلامت و رفاه همه.

“من فکر می کنم به طور کلی (روحیه) نسبتا خوب است اما همه ما تشخیص وجود دارد بسیاری از ناشناختهها وجود دارد و آن نقش در ذهن همه. و نه فقط با B. C. شیر یا لامپ کم مصرف — من مطمئن هستم که همه رفتن را از طریق آن. وجود دارد بسیاری از ” چه ifs? و متاسفانه ما فقط نمی تواند به این سوالات پاسخ دهد.”

سوال اصلی باقی مانده است: چگونه بسیاری از بازی ها خواهد شیرها بازی این فصل اگر هر ؟


ریک LeLacheur رئیس B. C. شیرها می گوید تیم او در تلاش است برای مثبت باقی می ماند با وجود تمام کسب و کار گمنام ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

اما از یک بزرگتر این است: آیا دولت نجات لیگ که با توجه به Ambrosie از دست داد 20 میلیون دلار در مجموع فصل گذشته?

B. C. دولت اعلام خواهد شد وجود ندارد تجمعات بیش از 50 نفر در استان تا یک COVID-19 واکسن تهیه شده و یا دیگر به همان اندازه موثر هستند راه حل های یافت می شود. این بدان معناست که هیچ فوتبال, فوتبال و یا کنسرت در B. C. محل ورزشگاه و یا راجرز آرنا برای آینده قابل پیش بینی.

لیگ برتر فوتبال ونکوور وایت کپس در شکل بهتر به آب و مالی طوفان از شیرها به دلیل یک مرکز متعلق به لیگ ساختار رمان coronavirus همه گیر اقتصادی یخ گذاشته سر این آسیب پذیری CFL تیم شد و در حال حاضر مواجه است.

شیرها همراه با مونترال و تورنتو را عقب مانده حضور و درآمد. سه جامعه متعلق به باشگاه — Winnipeg, ادمونتون و ساسکاچوان — در جامد مالی, فوت فتیش با کلگری کانادا و همیلتون به مراتب پشت سر نیست.

اما دروازه-رانده طبیعت لیگ ساخته شده است آن را مجهز به بیمار رسیدگی به بحران اقتصادی ناشی از COVID-19. اگر بدترین سناریو از هیچ بازی و هیچ کمک مالی رخ می دهد, آن می تواند طلسم پایان لامپ کم مصرف و شیر.

“من شده است به 15 خاکستری فنجان در حال حاضر. من ملاقات مردم از راه را در سراسر کشور است. من متوجه شدم که لامپ کم مصرف fandom خانواده” گفت: Brian Wawryshyn یک دیرین شیرها طرفدار و محبوب podcaster.

“هنگامی که شما به یک خاکستری جام شما ببینید مردم با پوشیدن انواع مختلف کشباف و شما هرگز یک مبارزه شما هرگز هر گونه استدلال. این فقط مردم آن را فقط کانادایی گرفتن با هم در جشن چیزی است که منحصر به فرد در کانادا. و من فکر می کنم این امر می تواند یک فاجعه اگر که از دست داده بود.

“این لیگ دارای 100-سال-به علاوه سابقه در این کشور است. و من فکر می کنم که باید در نظر گرفته شود به عنوان بخشی از تاریخ فرهنگی.”

Wawryshyn همچنین با اشاره به میزان توسعه کار تیمی در مدارس و جوامع در سراسر استان چیزی است که این امر نیز در پایان باید این تیم برابر شده است. اما او همچنین ضلالت به سمت مثبت وقتی که می آید به آینده از لامپ کم مصرف, حتی اگر او می داند که وضعیت موجود باید متزلزل کردن برای تغییر آن در آینده.

“من شگفت زده به شنیدن (Ambrosie) بود تا بی پرده در مورد آن, اما من حدس می زنم که شما در حال خم شد و درخواست برای پول شما باید به رنگ grimmest تصویر شما احتمالا می تواند” او گفت:.

