به جای محدود کردن همه آمریکایی ها بازگشایی جامعه و حفاظت از آسیب پذیر

آمریکایی ها سزاوار به یاد ماندنی آخر هفته روز یادبود. آن بوده است چند ماه پس از روز سال جدید — آخرین non-روز آخر هفته برای دهها میلیون نفر از کارگران است. سیاستگذاران می تواند کمک به ما تعطیلات ما سزاوار با پایان دادن به ملی زمین و بازگشایی جامعه است.

بیش از چند ماه گذشته کشور ویران شده است توسط coronavirus. بیش از 90,000 آمریکایی ها مرده و اقتصاد است whipsawed از یکی از بهترین به یکی از بدترین شرایط رکورد. نرخ بیکاری است 14.7 درصد و این تعداد افزایش خواهد یافت که ممکن است نرخ بیکاری منتشر می شوند. بر اساس یک نظرسنجی جدید منتشر شده توسط CNBC در مورد یک سوم از کسب و کارهای کوچک نمی خواهد بازگشت پس از همه گیر عبور می کند.

در حال حاضر که coronavirus منحنی دارای پهن دولت و مقامات شهرستان می توانید با خیال راحت در زمان بازگشایی برای تابستان قبل از هر آسیب های اقتصادی انجام شده است. انجام این کار اجازه خواهد داد که کارفرمایان و کارکنان برای به دست آوردن یک زندگی و اجازه دهید مشتریان لذت بردن از کالا و خدمات است که خود را در محله کسب و کارهای کوچک ارائه شده است.

نزدیک به نیمی از استان ها در این کشور را تجربه نکرده یک coronavirus مرگ است. در عین حال این مناطق امن اغلب مرهون دولت بازگشایی جدول زمانی بر اساس شرایط در پایتخت که در آن بیماری تهدید است به مراتب بیشتر است. نگه داشتن این مناطق شده اند که نسبتا دست نخورده توسط coronavirus بسته برای کسب و کار یک تخلف از ساکنان اساسی و آزادی های مدنی.

بسیاری دیگر از نقاط کشور در حال بسته ماندن بر اساس یک دیدگاه محدود از اثرات بهداشتی از بازگشایی. گسترده تر در نظر گرفتن پیامدهای بهداشتی از ادامه تعطیلی نشان می دهد که این کشور باید بازگشایی در حال حاضر.

خاموش کردن عواقب گسترش فراتر از لغو کباب کردن حیاط خلوت این آخر هفته. در نظر بگیرید که چگونه بی شماری از آمریکایی ها از دست رفته کلید پیشگیرانه و درمانهای معمول به دلیل بیمارستان ها در سراسر کشور تا حد زیادی بسته به غیر coronavirus بیماران. اخیر دانشگاه هاروارد مطالعه در می یابد که اولیه بازديد کاهش یافته است تقریبا نیمی از coronavirus اثر صورت گرفت. حتی انکولوژیست که درمان بیماران مبتلا به سرطان دیده می شود بیمار خود را شمارش سقوط تقریبا نیمی. هزینه کامل در نظر انسان زندگی می کند و طول عمر همراه با این کاهش مراقبت نمی خواهد شناخته شده برای بسیاری از ماه اما مهم خواهد بود.

بیمارستان های روستایی که در حال حاضر در حال مبارزه مالی به خصوص از لحاظ اقتصادی در معرض از دست دادن درآمد در ارتباط با کمتر روش. به حدی که آنها صالح بهداشت عمومی در این بخش از کشور را رنج می برند.

خاموش شدن ناشی از قتل عام اقتصادی نیز گسترده اجتماعی مفاهیم. الکل و سوء مصرف مواد مخدر باید سر به فلک کشید با مشروب فروش تا حدود 75 درصد است. نسخه برای داروهای ضد اضطراب هستند تا حدود یک سوم. جامعه کارشناسان نگرانی در مورد ارتباط خوشه ای در خشونت و خودکشی. این فاجعه ملی پریشانی تلفنی دیدم 338 درصد افزایش در حجم تماس در ماه مارس در مقایسه با فوریه. نرخ خودکشی به طور کلی در مورد افزایش یک درصد برای هر یک درصد افزایش در بیکاری است.

“ویروس مهار نمی شود و ما فقط هدف مهم نیست هزینه به آمریکایی ها گفت:” دکتر Elinore McCance-کاتز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسئول سلامت روان و سوء مصرف مواد است. “اگر ما چشم پوشی از واقعیت های زیادی سلامت روانی فشار ما قرار داده و ما شهروندان … من غمگین اما برخی که بعد از عمده بهداشت عمومی بحران از زمان ما خواهد بود که از روانی و استفاده از مواد مخدر و اختلالات و آن را به مراتب پشت سر نیست.”

زمانی که این دوم و سوم ملاحظات بهداشت به حساب آن روشن می شود که جامعه باید بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. از جمله بازگشایی می تواند انجام شود با دقت اجتماعی فاصله و ماسک و مقررات در محل برای محافظت از آسیب پذیر ترین. خانه های پرستاری مثلا حساب برای بیش از یک چهارم از ملی coronavirus مرگ و حدود نیمی در برخی از کشورها.

سیاستگذاران باید مستقیم مهمات خود را نسبت به حفاظت از این گروههای در معرض خطر طولانی نیست-آخر هفته beachgoers.

آلفردو Ortiz است که رئیس جمهور و مدیر عامل این کار سازندگان شبکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>