داخلی دبیرستان برنامه های ورزشی پیش بینی CIF تغییرات به 2020-21 برنامه

در یک مایع high school sports چشم انداز سن جکینتو مربی تیم فوتبال Aric گلیانوو می توانید پیدا کردن یک پوشش نقره ای اگر رقابت را شروع نمی کند و تا ژانویه.

“این امر می تواند در بسیاری کولر برای ما” گالیانو گفت: مقایسه تفاوت بین عادی تابستان فصل فوتبال سطح شیب دار تا در ماه اوت و یک برنامه به طور بالقوه در ماه دسامبر. “من استقبال می کنیم.”

آب و هوا نگرانی کنار CIF اطلاعیه ها انتظار می رود که روز شنبه طرح خواهد تغییرات به 2020-2021 ورزشی برنامه. چیزی است که هنوز رسمی اما بسیاری از مربیان و مقامات انتظار می رود در فصل پاییز از جمله فوتبال و والیبال دختران به عقب رانده شود تا ژانویه به دلیل ترس بیش رمان coronavirus بیماری همه گیر.

CIF دولت را یک اطلاعیه در ساعت 9 صبح به دنبال دقیق تر اعلام جنوبی بخش در 1 p. m.

هر سه ورزش دبیرستان فصل — پاییز و زمستان و بهار و می تواند رقابت در کوتاه ورزشی سال بین ماه های ژانویه و ژوئن 2021. امید است که در ماه ژانویه یا یک واکسن است توسعه یافته و یا مورد اعداد خرد شدن به اندازه کافی است که رقابت امن است.

برخی از فوتبال برنامه های آغاز شده در تابستان مطبوع است. برخی آغاز شده و متوقف شده است. در سن جکینتو که در آن گلیانوو گفت: منطقه در حال برنامه ریزی برای شروع مدرسه در ماه اوت با هر دو در کلاس و فاصله گزینه های فوتبال پاک نیست به عمل است.

“من به نوعی به آنها وقت خود را به گرسنه” گفت: Galliano, که گفت که او انجام نشده بسیاری از زوم کنفرانس برای دیدار با بازیکنان. “من فکر می کنم هنگامی که ما دریافت تماس است که آنها در حال رفتن به در.”

این یک سوال تیم های فوتبال گسترده دولت در حال تلاش برای پاسخ به هر منطقه متفاوت در رویکرد خود را به مدرسه در سال است. بسیاری از برنامه ریزی برای باز کردن با دادن دانش آموزان گزینه ای از آموزش از راه دور. نیز وجود دارد برنامه های ترکیبی که شامل در کلاس و فاصله گزینه های.

ورزشی, گلیانوو فکر چه این به این معنی برای آن دسته از نخبگان فوتبال بازیکنان که می خواهند به فارغ التحصیل های اولیه و رسیدن به خود را در کالج توسط بهار.

“اگر آنها فشار NCAA (فصل) به ژانویه خواهد NCAA هنوز هم اجازه می دهد که بچه ها به اوایل ثبت نام؟”

به طور کلی برنامه هایی که ممکن است تحت تاثیر بسیاری خواهد بود مدارس کوچک که تکیه بر چندین ورزشی ورزشکاران است. فشرده ورزشی سال ممکن است باعث فصول مانند فوتبال و بسکتبال بیشتر با هم همپوشانی دارند نه به ذکر است پیچیده تر برنامه ریزی است.

“این خواهد بود که یک بزرگتر مشکلات در مدارس کوچک به اعتقاد من” آکویناس مدیر ورزشی کریس dave sanchez گفت. “در تمام سال من شده است, آگهی, ما همیشه به حال به زندگی می کنند که با چند, ورزش, ورزشکار نسبت به مدارس.

“این جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

و این نه فقط فوتبال. وجود دارد برخی عقیده است که صلیب کشور دختران گلف و تنیس می تواند در رقابت با خود برنامه عادی در پاییز به عنوان کسانی که در حال ورزش در فضای باز است که ویژگی های بیشتر در رقابت فردی.

در عین حال عبور از کشور بود که ضربه شنبه که پایان فصل نایک متقابل اتباع دیدار در دسامبر — ورزش را عملا دبیرستان قهرمانی ملی در پرتلند سنگ. — لغو شد.

بزرگ بلوط تیم شده اند دو برابر شده است و نفرات دوم و پسران موفق به کسب یک عنوان ملی وجود دارد در سال 2015.

در این نقطه بزرگ بلوط مربی داگ کف فقط می خواهد یک تصمیم.

“همه شما رو به انجام این کار برای هر مربی است که به ما دستورالعمل” کف گفت. “ما نیاز به قوانین, بنابراین ما می تواند به تدوین این طرح است.”

هر زمان که ورزش دبیرستان فصل شروع می شود در حالت عادی برای دانشجو-ورزشکاران که در میانهی شب در مدرسه و یا رسما به شرکت در ورزش از ماه مارس خواهد بود امداد خوش آمدید.

“بچه ها من از دست داده در حال حاضر” کف گفت. “بچه ها نمی دانم چرا آنها انجام آنچه آنها انجام می دهند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>