صدور اقامتگاه گواهی

K. N. Lost
آن است که یاد گرفتیم از طریق منابع رسانه ای است که ورزش در جریان است و در بخش قانون و امور پارلمانی برای فریم قوانین تعریف روش و به اطلاع مقامات صالح برای صدور اقامتگاه گواهی در دانشگاه تهران از J&K. ورزش را آغاز کرده است در پی J&K سازماندهی مجدد سفارش صادر شده توسط وزارت در 31 مارس سال 2020 است. همچنین گزارش شده است که نکات نهایی هستند که با توجه به پیش نویس قوانین و این کار ممکن است ظرف یک هفته یا بیشتر.
به زودی پس از این وزارت خانه اعلام کرد جدید اقامتگاه قوانین برای UT از J&K وجود دارد موجی از خشم را در J&K جامعه مدنی در برابر برخی از بند های قوانین جدید اما بیشتر به خصوص در مورد باز کردن استخدام به غیر از کلاس چهارم جای خالی در خدمات دولتی به غیر دولتی افراد نیز می باشد. حتی BJP رهبری J&K تسلیم اعتراض شدید به طوری که این وزارت خانه تا به حال به خارج از این بحث بند. سریع خروج از ستیز بند از سفارش در عرض 24 ساعت به ایجاد یک تصور با ذینفعان است که ماندارین مسئول فریم قوانین جدید متبحر با زمین در وضعیت J&K و ورزش از قلم انجام شد در حالی که نشسته در صندلی از یک کافی شاپ. برخی از ناظران حتی نسبت داده و آن را به فساد از خودی.
ولی مبتنی بر رهبری سیاسی و tendentious بومی مطبوعات نظر دولت سازماندهی مجدد به عنوان “جنگ علیه مردم” لا Gupkar اعلام شده است. در کشمیر صفحه اصلی وزارت تازه حاوی اقامتگاه قوانین نیست برو پایین گلو از مخالفان سیاسی. تقریبا تمام سایه از نظر سیاسی در دره همگرا در خودخوانده داستانی که BJP دولت در نظر دارد برای تغییر جمعیتی رنگ کشمیر. از آنجا که این, آنها را در نظر بگیرید تجدید نظر اقامتگاه قوانین بسیار قابل سرزنش.
فرمول جدید اقامتگاه قوانین برای UT از J&K یک ماده حساس است و نیاز به کار گرفته می شود با دقت نگه داشتن در ذهن تاریخی پس زمینه و انواع هویت با امکان انشعابات. همه این جنبه های دقیق تر با توجه به گسترده تاریخی تصمیم مجلس از انجام دور با استقلال از J&K.
توسط راه پایین کلید اما داغدار مخالفت سازماندهی مجدد قانون از مجلس شورای اسلامی و متعاقب آن بهنجار های مخرب مبارزات انتخاباتی از طریق رسانه های محلی چاپ شده است به هر طریقی توسط دره مبتنی بر جان سخت exclusivists برای بی اعتبار ساختن خانه وزارت مترقی اندازه گیری جدید اقامتگاه قوانین نه به طور مستقیم اما با طرح ریزی کشمیری هندو (Pandit) اقلیت به عنوان قربانی بز است. Antics گشوده چند برابر حمله نا امید به خانه وزارت قاطع طرح کشمیر. هدف آن ایجاد شک و تردید در میان کشمیری پاندیت اقلیت در مورد صفحه اصلی وزارت earnestness نسبت به علت خود; آن را با هدف بدنام کردن این وزارت خانه است که با وجود اینکه “جناح راست” در آن نقش اردک و drakes با هندو و اقلیت جامعه در کشمیر. و ثالثا, آن را نیز یک حرکت ظریف برای شستشوی مغزی این جوان مسلمان کشمیری نسل و آنها را باور یک نسخه تحریف شده از نقش کشمیری Pandits در ترویج منافع کل Kashmirian جامعه است. حقیقت این است که نه تنها دولت موضوع قانون بلکه ایده دموکراتیک و سکولار سیاسی فروم برای مردم J&K با شیخ عبدالله که خود را مقابل رهبر بود و در نتیجه تلاش کشمیر پاندیت جامعه دانشجویی در لاهور در اطراف 1920s. آنها بیشتر دوست بازدید کنندگان از علامه اقبال که بیش از حد بود از کشمیری مبدا.