“درک است که بخش بزرگی از (مشکل) نیز هست. جاوا سختی به اینجا بروید بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به این لیگ تبدیل به اطراف. وجود دارد این ادراک در این شهرستان است که لامپ کم مصرف است minor league. شما برای شروع در حال تغییر است که … چون این لیگ دارای استعداد فوق العاده ای.

“افرادی که هرگز واقعا به یک بازی و یا قدردانی است که استعداد آنها فقط نمی دانم. آن را خسته کننده به عنوان یک لامپ کم مصرف, پنکه را امتحان کنید و به مردم بگویید که پی گیری های انجام شده در این لیگ است. که داگ Flutie بازی در این لیگ است. بچه ها در حال رفتن به پایین در NFL در حال حاضر در همه زمان ها. اینها خوب بازیکنان فوتبال. اگر شما علاقه مند می شود در لامپ کم مصرف.”

بسیار شبیه به سایر ورزش ممکن است تاسیسات ممکن است در قالب یک برنامه کوتاه و توپی-شهرستان فرمت که در آن تمام تیم ها به طور موقت نقل مکان به بازی تلویزیونی بازی های در بسته به مکانهای عمومی. که جدید ترین راه حل برای MLS است که ممکن است آن تیم بازی در اورلاندو یک بار COVID-19 محدودیت های سست.

“این وضعیت فقط تغییر بسیار در شش یا هفت هفته است که چه کسی می داند که در آن آن را به عنوان ما می توانید عمیق تر به تقویم. و ما فقط در حال رفتن به مطمئن شوید که ما در حال آماده شده برای هر سناریو است” گفت: Whitecaps مدیر عامل علامت Pannes.

“من فکر می کنم همه فشار برای بازگشت به بازی برای بسیاری از دلایل مختلف. اگر ما در حال رفتن به بازگشت به بازی ما احتمالا می خواهم به بازگشت در مراحل. و پس از یک دوره از مسابقات به نظر می رسد مانند یک فرمت.

“مسابقات می تواند واقعا قانع کننده است. آن را به یک فرمت است که مردم واقعا نگاه به جلو در فوتبال. من فکر می کنم طرفداران را کاملا در آغوش آن است.”

برخی از MLS تیم را آغاز کرده اند که اجازه می دهد تا تمرینات فردی به آغاز در تیم امکانات اگر چه Whitecaps هنوز به آن مرحله است. کلاه انتظار می رود برای شروع به کار کردن در هفته آینده با Pannes تماس تدارکات و هماهنگی شهرستان های استانی و فدرال لیگ هدایت یک “چند سر هیولا.”

Pannes احساس درد از خود لامپ کم مصرف همتایان لیگ که رده بندی او به دنبال در روزنامه و که ستاره ها — مانند بوستون کالج Flutie — او به دنبال رشد در همان شهر ماساچوست.

“این لامپ کم مصرف واقعا سرد نهاد. من فکر می کنم همه ما فقط می خواهید آن را به رشد او گفت:” او قبل از میلاد محل ورزشگاه co-مستاجران.

“ما به وضوح می خواهید برای دیدن آنها را قوی و سالم کرد. که بهتر است برای کانادا بهتر است برای حرفه ای صنعت ورزش برای, ورزش, رسانه ها, صنعت … فقط همه در اطراف. ما یک دنیای بهتر با لامپ کم مصرف در آن است.”

Pannes ندارد به فروش آن به Wawryshyn اما B. C. Lions Den Pawdcaster خواسته بیشتر مردم را به خرید لیگ.

“من آن را گفته ام بسیاری از بار. اگر شما می توانید کسی که گفت: “این لامپ کم مصرف یک شوخی است” و قار قار کردن آنها را در وسط خاکستری جام هفته (برای) احزاب, رفاقت, خانواده, فضای, آن را فقط باور نکردنی,” او گفت:. “این کانادا. آن چه در کانادا, همه چیز در مورد.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>