بزرگترین اقلیت مذهبی دره یعنی کشمیری Pandits (در حال حاضر خودسرانه و ناحق تعیین شده “مهاجران” و نه جهانی به رسمیت شناخته شده گروه “آوارگان داخلی”). این است که ساده به عنوان به فریب و گمراه cronies? البته وجود دارد ولگرد گوسفند سیاه و سفید, اما آنها نه حکومت. Pandits می دانیم که این واقعیت آشکار سکوت در کشمیر محافل سیاسی و یا طعنه آمیز و تحریک آمیز یکی از کشمیری Pandits این exclusivists نشان دهنده افت صحنه ستیزه جویی در کشمیر. این بدنام آغاز مبارزات انتخاباتی در رسانه های چاپی معمولی صفت شخصیتی.
در نظر داشتن این سناریوی جدید و همچنین آن بخش از قانون و عدالت و امور مجلس سخت در تلاش است و مراحل اجرای جدید اقامتگاه قانون این وزارت خانه را به خوبی به دفاع از ساخت و موقعیت خود را روشن برخی از نکات بسیار مهم است.
وزارت باید ارائه تعاریف دقیق از دولت موضوع اقامت دائم گواهی (PRC) و اقامتگاه گواهی چرا که این شرایط در حال ساخت دور در زمان نوشته شده و صحبت گفتمان مربوط به قانون جدید است. آن را باید روشن کند که آیا ثبت نام جدید تحت اقامتگاه قوانین امر به یکی و همه در دولت از جمله کسانی که دولت موضوع گواهی را در اختیار آنها صادر شده توسط مقامات دولتی. ثالثا در مورد کشمیری پاندیت مهاجران ضروری است به تعریف که آیا (الف) کسانی که ثبت نام به عنوان “مهاجران” با دولت تسکین کمیسر همچنین نیاز برای به دست آوردن جدید اقامتگاه گواهی یا نه ؟ (ب) آیا چنین KP “مهاجران” به عنوان ثبت نام در هر ایالت این کشور دیگر از J&K و دهلی مجاز به وضعیت اقامتگاه J&K تولد (که آنها) و باید آنها را به درخواست برای اقامتگاه گواهی دوباره یا نه. چهارم چگونه است اقامتگاه قانون مقابله با خارج از مهاجرت اقلیت جامعه که تا به حال برای رفتن به مکان های از راه دور در داخل و خارج از کشور به دفع کردن برای خود و خانواده خود را? این MHA باید آن را روشن است که کشمیر پاندیت آوارگان ثبت شده در هر کشور اتحادیه مجاز به اقامتگاه وضعیت UT از J&K. این چیزی است که رئیس جمهور AIKS – دهلی نو گفت: در کمک او خاطرات به صفحه اصلی وزیر چند هفته به عقب و این نیز دقیقا چه سخنگوی رئیس تازه شکل گرفته Apni حزب اتحاد lucidly استدلال در بیانیه منتشر شده در چشم انداز مه 1 سال 2020 است.
این وزارت می داند که وجود دارد یک پاکسازی قومی دره در سال 1990 و کل کشمیر پاندیت جامعه بود extirpated از آن میهن باستانی و پراکنده است و پراکنده در سراسر کشور و در دیگر کشورهای جهان است. چپ خود را-بیش از خانه های متحرک و immoveable خواص, باغ, مغازه ها, موسسات, شغل و همه چیز شده است برداشت توسط مردم محلی و حتی درآمد ثبت شده اند با دستکاری توسط اشخاص علاقه مند به قطع ریشه های خود را از کشمیر. در ادامه این نسل کشی درمان در حال حاضر رسانه های چاپی در دره است که استفاده می شود به آنها اعلام “اجرایی سیاسی و قانونی این pariah” به این معنی که افرادی که از دست داده اند راست راست به اقامتگاه در کشمیر. این مقدار به تکمیل e چرخه پاکسازی قومی این جامعه توسط هموطنان خود را.
با در نظر گرفتن این تحولات در این وزارت خانه نیاز به روشن شدن موقعیت آن با توجه به اینکه آواره مردم کشمیری پاندیت اقلیت مذهبی در حالی که آن سازمان های درگیر در فریم قوانین و روش اجرای جدید اقامتگاه قوانین.
(نویسنده و مدیر سابق مرکز مطالعات آسیای کشمیر دانشگاه)
feedbackexcelsior@gmail.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>